Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אור חזק מדי הונדה סיוויק האצבק 11

maor23

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, maor23 כתב:

אוקיי, ראיתי שם באמת חלק שאפשר להוציא.

השאלה, מה זה מברג ארוך? כמו בסרטון שצירפו כאן למעלה או שאפשר מברג רגיל? כי מאיפה אביא עכשיו מברג באורך כזה

תחסוך לעצמך את הזמן בחיפושים ובניסיון לכוון את האורות. במחיר של 40-60 שקלים תוכל לבצע כיוון מדוייק במכון טסטים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, מרק10 כתב:

תחסוך לעצמך את הזמן בחיפושים ובניסיון לכוון את האורות. במחיר של 40-60 שקלים ובזמן שייקח להגיע למכון, להמתין שתתקבל, ולנסוע חזרה תוכל לבצע כיוון מדוייק במכון טסטים.

תיקון קל. אם בן אדם רוצה לעשות לבד, ללמוד, לדעת מה הוא עשה - מה רע? לוותר וללכת למכון טסטים אפשר תמיד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, chrono כתב:

תיקון קל. אם בן אדם רוצה לעשות לבד, ללמוד, לדעת מה הוא עשה - מה רע? לוותר וללכת למכון טסטים אפשר תמיד.

כיוון מדוייק של אלומת האור ופיזור האור אפשרית רק בעזרת ציוד מתאים הקיים במכוני הטסטים. השיטה עשה זאת בעצמך לא מספיק טובה

אלא אם אתה סטיב אוסטין האיש השווה מיליונים.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא היה לפני החלפת נורה. אז הנורה לא יושבת במקום. אין טעם סתם לכוון אורות אין סיבה שהכיוון יזוז לבד.

אני כיוונתי לבד אבל בעדשה עם לד רואים ממש טוב את החיתוך. ויש לי בגלגלת עוד הרבה ''משחק'' וגם עבר טסט 3 פעמים. וגם מעולם לא עשו לי אורות אפילו שזה טורבו לד. כיוונתי את שניהם אותו קו. וזה כבר לבד בצד של הנהג פחות גבוה הפיזור שלא יסנוור. ובצד ימין יותר גבוה הפיזור.

עריכה אחרונה על ידי NTZSV
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מרק10 כתב:

תחסוך לעצמך את הזמן בחיפושים ובניסיון לכוון את האורות. במחיר של 40-60 שקלים תוכל לבצע כיוון מדוייק במכון טסטים.

אני גם כיוונתי במכון, ואפילו לא לקחו לי על זה שקל.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שהגלגלת ליד ההגה מכוונת על אפס? זה הכוונון הראשון שעליך לבצע.

מעבר לכך - כל חשמלאי רכב גם יבדוק לך שהנורה מתאימה, יושבת נכון, וגם יציב את הלוח המשורטט ויכון את הפנס בכמה דקות. שווה את הכמה שקלים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רשם שאור ימין בהיר יותר.

כנראה או שהנורה לא מתאימה/יושבת.

לכן חשמלאי רכב, וכיוון הגובה כמו שצריך.

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, sperial כתב:

בדקת שהגלגלת ליד ההגה מכוונת על אפס? זה הכוונון הראשון שעליך לבצע.

מעבר לכך - כל חשמלאי רכב גם יבדוק לך שהנורה מתאימה, יושבת נכון, וגם יציב את הלוח המשורטט ויכון את הפנס בכמה דקות. שווה את הכמה שקלים.

במידה וקיימת "גלגלת" המאפשרת כיוון גובה האלומה בתלות משקל הרכב לא תעזור במקרה הזה מכיוון שהיא משנה בו

זמנית את גובה האלומה בשני הפנסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, לירון .ה. כתב:

אני גם כיוונתי במכון, ואפילו לא לקחו לי על זה שקל.

אם כיוונו לך את האורות במסגרת הטסט השנתי אז לא יגבו על זה תשלום נוסף זה חלק מהשירות אבל אם תיגש למכון במיוחד ותבקש לבצע רק כיוון אורות אני מניח שיגבו ממך ״כמה שקלים״ עבור השירות והעבודה.

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במסגרת הטסט.

ניגשתי במיוחד אחראי שהחלפתי את 2 הפנסים.

כיוונו ולא לקחו כסף.

אולי נפלתי על יום מיוחד

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, chrono כתב:

אויש, נו באמת. איזה ציוד מדויק ואיזה נעליים. הכיוון בשיטת עז"ב זה הכיוון שמוגדר ע"י היצרן.

השיטה עשה זאת בעצמך מוכרת לי והיא מתאימה למקרים שלא קיים ציוד ייעודי. שוב פעם אני חוזר על מה שכתבתי קודם לכן השיטה

לא מספיק מדוייקת וגוזלת יותר זמן מאשר כיוון במכון טסטים עם ציוד ייעודי.

Untitled.jpg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ממש מתעקש לנסות לכוון לבד נסה לפי האיור הזה:אבל בעיקרון אני מסכים לחלוטין עם מרק שאין כמו כיוון מיקצועי עם ציוד ייעודי במכון טסטים.

IMG_8016.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סיפור דומה - 10 דקות ו-30 שקלים בחשמלייה והכול מסודר. חלק מהסיפור היה הגלגלץ, חלק כיוון עם הברגים מול הלוח המשורטט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...