Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 107 ידנית - אמינות?

Obgel
שימו לב! השרשור הזה בן 397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

מחפש רכב שני , שישמש בעיקר אותי, לסידורים בסביבה הקרובה ונסיעות ללימודים. מדובר על כ1000 קמ חודשי. 

קיבלתי מס המלצות על ה107 הידנית כרכב אמין, זול לתחזוקה ולרכישה, וחסכוני.

אני חסר פריווילגיות כלכליות ולכן נראה לי אופציה שפוגעת בול בפוני.

אשמח לשמוע את דעתכם/ניסיונכם וכד׳.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חסכונית,זולה לאחזקה.

הייתי שוקל את הפנדה מאותם שנתונים, הפיאט תהיה שקטה יותר,נוחה יותר, מנוע 4 צילנדרים לכן לא רועדת בסרק.

ב2011 הפנדה קיבלה תוספת חיזוק ל 69 כ״ס במקום 60.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 107 נפוצה הרבה יותר וגם זהה ל C1 וטויוטה אייגו מאותם שנים. 

לכן הייתי בוחר בה. 

את הפנדה קשה יותר למצוא.

לי אגב יש פיג'ו 108, לא רועדת בסרק בכלל. 

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אז בשעה טובה נרכשה!

112000 קמ, יד ראשונה, מטופלת בצורה מסודרת ורציפה (מוסך שאפט)..מצבר וצמיגים הוחלפו לפני שנה. קלאצ׳ הוחלף לפני כ20 אקמ.

בקיצור, לפי הספר…

IMG_5599.jpeg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות כמעט מוחלטת בגרסה הידנית. אין שום מחלה רצינית. אכן מעל 120אלף ק"מ יש מקרים של אכילת שמן . אבל אתה תשלים את זה ממילא בטיפולים הסדירים בנסועה של 12000 ק"מ בשנה. אם אתה נוסע מעל 15 אלף ק"מ בשנה שווה לבדוק שמן כל חודשיים שלושה ולהשלים במידת הצורך(זה ממולץ בלי קשר לכל רכב). חוץ מזה מאד מרווחת מקדימה ומאד מהנה לנהיגה. תתחדש וסע בדרכים טובות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Froyne כתב:

תתחדש ותהנה!

אפשר לשאול בכמה נקנתה?

בטח!

12,000₪ 🙂

תודה לכל המברכים..

אכן הבנתי שבמנועים האלו אכילת שמן זה סיפור מוכר. 

נתחיל במעבר לשמן 5w40 ונראה לאן נתקדם. אני במעקב על זה.

עריכה אחרונה על ידי Obgel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

האוטו הכי אמין שאפשר לקנות. 

יש כאלה עם 250 אלף קילומטר ללא החלפות משמעותיות. 

החסרון זה המזגן, וההשפעה שלו על הסחיבה. 

חוץ מזה, בהחלט שווה כל אגורה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלנו.

1. נקיון מצערת - הייתי בטוח שהיא מכאנית לפי כל המדריכים ביוטיוב, פותח לנקות - אלקטרונית. הפתעה נעימה , אבל מה עושים? באלקטרונית יש מעבר של צינורות נוזל קירור..עוד יוטיוב, אפשר לשחרר את החיבור החשמלי ואת הצנרת מאיזה באנד שמחזיק אותה במקום - והופ למרות שעדיין מחוברת לקירור אפשר להגיע לשמי צדדי הפרפריצ ולנקות היטב עם ספריי יעודי.

2. שסתום PCV - פורק ונורה היטב עם ספריי מגעים ולקינוח ספריי קרבורטור. הבנתי שהשסתום עשוי הפלסטיק רגיש להרבה ספריי קרבורטור, אז עדיף לנקות את הרוב עם המגעים שעדין יותר.

3. פירוק וניקוי חיישן אוויר - כנ״ל עם ספריי מגעים. 

היה רשום על שני התרסיסים שהם מיועדים למצערת/ חיישנים בהתאמה, ומדובר בווירט אז אני רגוע.

בכל אופן מנסיעה קצרה ביישוב מורגש שינוי לטובה בסלד סרק.

הרכב עבר טיפול ענק לפני 2,000 קמ (בנוסף לרגיל גם פלאגים ורפידות צלחות קדמי). אז במסגרת יישור הקו נשאר לי רק להחליף נוזל קירור ואז אני אהיה רגוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...