Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלט מקורי אפשר רק דרך מוסך מורשה?

verytired

פוסטים מומלצים

היי

אני משתמש הרבה זמן במפתח בלי שלט כי השלט המקורי אבד אבל אני רוצה עכשיו לעשות שלט. השאלה אם יש דרך לחסוך עלויות ולהשיג שלט מקורי לא דרך יבואן ב800 שקל?

רכב סיטרואן c1

זה שלט עם מפתח מתקפל

אני קודם כל מעדיף מקורי כי כבר שכפלתי כמה מפתחות לא מקוריים (גם ברכבים אחרים) ובאמת האיכות לא משהו.. גם הפלסטיק לא מרגיש טוב, כאילו יכול להישבר וגם לא נכנס חלק כמו המפתח המקורי

עריכה אחרונה על ידי verytired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף כבר לקנות נורמלי ב-800 במקום אחד ש"באמת האיכות לא משהו.. גם הפלסטיק לא מרגיש טוב, כאילו יכול להישבר וגם לא נכנס חלק כמו המפתח המקורי".

כאילו אם זה איכות ירודה אז המ עוד שנה שנתיים תקנה שוב ב-400? לא חבל?

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לשכפל ולקבל שלט מקורי אצל מנעולנים עצמאיים.

הנה דוגמא

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבואן מורשה רצו מעל 1000 שקל על שלט מקורי, אני חושב 1300 היה המספר. שום שלט בפלאנטה הזו לא צריך לעלות כל כך הרבה.
הזמנתי שלט מקורי, חלק ללא חריטה מאיביי ב50 יורו. הלכתי למנעולן שיקודד את השלט ויבצע חריטה אל מול השלט הקיים. היה צריך לשקר אותו קצת כי כמובן התחיל עם החירטוטים הקבועים של ״זה מהאינטרנט, זה מזוייף זה לא יעבוד זה בלה בלה בלה״.

״זה מהיבואן פה בארץ, קניתי רק את השלט, רצו מלא כסף רק על הקידוד הנבלות האלה״ *אומר בתמימות תוך כדי שאני מושך בכתפיים* (הרי ידוע שחלקי oem מהיצרן בגרמניה זה כמובן זיופיים אלא מה... איף, תשחרר ותעשה, לוקח את הסיכון עליי). עוד 200 שקל. 
הסיפור נסגר ב400 שקל. פחות מחצי ממה שרצו ביבואן, והכל עובד מצויין.

בדוק את המסלול הזה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ניקו פ. כתב:

לא עדיף כבר לקנות נורמלי ב-800 במקום אחד ש"באמת האיכות לא משהו.. גם הפלסטיק לא מרגיש טוב, כאילו יכול להישבר וגם לא נכנס חלק כמו המפתח המקורי".

כאילו אם זה איכות ירודה אז המ עוד שנה שנתיים תקנה שוב ב-400? לא חבל?

האמת שכרגע מה שאמרתי על המפתחות נשאר רק בתור פחד שלי כי אף מפתח עוד לא נשבר. זה שזה לא נכנס חלק זה באמת מציק אבל אולי אנסה לשכפל במקום אחר. אבל בכל מקרה זה עדיין עובד ולא שווה לשלם פי 2. אז אני מאמין שזה יחזיק כמה שנים כמו שהמפתחות האחרים החזיקו ואם נשבר, אני אקנה עוד אחד ב-400 לעוד כמה שנים עד אז כבר בטח אחליף רכב. זה פשוט כבר פרנציפ שאני לא אשלם 800 שקל על מפתחות 

לפני 3 שעות, zvit כתב:

ניתן לשכפל ולקבל שלט מקורי אצל מנעולנים עצמאיים.

הנה דוגמא

הוא לא באיזור שלי וצריך את הרכב בשביל זה ולא מצאתי מישהו באיזור שלי שעושה את זה 😕

לפני 3 שעות, YoJ כתב:

ביבואן מורשה רצו מעל 1000 שקל על שלט מקורי, אני חושב 1300 היה המספר. שום שלט בפלאנטה הזו לא צריך לעלות כל כך הרבה.
הזמנתי שלט מקורי, חלק ללא חריטה מאיביי ב50 יורו. הלכתי למנעולן שיקודד את השלט ויבצע חריטה אל מול השלט הקיים. היה צריך לשקר אותו קצת כי כמובן התחיל עם החירטוטים הקבועים של ״זה מהאינטרנט, זה מזוייף זה לא יעבוד זה בלה בלה בלה״.

״זה מהיבואן פה בארץ, קניתי רק את השלט, רצו מלא כסף רק על הקידוד הנבלות האלה״ *אומר בתמימות תוך כדי שאני מושך בכתפיים* (הרי ידוע שחלקי oem מהיצרן בגרמניה זה כמובן זיופיים אלא מה... איף, תשחרר ותעשה, לוקח את הסיכון עליי). עוד 200 שקל. 

בדוק את המסלול הזה.

אם אמצא חלק מקורי בזול אז זה טוב למרות שעשיתי עכשיו חיפושים ונראה שלהזמין אותו מחו"ל גם יהיה יקר כולל משלוח ומיסים, לדוגמה: https://www.car-keys-online.com/genuine-citroen-c1-b4-flip-remote-key-1612489580.html

אלא אם כן אמצא משהו יותר טוב

האמת שבחנות שליד הבית שלי, יש חליפי שנראה כמו זה שמצאתי באיביי: https://www.ebay.com/itm/334048373933

דומה מאוד למקורי רק שחלק בצבע כסף (ואין את הלוגו של סיטרואן) אבל חוץ מזה נראה זהה בגודל ובצורה

עריכה אחרונה על ידי verytired
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.2.2024 בשעה 16:44, yuvalganim כתב:

לא בטוח שהחסכון שווה את זה.

הוא גם לא יהיה גדול במיוחד

גם וגם?

בתאריך 4.2.2024 בשעה 18:47, YoJ כתב:

בדוק את המסלול הזה.

איבדתי את הספייר, נלחצתי והלכתי למנעולן אמין שמוכר לי. אמר במפורש שלדעתו אין סיבה לקחת את המקורי שעולה כמעט כפול. לקחתי את התחליפי.

ומצאתי את הספייר. 

משתמש בהם לסירוגין ולא מזהה שום הבדל. הפלסטיק של המקורי קצת חלק ונעים יותר. 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור.

אם אני רוכש רכב מהוצל”פ בלי מפתח כלל, מה הדרך הקצרה והזולה להתאים לו מפתח? מנעולן רכב שמגיע למקום?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...