Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף הדלק 44K למנוע של מגזמת

Dj Roei
שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

הבנתי שלא כדאי לתת את התסוף למנוע 2 פעימות

אז אני לא יוסיף את התוסף הזה למנוע 2 פעימות

יש אפשרות להסויף את התוסף למנוע של מכסחאת דשא 4 פעימות?

האם זה יעזור במשהו במנוע 4 פעימות של מכסחאת דשא?

תודה רבה

יום נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי.

לדעתי תקבל 20 אחוז שיפור ברמת כיסוח הדשא מזן קוקויה.

לעומת זאת , אם מדובר על דשא מסוג אל-טורו , או אפילו סופר אל-טורו , אל תצפה לשיפור של יותר מ-8 אחוז , וגם זה אחרי השקייה.

התוצאות הגרועות ביותר תתקבלנה כנראה בדשא דרבן , למרות שהבופאלו מתחרה בהצלחה. אין לך מה לצפות לשיפור בפסים של הכיסוח של יותר מאחוז וחצי עד שניים במקרה הטוב , ובמקרים קיצוניים תיאלץ להביא שחקני חיזוק כגון חרמש מכני או קוצץ קנטים.

באמת , מנועי ה-B&S האלה מסוגלים לעבוד על מי ביבוב מהולים בוודקה מתוצרת אחת ממדינות בריה"מ לשעבר - לא חבל על הכסף ? סתם בזבוז.:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשפוך תוסף כנ"ל למנוע 2 פעימות שווה לשפיכת התוסף לאסלה לשם ניקוייה!!!

את ראש המנוע, במנוע 2 פעימות יש לפתוח (בדר"כ 3 או 4 ברגים) ולגרד את שאריות השמן השרוף בעזרת כלי ובזהירות.

עד כאן טיפול במנוע 2 פעימות - מעבר לכך, אני חושש שהתוסף אפילו עלול לגרום לנזק - בעיקר קרבורטור.

אין לי כל מושג אם התוסף יעיל אבל מה דעתך לנסות - אני תורם את ה-K44 ואתה כלי דו-פעימתי מלא משקעים. אם זה משהו נפוץ, תיקון הקרבורטור עלי. מוסכם?

צור קשר בפרטי לסיכום הפרטים.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחנת הדלק הקרובה לביתי יש שלט על התוסף 44K והסברים מה הוא עושה

בנוסף לניקוי השסתומים מפיח רשום גם שזה משפר את ביצועי המנוע,מפחית צריכת דלק גבוהה,ועוד כמה דברים שאני לא זוכר.

יום נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...