Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונה חכם - ספקיות חשמל מומלצות ?

arik100

פוסטים מומלצים

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, om2 כתב:

איך 10% הנחה קבוע בסלקום?

אין להם מסלול כזה.

זה היה המסלול שלהם כשהם רק השיקו את החשמל. מי שהספיק להרשם קיבל, מי שלא לא.. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.12.2023 בשעה 07:17, stas12 כתב:

אה מבאס

10% קבוע זה מעולה

לפי מה שראיתי אמישרא מציעים 6.5% קבוע שזה הכי טוב כרגע

או צריכה לפי זמנים- יום לילה 

עריכה אחרונה על ידי arik100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שההנחה היא רק על הצריכה, לא על התשלומים הקבועים לחברת החשמל שממשיכים לשלם כרגיל גם אם עוברים לספק אחר. כך שההנחה בפועל יותר קטנה ותאכלס יוצאת די זניחה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה אולי זניחה.

אבל בפועל - אתה מקבל בדיוק את אותו מוצר.

רק משליח אחר. אז מה אכפת לך לשלם פחות

אמישרגז נותנים 6.5 קבוע

אלקטרה נותנים שמה ראשונה 5 אחכ.6 אחכ 7.

אז אם אתה לקוח מתמיד אחרי 5 שנים זה  מתחיל להשתלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Nakamichi כתב:

אז מה אכפת לך לשלם פחות

אני למשל, חסיד מושבע של "אם זה עובד, אל תתקן את זה". 

חשבון החשמל שלי, שנמצא לפי הסטטיסטיקות של חח"י בשליש העליון של "אנשים עם נתונים דומים", או לא זוכר איך הם מגדירים זאת,  עומד על כ-2000 ש' בממוצע לחודשיים. כלומר אלף לחודש, כלומר אנחנו מדברים על חסכון של כ-50-60 ש' בחודש במקס'.

לא שאני מזלזל בסכום שיכול לקנות לי אחת לחודש  לאפה אצל שאולי, אבל באמת שהטרחה סביב זה לא מצדיקה את זה מבחינתי.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באיזור נתניה, בישוב שסובל מהפסקת חשמל אחת לשבוע עד שבועיים, בממוצע (בלי לספור נפילות מתח רגעיות). שנים של תלונות התושבים לא עזרו בכלום.

השכן שלי התקין גנרטור יקר שמופעל אוטומטית. עד כדי כך המצב מפריע.

מכיוון שאנחנו שנים מפנטזים על "לעבור למתחרים" אני באמת שוקל לעבור לאחת החברות, אפילו שאני יודע שהחשמל בסופו של דבר הוא של חח"י.

באופן דומה, אחרי שנים של שירות מחורבן של בזק (טלפון ואינטרנט ADSL, כשהייה האופציה היחידה), אני מחובר היום לסיבים של בזק אבל דרך סלקום. ממני בזק לא ייראו שקל (באופן ישיר).

אז אולי חסכון זניח אבל מבחינתי סוג של הצבעת מחאה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, natco כתב:

חשבון החשמל שלי, שנמצא לפי הסטטיסטיקות של חח"י בשליש העליון של "אנשים עם נתונים דומים", או לא זוכר איך הם מגדירים זאת,  עומד על כ-2000 ש' בממוצע לחודשיים. כלומר אלף לחודש, כלומר אנחנו מדברים על חסכון של כ-50-60 ש' בחודש במקס'.

לא שאני מזלזל בסכום שיכול לקנות לי אחת לחודש  לאפה אצל שאולי, אבל באמת שהטרחה סביב זה לא מצדיקה את זה מבחינתי.

החשבון שלי בערך כפול. כשכל הטרחה היא איזה טופס מקוון מעדיף לקחת את ה 1200 שקל האלה ולתרום אותם למי שבאמת זקוק להם

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Nakamichi כתב:

אז אם אתה לקוח מתמיד אחרי 5 שנים זה  מתחיל להשתלם

למה אחרי 5 שנים ולא מהרגע הראשון?

יש איזשהי השקעה התחלתית?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, natco כתב:

הקטע הוא שאין פה עניין של "אם זה עובד, אל תתקן את זה". התשתית אותה תשתית, אם יש תקלה היא עדיין מטופלת על ידי חח"י. כל מה שמשתנה מבחינתך זה הלוגו על החשבונית, והמינוס 5-6% בסכום התשלום. הטירחה היא כשתי שיחות טלפון במידה ויש לך מונה חכם, ופי שתיים אם אין לך.

לפני 7 דקות, avargel כתב:

למה אחרי 5 שנים ולא מהרגע הראשון?

יש איזשהי השקעה התחלתית?

יש עלות התקנת מונה חכם, למי שאין, 223 ש"ח. זה מחזיר את עצמו בקלות תוך פחות משנה (יותר קרוב לחצי שנה). נקמיצ'י התכוון שאחרי 5 שנים עדיף לסגור באלקטרה על פני אמישרגז, למרות שלדעתי התוכניות עוד ישתנו כמה וכמה פעמים כי כרגע הספקיות ללקוחות הקצה נמצאות באי וודאות גבוהה מבחינת ספקי החשמל שלהן.

עריכה אחרונה על ידי BarryG
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.12.2023 בשעה 07:17, stas12 כתב:

יש איזה אופציה לשחזר את זה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...