Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה טרם רכישת מדפסת לייזר יד 2

Shaike.Zam
שימו לב! השרשור הזה בן 212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

נוצרים יותר מידי מקרים שאני צריך להדפיס דברים, בשעות לא שעות, ואין אפשרות (ורצון) ללכת למקומות להדפיס תמורת כסף דפים בודדים (AKA נוחות)

ראיתי שמוכרים מדפסות לייזר (משולבות) יד 2 בפייסבוק וכו תמורת מאות בודדות.

מה לשים לב טרם הרכישה?

דרך נוחה לבדוק?

עדיף אולי הזרקת דיו? (הבנתי שתחזוקה של לייזר יותר זולה)

לעזרתכם אודה

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, גם מדפסות לייזר חדשות נמכרות במאות בודדות, אלא אם כן אתה מדבר על מדפסת צבעונית. לגבי יד 2 ספציפית נחכה למי שמבין יותר.

מנסיוני, מדפסות הזרקת דיוהרבה פחות חסכוניות. הדיו מאוד יקר וכל עוד המדפסת מחוברת היא מבצעת מדי פעם "ניקויים". בצורה הזו הלך לי סט ראשים שעלה כמעט 1000 ש"ח על בערך 50 דפים. אני החלטתי שבחיים לא אקנה יותר מדפסת הזרקת דיו. שלי ספציפית של HP, יש האומרים שבמדפסות של בראדר המצב פחות גרוע.

לאבא שלי יש מדפסות לייזר (שחור לבן וצבעוניות) כבר כמעט 20 שנה, לדבריו הסכנה לטונר היא שאם המדפסת לא בשימוש תכוף האבקה מתגבשת ולפעמים צריך לפרק את מחסנית הטונר ולנער אותה כדי לפרק את הגושים. מצד שני הוא אומר שהוא מוציא ממחסנית כזאת הרבה יותר דפים מהכמות המוצהרת (סדר גודל של 50% יותר).

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה ללכת על מדפסת יד 2 בכמה מאות כשחידשה אפשר למצוא באיזור ה 500, וזה כולל גם טונר, שלא בטוח שיהיה לך במדפסת יד 2ֿ.

גם אני הייתי הולך על לייזר ולא על הזרקת דיו. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Shaike.Zam קיבלת עצות מצויינות - אין הצדקה לקנות יד 2. אלא אם כן מובטח לך שיש טונר (או לחלוטין מגולם במחיר) + ראית אותה עובדת.

מעבר לכך:

לפני 8 שעות, Shaike.Zam כתב:

מה לשים לב טרם הרכישה?

שכתוב עליה brother

דרך נוחה לבדוק?

להסתכל עליה

עדיף אולי הזרקת דיו? (הבנתי שתחזוקה של לייזר יותר זולה)

לא

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, קורן בן אשר כתב:

@Shaike.Zam

שכתוב עליה brother

בול!

עם לייזר ש/ל ההבדל בעלויות פשוט פסיכי, אני עדיין על הטונר השני בלבד אחרי שנתיים-שלוש, ושום דבר לא התקלקל והכול עובד ואין שום ריקודים של בוא-ננסה-לנקות-את-הראש-שוב וכו.

הזרקת דיו זאת צרה צרורה שאני לא חוזר אליה לעולם.

אה, ולא לגעת במדפסות דיו של בראדר, זבל עופות בדיוק כמו hp מהבחינה הזאת. מוצר רע. רע!

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראדר, רק לייזר, שחור לבן, חדש.

זה בסדר להדפסות של התקלות בשעות לא שעות פעם בשבועיים של כמה דפים?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדפסתי עם מדפסות הכניסה של ברדר בפרופילי עבודה שונים

דף בודד פעם באף פעם,

1000 דפים רצוף בלילה לבן אחד,

שבועיים אינטסיביים של 100-150 דף ביום

אף פעם לא היתה תקלה

עד שנגמר התוף המקורי (מחזיק כ12,000 דפים ועולה כמו מכונה חדשה, אז קניתי חדשה)

• אהבתי 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדפסת בראדר לייזר השניה שלי - L2700 - מתקרבת לגיל 9. בשימוש הנוכחי טונר מחזיק 3-4 שנים, גם כשהיו לי 2 סטודנטים החזיק 2-3 שנים.

היו 2 תקלות: פעם אחת בהחלפת טונר ראשונה היה צריך איזה איפוס (קיבלתי הדרכה טלפונית) ולאחרונה לא התעוררה אחרי הפסקת חשמל, מצאתי במרשתת הדרכה לאיפוס וחזרה לתפקוד נורמלי.

מדפסת בראדר קודמת הושלכה תקינה כאשר היה צורך להחליף תוף שעלה כמו חדשה, והחלטתי לקנות יותר משוכללת.

לגבי טונר חלופי - לדעתי לא שווה, יותר זול אבל מחזיק פחות זמן ואיכות ההדפסה ירודה. בעבודה סובל מהם מאוד, אבל זו מדיניות המעסיק.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המדפסות לייזר של סמסונג/HP/זירוקס (שהיום זה אותו דבר) הן סבבה. ממליץ להתרחק מאוקי פנטום ושות'.

לשאלה המקורית - מה שאתה יכול לבדוק זה להפעיל את המדפסת, להדפיס מספר דפים, לראות שאיכות ההדפסה טובה (להדפיס דף עם TEST  PATTERNS מגוגל ולראות שלא חסרות נקודות והצבע אחיד, להדפיס דף שבו יש תו "." בודד ולראות שמלבדו הדף לבן ונקי, לא מלוכלך ולא גלי.
מה שאתה לא ממש יכול לבדוק זה הבעיות שבגללן אנשים לרוב מתייאשים וזורקים מדפסת, וזה בעיות הזנה/משיכת דפים/JAM וכו'. מומלץ לשים במגירה רק 3-4 דפים ולראות שעדיין הדפים נמשכים היטב.

אני כבר שנים משתמש *רק* בטונר חלופי (ו*לא* בדיו ממוחזר, ממולא מחדש, שממנו כדאי להתרחק) וממליץ.

לפני שאתה קונה מדפסת בדוק ברשת את זמינות הטונר (החלופי לפי המלצתי) ואת מחירו. באופן גס, למדפסות הביתיות הקומפקטיות טונר קטן בתכולה ויקר, ולמדפסות הגדולות המשרדיות טונר גדול וזול.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • אהבתי 3
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 3 מדפסות ברדר 2710 עובדות לא מעט (משרד)

תכונה שממש אהבתי ולא חשבתי שתהיה שימושית זה החיבור לרשת. 

במחשב נייד זה ממש כיף כי לא צריך חיבור פיזי. והבונוס המאוד שימושי בשבילי לפחות זה הדפסה ישירות מהסמארטפון בלי להתעסק עם העברת קבצים.

הוא עולה מעל אלפיה אבל כזו אולי הייתי שוקל יד 2 אגב הטונרים החלופיים זולים למדיי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשימוש ביתי תמנע ממדפסות HP אלא אם אתה מחבר בכבל USB. לHP רשת יש נטייה לאבד את הרשת, לישון ולא לקום וכו'.

אני קניתי משולבת של ברדר, הילדים מדפיסים ישירות מהסלולארי שלהם.

בעבר הרחוק הייתה לי אחת של קנון, אחרי 6 שנים עדיין עם הטונר המקורי, עד שהילדים למדו לזחול ולדחוף לה חפצים והלכה לפח.

• אהבתי 1

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yd b-4 נכון, בראדר זה מסומן D לרשת קווית, W לרשת אלחוטית ו-DW לשני הסוגים. אצלי אכן DW, בעבר היתה מחובר אלחוטית והיתה די יציבה (נמצאת בנקודה עם קליטה גבולית), אחרי שפרשתי מחדש את הקווית מחוברת אליה. מדפיסה מכל מכשיר בבית (מחשבים, אייפד וטלפונים).

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך:

1) לדרוש וידאו של הנבלה אשכרה מדפיסה.

2) לדרוש וידאו של הנבלה אשכרה מדפיסה.

3) לדרוש וידאו של הנבלה אשכרה מדפיסה.

4) במעמד הרכישה לדרוש הדגמה של הנבלה אשכרה מדפיסה. 

5) לראות שלא כתוב HP בשום מקום על המדפסת. 

אני חוטף התקפת עצבים רק מלחשוב על מדפסות. אתה עוד מדבר על יד שנייה, פות"ש?... 

אה, ורצוי גם לדרוש הוכחות שהנבלה אשכרה מדפיסה. מה שכן זה לא אומר שכשהיא תגיע אליך, היא גם אשכרה תדפיס. זו כולה מדפסת, זה לא בהגדרת התפקיד שלה. 

image.jpeg.d39356340e4827d17ce0560bce85729e.jpegRage Against The Machine : r/printersPrinter Helpers on X: "A funny story about printers. 🤓😂 Tell me your  experience with printers in the comments below 😂- it might turn into a  comic 😆😆 see the full story :image.jpeg.2dcaa9eac8b82ee7249ffee223b5a3b0.jpegimage.jpeg.6bb8374f6a85b84beab9f45017683a97.jpegPlaces to Print on Campus | Southwestern Law School

• מצחיק 3

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

@yd b-4 נכון, בראדר זה מסומן D לרשת קווית, W לרשת אלחוטית ו-DW לשני הסוגים. אצלי אכן DW, בעבר היתה מחובר אלחוטית והיתה די יציבה (נמצאת בנקודה עם קליטה גבולית), אחרי שפרשתי מחדש את הקווית מחוברת אליה. מדפיסה מכל מכשיר בבית (מחשבים, אייפד וטלפונים).

D במדפסות  מציין duplex  כלומר הדפסה בשני הצדדים.
N רשת.

• רעיון טוב! 2

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...