Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף הדלק 44K למנוע של מגזמת

Dj Roei
שימו לב! השרשור הזה בן 6923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שמר, בדרך כלל אין שסתום עלה במנועי 2 פעימות של ציוד גינון אבל מנועי 2 פעימות נוטים לטנף את ראש הבוכנה, את ראש הצילינדר (בצידו הפנימי כמובן) ואת פתח הפליטה בצילינדר והאגזוז.

אין לי ניסיון בכך ואל תשכח שבתערובת יש גם שמן בריכוז של 2 אחוזים ומעלה.

יהיה מעניין אם תנסה ותדווח על ממצאים. רק כפי שנאמר, השתמש בריכוז שפוי.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמר, בדרך כלל אין שסתום עלה במנועי 2 פעימות של ציוד גינון אבל מנועי 2 פעימות נוטים לטנף את ראש הבוכנה, את ראש הצילינדר (בצידו הפנימי כמובן) ואת פתח הפליטה בצילינדר והאגזוז.

אין לי ניסיון בכך ואל תשכח שבתערובת יש גם שמן בריכוז של 2 אחוזים ומעלה.

יהיה מעניין אם תנסה ותדווח על ממצאים. רק כפי שנאמר, השתמש בריכוז שפוי.

יוסי

ואתה חושב ש-K44 יהיה הפתרון היעיל לזה ? בכ"ז מדובר פה בד"כ על שאריות שמן וכיו"ב , ולא על פיח שנוצר מהמשקעים שבדלק....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג ירוק (בעצם גם לא כחול) וכך גם כתבתי, אבל מה כבר עלול להיות הנזק?

ולפותח השרשור - נניח שנפח מיכל דלק ברכב הוא 50 ליטרים. אתה מדבר על נפח מיכל של שליש ליטר, כלומר 1/150. אם פחית החומר מכילה 300 סמ"ק, הוסף ממנה נניח 2 סמ"ק (נסה להשתמש במזרק קטן).

מעניין יהיה לשמוע אם המנוע התנקה, אנא דווח.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין להשתמש בתוסף הנ"ל במקרה שלך, רק נזק אתה יכול לעשות !

אצלינו בקארטינג 2 פעימות, אנו משתמשים ביחס של בין 5 ל-8 אחוז שמן בדלק ולעולם לא משתמשים בתוספים !

ובתחרויות קארטינג כאלו, בניגוד למגזמת, הכלי חייב לתת 110% בשביל להביא לניצחון...

לשיקולך... ותחזור עם תוצאות, מעניין אותי.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשפוך תוסף כנ"ל למנוע 2 פעימות שווה לשפיכת התוסף לאסלה לשם ניקוייה!!!

אנשים קוראים כאן יותר מידי חומר שאינם בקיאים בו ומיישים אותו במקומות שאינם מתאימים כלל.

את ראש המנוע, במנוע 2 פעימות יש לפתוח (בדר"כ 3 או 4 ברגים) ולגרד את שאריות השמן השרוף בעזרת כלי ובזהירות.

עד כאן טיפול במנוע 2 פעימות - מעבר לכך, אני חושש שהתוסף אפילו עלול לגרום לנזק - בעיקר קרבורטור.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...