Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקת פיג׳ו 208

avi22411
שימו לב! השרשור הזה בן 1399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לפני כמה חודשים פיגו 208 שנת 2016, כשקניתי את הרכב ביצעתי לו טיפול 45k במוסך רגיל ואמין על כביש 461 ליד אור יהודה, הכל היה תקין שמו שמן לא זוכר איזה בדיוק נראה לי 5w30 אם אני לא טועה. 

לקראת טיפול 60k שאעשה בעתיד, רציתי לדעת איזה מוסכים מומלצים לצרפתיות ולא מורשים יש באזור אור יהודה, יהוד, תל אביב ובכללי במרכז. ומה המחיר עבור טיפול סטנדרטי בלי חלקים מיוחדים במוסך שאתם ממליצים.

אשמח לדעת גם ממישהו עם ניסיון בצרפתיות איך לדאוג לרכב נכון מה לבדוק ובאיזה תדירות. ואיזה שמן הכי מומלץ למנוע הזה?

תודה ושבת שלום.

עריכה: מנוע 1.2 טורבו.

עריכה אחרונה על ידי avi22411
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל אביב יש את מוסך שאפט ומוסך גבע ובחולון יש את אורן שירותי רכב.

אתה מוזמן לבצע חיפוש- על כולם יש המלצות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...