Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז בטיחות

David1000
שימו לב! השרשור הזה בן 305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק,

גם בקנדה בקושי ראיתי כאלו.

אבל בקנדה, כמו בארה"ב, כמעט כל אחד נוהג בטנק, שכרתי ראב 4 ופאסאט וביחס לכל המפלצות שיש שם לא הרגשתי כאילו אני נוהג ברכב גדול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

רק בשביל לשים את הדברים בפרופורציה:

ככה נראית תאונה קשה בחיים האמיתיים - וולוו XC70 ממש לא חדשה, נוסעת סביב 60 קמ"ש (לפי נתוני המצלמה של הרכב מאחוריה), וסוטה מהנתיב ישירות מול משאית ענק, פגיעה קשה ביותר על פני רוחב שנראה פחות מ-50% מרוחב הרכב, הוולוו מוטחת בעוצמה הצידה ויחד עם זאת תא הנוסעים נשאר שלם בתאונה שהיא "הכי לא כוחות".

ככה נראה רכב שתוכנן עם בטיחות בראש סולם העדיפויות:  ההחלטה של הנהג לקנות וולוו נתנה לו חיים חדשים.

• אהבתי 2

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבסוף כולם פה מסכימים שהאטרז זה חרא רכב אם או בלי הבטיחות.

לכן לפותח השירשור לשאלה שלך, אני דיי בטוח שהתשובה של כולם פה היא ללכת על היונדאי ולא על האטרז.

• רעיון טוב! 3

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, הלוחש למכוניות כתב:

רק בשביל לשים את הדברים בפרופורציה:

ככה נראית תאונה קשה בחיים האמיתיים - וולוו XC70 ממש לא חדשה, נוסעת סביב 60 קמ"ש (לפי נתוני המצלמה של הרכב מאחוריה), וסוטה מהנתיב ישירות מול משאית ענק, פגיעה קשה ביותר על פני רוחב שנראה פחות מ-50% מרוחב הרכב, הוולוו מוטחת בעוצמה הצידה ויחד עם זאת תא הנוסעים נשאר שלם בתאונה שהיא "הכי לא כוחות".

ככה נראה רכב שתוכנן עם בטיחות בראש סולם העדיפויות:  ההחלטה של הנהג לקנות וולוו נתנה לו חיים חדשים.

וואו זה באמת מרשים, הוולוו לגמרי הצילה את חיי הנהג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שנהג באטראז ועשה תאונה והוריד שלוש רכבים מהכביש 

וכשהוא היה בבית חולים הגיע אליו עו'ד שרוצה להגיש תביעה נגד מיצבושי 

שבשנה וחצי האחרונים היה לפחות 16 תאונות אם האטראז שבתוכם היה חתן שנהרג שבוע לפני החתונה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע.. הרכב לא עושה בעצמו תאונה.

או שהנהג האשם, או שהנהג השני אשם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 28 דקות, yulianx כתב:

מסכים לגמרי - אבל אם נצא מהנחה שלכולנו זה עלול לקרות יום אחד, אז אטראז' הוא פחות או יותר הרכב האחרון שארצה להיות בו.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור, בטח במחיר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yulianx כתב:

זה לא בדיוק נכון לאטראז אין מספיק כוח לצאת לעקיפות ומפקשש באמצע 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בטוח שתסיים עקיפה אל תצא לעקיפה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט רכבים חלשים וגם כאלו שחלשים יותר מהאטראז', כך שהבעיה היא לא בעקיפות.

הבעיה היא שילוב של חוסר יציבות ושלדה לא חזקה במיוחד.

אני זוכר שראיתי סקירה של איזה בלוגר רכבים שהכלה את הרכב על ליפט ואמר שהורידו במערכת ההיגוי של הרכב מוטות מייצבים כלשהם בשביל לחסוך ושמוטות אלו הם סוג של רכיב סטנדרטי בכל רכב מאז סוף שנות ה80.

במקרי קיצון המיראז הוא כנראה הרכב הראשון שיאבד שליטה וכשאתה משלב את זה עם רכב קטן בעל שלדה לא חזקה במיוחד אתה מקבל הסבר ללמה הרכב הנ"ל מעורב בכ"כ הרבה תאונות קטלניות, בפער גדול מאוד מכל רכב אחר.

אישית לא רואה סיבה לשקול אותו, מעבר לבטיחות לא טובה במיוחד, מדובר גם ברכב זול במיוחד שלא מצטיין בשום דבר מעבר לחסכון בדלק ואבזור, הוא חסר בידוד ורועש, המושבים שטוחים וחסרי מבנה תומך, ההיגוי לא מצטיין והאחזקה לא זולה במיוחד בזכות הצורך להחליף שמן גיר וגיר בכל אמינות נטולה בספק.

הייתי מעדיף כל מיני או סופרמיני אחרת בגזרה על הספייס או המיקרה בלי למצמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הניסיון שלי עם אטארז וספייס סטאר לא הכי אינדיקציה טובה מאחר וזה היה בתקופת הצבא לפני 3 שנים בערך ,האטראז הפחידה אותי בסיבובים בעיקר באזור הקריות הרכינה הייתה כל כך מורגשת שהייתי בטוח שהאוטו עוד רגע מתהפך החגורות מאחורה אחרי תקופה מסוימת לא ננעלות טוב הרעש נוראי במיוחד בהאצה חזקה "בזכות" גיר רציף ומנוע 3 צילנדרים וגם בידוד רעשים שכמעט ולא קיים לטעמי האישי ביג נו נו מה שכן יאמר לזכותה שהיא חסכונית ביחס לגודל שלה ותא מטען די גדול 

בספייס סטאר המצב קצת יותר טוב בגלל שהיא קטנה יותר אבל עדיין רועשת אבל בסופו של דבר זה אותו רכב 

האקסנט קצת יותר נורמלית לא יצא לי לנסוע בה אבל מסקר שוק נראה שהיא יחסית בסדר בהשוואה לאטארז או כמו שקראנו לה בצבא חרטאז 

עריכה אחרונה על ידי Shay Shd Dave
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 2.11.2022 בשעה 23:45, David1000 כתב:

שלום, צריך רכב דחוף והבחירה שיש לי זה או מיצובישי אטראז או יונדאי אקסנט כאשר יונדאי אקסנט יותר יקר משהו בין 500 ל1000 שקלים לחודש(לא נתנו לי מחיר סופי)

אני חושש מבטיחות של מיצובישי אטראז, ראיתי מבחני ISHH שלה ויש שם כמה סעיפים ב Margin, יש לי תינוק קטן לכן אני שם דגש על בטיחות

הרכב לכמה חודשים והשאלה שנשאלת או לי אני מגזין וסך הכל זה רכב טוב מבחינה בטיחותית?

g

***אשמח לתגובות

בהתחשב בדאגה שלך לבטיחות עם תינוק קטן, חקור ביסודיות את מאפייני הבטיחות ואת תוצאות מבחני הריסוק הן עבור מיצובישי אטרז והן עבור יונדאי אקסנט. חפש חוות דעת של מומחים ושקול את התקציב שלך. בטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות בעת קבלת החלטה חשובה זו. רווחתו של ילדכם היא החשובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...