Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות שמתבכיינות על ביקורות ברשת, כאילו נפל העולם (המחבוא של אדי וניב גלבוע)

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, Transporter כתב:

המינימום שמלצר \ מארחת ובטח מנהל צריכים לדעת זה להסתכל מי הלקוח שעומד מולם ולדעת מי הולך לבזבז להם את הזמן ומי הולך להכניס כסף

אולמות המכירה של BMW ושאר מותגי היוקרה בארץ נוטים לא להסכים איתך. אנשים שבאמת יש להם כסף וכבר עשו משהו בחיים מתלבשים איך שבא להם. הצורך להרשים עם בגדים ושעונים יקרים הוא נחלתם של אלו ששואפים להיות שם אך עדיין לא הגיעו למעמד הזה, וכנראה גם לעולם לא יצליחו.

בקרוס-פוסט לשרשור הרילוקיישן האחרון, זה אחד הדברים שאני מאד מעריך בספרד. נדיר להיתקל פה בסלקציה או בקוד לבוש מחוץ לאזורים מתויירים, וגם למסעדה עם שלושה כוכבי מישלן אפשר לבוא עם כפכפים וגופיה (כל עוד הזמנת מקום מראש). אם תתנהג כמו ערס יבקשו ממך לעזוב, אבל אף אחד לא ימנע ממך להיכנס על סמך איך שאתה נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Potato כתב:

אני לא חושב שאוכל מסורתי צריך לעדכן אם הוא באמת טוב.

לגבי מנות פתיחה,פשוט לארגן את התפריט אחרת.

בוא רגע נעשה סדר

פילה  בקר זה לא מאכל עדתי שיש כאלה שעושים אותו ככה וכאלה שעושים ככה

זה נתח של בשר שהגיע עם רוטב שלא קשור אליו

ככה גם הסביצה 

הפטריות פשוט מנה מיושנת שלא קשורה לשום דבר

אין לי מושג איך החליטו לקרוא למנות האלה "אוכל מסורתי"

זה שזה קיים בתפריט 50 שנה לא הופך את זה למסורתי או לקלאסיקה

וכמו שהוא אמר

אם יש מנה אחת מזעזעת שבא לך לשמר לזכר  אבא שלך שמכר לאנשים אוכל שמוגש בצורה לא נכונה, בכיף תעשה מנה אחת כזאת. אבל לא כל התפריט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

טביט וקובות קיימות עוד הרבה לפני שטיגנו פטריות וזה עדיין מעדן.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Transporter כתב:

ככה גם הסביצה 

סביצ'ה זה מאכל לאומי פרוביאני..

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

בוא רגע נעשה סדר

לטגן בשר זה מנה,להטביע אותו ברוטב כלשהו זו מסורת.

הייתי השבוע במסעדה,לקינוח הגישו גלידה עם טחינה,לא יודע מי חשב על זה אבל לא התחברתי,אולי מישהו אחר כן התחבר.

לפני שעה, Transporter כתב:

אתה יודע איך זה,

קורולה משנת 99 גרוטאה, סובארו משנת 89 אספנות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

כן בטח,כל מי שיש לו אאודי קנה אותה בהלוואה...בחיאת אתה מאמין למה שאתה כותב?

הפוך - מי שרוצה אאודי ויש לו כסף יכול לקנות אותה גם כשהוא נכנס לסוכנות יחף ועם סיגריה. לסרב שירות לאדם כזה בגלל שהוא 'לא נראה כאילו הוא הולך להוציא כסף' יהיה טיפשי. זה מה שהיבואנים כבר מזמן יודעים אבל טרנספורטר עדיין לומד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Derish כתב:

הפוך - מי שרוצה אאודי ויש לו כסף יכול לקנות אותה גם כשהוא נכנס לסוכנות יחף ועם סיגריה. לסרב שירות לאדם כזה בגלל שהוא 'לא נראה כאילו הוא הולך להוציא כסף' יהיה טיפשי. זה מה שהיבואנים כבר מזמן יודעים אבל טרנספורטר עדיין לומד.

יש לי לקוח שהוא גם ספק ןהוא בין  החברות הגדולות בארץ.

לפני שנים הוא נסע בלאנטיס בת 8 והיה אומר שכשהיה משרד קטן בתל אביב הוא היה צריך לעשות רושם אבל היום הוא יכול להגיע לפגישה בשורטס ועם אופניים חשמליות. 

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Derish כתב:

דיברתי על מי קונה,ולא איך הוא לבוש.

תסתכל מה רשמת תגובה לפני.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי זה אובייקטיבית רכב מתקדם ונעלה טכנולוגית, אבל שעון זה פאקינג שעון ופטק פיליפ יראה בדיוק את אותה השעה כמו קסיו במאה שקל. אי לכך, קניית אאודי או BMW זה לא רק סמל סטטוס, בניגוד לשעון או לבגדים היוקרתיים שנדונו לעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

היום הוא יכול להגיע לפגישה בשורטס ועם אופניים חשמליות. 

בדיוק.

אחד מהפאונדרים של החברה שאני עובד בה הוא יזם הייטק סדרתי מוכר מאוד, כזה שהפרוטה לא ממש במחסור אצלו - והוא מתנייד על אופניים חשמליות מתקפלות פשוטות, ולובש לכל מקום, גם להרצאות חשובות ואפילו לפגישות עם אח"מים, מכנסיים קצרים, חולצה מנדפת וסנדלים. אין לי ספק שגם כשהוא נכנס לסוכנות מרצדס הוא לבוש כאחרון השלוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

אובייקטיבית אתה יכול לקנות רכב כשאתה לבוש איך שבא לך.

לא ברור לי על מה מבוסס המחקר המעמיק שלך.

הקדשתי לך מספיק זמן, המשך גלישה נעימה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Derish כתב:

אולמות המכירה של BMW ושאר מותגי היוקרה בארץ נוטים לא להסכים איתך. אנשים שבאמת יש להם כסף וכבר עשו משהו בחיים מתלבשים איך שבא להם. הצורך להרשים עם בגדים ושעונים יקרים הוא נחלתם של אלו ששואפים להיות שם אך עדיין לא הגיעו למעמד הזה, וכנראה גם לעולם לא יצליחו.

לך תסביר את זה לעומר אדם שעשה כמה מליונים בחיים ושעון של 250 אלף כבר משעמם אותו אז קנה אחד יותר יקר

וגם G קלאס לא בשבילו אז הוא שם ריפודים של הרמס שעלו אם אני זוכר נכון 50 או 100 אלף 

יצא לי לגור כמה שנים בשכונה שגרים בה חלק מהאנשים היותר עשירים בארץ

אם אתה חושב או מדמיין שאנשים שנוסעים על פורש או אסטון מרטין לא לובשים מותגים ושעונים יקרים אתה כנראה לא באמת מכיר אנשים שיש להם כסף.

לא רק שהם לובשים מותגי על, יש להם חדר תצוגה שאתה יכול להכנס ולראות את הכל מוצג בו. כן , זה לא מוחבא בארון כדי שלא יקנאו בהם.

זה שאתה יכול למצוא אחד שיש לו כסף ולא מתנהג ככה,סבבה. בכל כלל יש יוצא מן הכלל

אם תרצה אפשר לקחת דוגמא גם אנשים שהם לא עומר אדם ולא שחקני כדורגל כמו לדוגמא הראו השבוע את אשל ארמוני בטלוויזיה, הולך עם שעון של 90 אלף על היד

יכול להיות שאלה  שאתה מכיר שנכנסים לאולם תצוגה של BMW הם בדיוק אלה שפורסים את הרכב ל 800 תשלומים כי אין להם איך לממן אותו.

אלה שיש להם, מרשים לעצמם ללבוש עם לואי ויטון ורולקס וכו'

חוץ מזה

אני לא צריך שלקוח יכנס אליי למשרד ויראה לי את המרצדס שלו כדי לדעת שהוא יכול לשפוך המון כסף.

זה בדיוק הענין בלקרוא מי עומד מולך. חזות, צורת דיבור, לבוש, גישה

אני ממש לא מחפש את אותם אנשים שקנו מרצדס אבל ישבו 7 שעות באולם תצוגה כדי לחכות שמנהל האולם תצוגה שניפנף אותם יתפנה אליהם ויוריד להם 5000 שח וגם שתו 10 כוסות קפה שם כי זה על חשבונו והם נהנים לדפוק את המערכת.  אלה לא אנשים ששופכים כסף ועליהם אני מוותר גם אם יש להם מרצדס.

אבל באמת לא מצפה ממך להבין את זה.

אתה  לא נמצא בקליקות האלה

לפני 5 שעות, Night Driver כתב:

טביט וקובות קיימות עוד הרבה לפני שטיגנו פטריות וזה עדיין מעדן.

זה בדיוק העניין

זה מאכל מסורתי ופטריות מטוגנות זה לא

כמו שגם המבורגר זה לא, וגם קרפציו זה לא.

אפשר להגיש המבורגר עם רוטב של פסטה מעל ולקרוא לזה "המבורגר מסורתי". זה לא הופך את זה למסורתי  ובטח לא אומר שאי אפשר לבקר את המנה הזאת ולהגיד שהטעמים מזעזעים

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

יש לי לקוח שהוא גם ספק ןהוא בין  החברות הגדולות בארץ.

לפני שנים הוא נסע בלאנטיס בת 8 והיה אומר שכשהיה משרד קטן בתל אביב הוא היה צריך לעשות רושם אבל היום הוא יכול להגיע לפגישה בשורטס ועם אופניים חשמליות. 

בוא נחסוך את כל הסיפורי אלף לילה ולילה על ההוא שמחזיק 10 למבורגיני בחניה אבל נוסע באוטובוסים כי הוא בנאדם פשוט

רוב האנשים שיש להם כסף נוסעים על רכבי יוקרה והולכים עם שעונים יקרים.

לגמרי לא מחייב שכל אחד מהם ילבש מותגי על, לא על כל אחד זה יפה, לא לכל אחד זה מתאים ולא לכל אחד יש טעם.

יש אנשים שיכולים ללבוש נעל ורודה של ג'ורדן שעולה 1500$ ולהראות איתה מגניבים ויש אנשים שייראו איתה בדיחה.

אבל לבוא ולספר לי שרוב האנשים עם הכסף לא קונים רכבי יוקרה ושעוני יוקרה זה בדיחה.

לפני 7 שעות, Potato כתב:

כן בטח,כל מי שיש לו אאודי קנה אותה בהלוואה...בחיאת אתה מאמין למה שאתה כותב?

עזוב אותו הוא תמיד מספר בדיחות בלי להתכוון

כמו שיש אנשים ששואפים להיות עשירים אבל הם לא

יש שחולמים להכיר עשירים, אבל הם לא

לפני 3 שעות, Derish כתב:

הפוך - מי שרוצה אאודי ויש לו כסף יכול לקנות אותה גם כשהוא נכנס לסוכנות יחף ועם סיגריה. לסרב שירות לאדם כזה בגלל שהוא 'לא נראה כאילו הוא הולך להוציא כסף

אתה כל כך רחוק מלהבין איך מזהים לקוח שיש לו כסף ויכול לשפוך כסף

שהתגובות שלך פשוט מצחיקות ומראות כמה אתה מנותק מהמציאות ולא מבין שום דבר שאתה מדבר עליו

וזה בדיוק ההבדל בין מי שיודע לזהות מי עומד מולו, ומי שחושב שהוא יודע

אבל יאללה בסדר תמשיך לתת לנו כאן סיסמאות מהשתלמות אנשי מכירות של הוט

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על אאודי ומרצדס אבל

מחזיר את הדיון לניב גלבוע,

אני צופה בביקורות שלו במשך שנים - 

אבל לוקח בערבון מוגבל את הציון הסופי

רק בגלל סירטון ממסעדת האחוזה בעפולה 

(אני לא אובייקטיבי לגביה)

שהוא הלין על כך שיש יותר מדי סלטים על השולחן.

לגבי בעל המסעדה,

יכול להבין אותו - אבל כנראה שהוא לא הבין את הביקורת על האוכל.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...