Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונסולה לילדים בני 9 עד 4

KipodYam
שימו לב! השרשור הזה בן 534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מתלבט - היום הולדת 6 של הילדה מתקרב ואחריו גם הבן 9. הם התנסו קצת בNINTENO SWITCH וממש התלהבו.

אחותם הקטנה בקצת בת 4  גם תרצה לנסות לפעמים...

זה אמור להתחבר לטלויזיה 55 אינץ FHD סמסונג סדרה 6400 שהיתה מעולה בשנת 2014. כרגע אין תכנון מיידי לשדרג טלויזיה ל4K. הנטפליקס שלה עוד עובד.

תוהה אם זה יכול להתחבר למסך 24 אינץ של בחדר עבודה שיש לו איזה שלושה חיבורים (DVI DP HDMI) הבעיה מן הסתם תהיה הסאונד כי זה מסך מחשב ולא טלויזיה.

אני מתלבט בין נינטנדו סוויץ לבין גרסא זולה של קונסולה כלשהיא.

יש את הOLED ואת הגירסא הישנה V2. הOLED כנראה שאין לו תחרות אם מדובר במשחק קונסולה נייד.

מבין שמשלמים פה לא מעט כסף על מסך ובטריה וכו וכו. אני מניח שלילד אמריקאי ממוצע יש את זה לנסיעות + לפעמים כשבא אבל רוב הזמן משחקים בXBOX או PS.

המחירים בארץ די יקרים. בחול עולה 350 דולר ו330 אירו לNINTENDO SWITCH OLED בלי תוספות. יש מצב שאני יכול לקנות בחו"ל.

בארץ זה מעל 1700 שח.

לא שמעתי על תקלות מיוחדות. מניח שהבעיה העיקרית זה שבר מכשיר כמו כל נייד.

כמה עולים משחקים? מה חובה לקחת? מבין שאם פורצים אז אי אפשר לשחק ברשת וכאלה. יש לו חבר אחד עם הקונסולה הזאת.

כשאני שם בצד את הניידות (כי יש שני טאבלטים של 10 אינץ כבר בבית) - השאלה אם מקבלים הרבה ולא עדיף כבר את XBOX SERIES S ב1300

מצד שני, אם ילדים קטנים הולכים לשחק בזה, אז אולי כן יש מקום לצבעוניות של NINTENDO ואם יש משחקים שהגיבורה זה בת, זה גם פלוס (אני לא פרוגרסיבי/דתי/קיצוני אבל למיטב זכרוני הבחורות בMK2 היו בקושי לבושות)

אשמח למחשבות ודעותכם

(השרשור הקודם הרלוונטי די עתיק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן שלי בן 4.5 מאוד אוהב את המשחקים של הסוויץ'. אחותו התאומה עדיין מתקשה.

בכל מקרה, מגוון המשחקים המתאימים גדול יותר לסוויץ' לדעתי.

משחקים כנראה הכי טוב לקנות יד-2 או מחו"ל בכרטיסים, ולא בחנות אונליין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני noob... סליחה מראש.

מה זה כרטיסים - כרטיסי זכרון sd שמגיעים עם משחק עליהם?

הילדים מאוד נהנו ממריו קארט שיצא להם לשחק.

בשביל לשחק שני ילדים - מפרקים את הידיות שמגיעות ואז צריך עוד גויסטיק? או שעדיף שיהיו שני גוייסטיקים נורמליים מראש?

מה צריך בשביל לשחק שלושה ילדים? או שזה לא אפשרי כי אי אפשר לחלק מסך לשלושה חלקים?

יש גם כל מיני דברים דמויי wii עדיין ששמים בהם את הjoy con??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא SD אבל כן, כרטיסי המשחק. 

לילדים קטנים לדעתי עדיף השלט הקטן, נוח יותר לידיים שלהם. ילד בן 9 אולי עדיף שלט גדול, לא יודע. שלי קטנים. 

אפשר לקנות עוד זוג שלטים כזה ולשחק מריו קארט 3-4 שחקנים על המסך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתלות במשחק - בהרבה אפשר לשחק עד 4 שחקנים על קונסולה אחת. השלטים הקטנים מספיקים לרוב המשחקים (כלומר הג׳ויקונים - לפרק מהקונסולה ויש לך כבר 2 , אפשר להוסיף פשוט עוד 2). השלט המלא (פרו) לא נחוץ לילדים במשחקים המדוברים. (יש לי אותו. אני היחיד שמשתמש בו)

המשחקים מגיעים בכרטיסי flash יעודיים. בנפרד יש סלוט לmicro sd לזכרוני - שמשמש למשחקים שאתה קונה מהחנות.

לגבי איזו קונסולה - אם המטרה היא לשחק איתה בעיקר מחוברת לטלוויזיה - כל גירסא רגילה שהיא לא לייט - תעשה בדיוק את אותה עבודה.

וכשמשחקים ביחד כמה שחקנים - זו החוויה שאתה רוצה.

הסוויטץ׳ (חוץ ממכשירים בסין) לא region locked כלומר תקנה את הקונסולה או המשחקים מאיפה שבא לך ( בניגוד לקונסולות קודמות של נינטנדו אגב)

היתרון הגדול אגב הוא בהרבה משחקים שמותאמים לגילאים האלו + מצבי עזר מובנים בחלק מהמשחקים.

כל המריו ויושי שיצאו מעולים לסוויטץ לגילאים האלו (וקארט בהחלט מעולה) אם מדברים על רשימה: אז Mario odyssey, Kirby forgotten land , Mario kart deluxe , super Mario 3d world, Pokémon lets go pikachu יהיו התחלה מעולה. זלדה להורים / מתקדמים גם (כנראה המשחק הכי טוב לסוויטץ ואחד הטובים אי פעם)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה קטנה... תקנה שני ג'ויקונים נוספים מקוריים! אל תתפתה לחסוך ולקנות תחליפיים.

אני התפתתי וקניתי חליפיים עם מלא ביקורות חיוביות באמזון, ועדיין... זה פחות טוב.

לפעמים תצטרף למשחק עם הילדים, אז כדאי שיהיו יותר מהשניים שבאים עם הקונסולה.

מבחינת משחקים מה שהולך אצלנו זה מריו קארט, נינטנדו סוויץ' ספורטס (טניס, באולינג...), סופר מריו פארטי (מצוין לקטנה).

קניתי לעצמי גם רינגפיט אדוונצ'ר, אבל מודה שלא התמדתי.

לפחות שניים מהמשחקים קניתי באמזון. המחיר קצת יותר זול מהארץ.

יש כל מיני אביזרים שאפשר להכניס לתוכם את הג'ויקונים אבל לא רואה צורך (חוץ מאלו של הרינגפיט שבאים עם המשחק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הבנים בני 9 ו-6.

אנחנו קנינו סוויץ' ממש עם הסגר הראשון של הקורונה בתחילת 2020, הילדים חרשו עליו במשך שנתיים ואז התחילו לדרוש XBOX כי לכל החברים זה מה שהיה (או פליסטיישן) והם רוצים לשחק מה שהם משחקים או ביחד איתם וכאן הנינטנדו נופל על הפרצוף.

הפיפא זה לא אותו דבר, ה-NBA בלתי שחיק, משחקי פלטפורמה תלת מימדיים מודרניים לא מתאימים לקונסולה, הדו-מימדיים מצויינים אבל כמה אפשר?

כל ה-CROSS PLATFORM (כלומר FORTNITE / FALL GUYS ) עובד בכאילו - חוץ מעצבים זה לא נותן כלום, בכלל האונליין של נינטנדו לא משהו לדעתי.

כיום (אחרי קניית XBOX SERIES S ), הנינטנדו יוצא החוצה רק כאשר מגיעים לבן הגדול חברים והקטן מקנא ורוצה גם לשחק משהו.

לדעתי - המשחקים של נינטנדו עצמה הם פשוט מופת של משחקיות, תקנה עוד זוג JOYCONS ותהנו כולכם עם החברים.

שלט פרו דווקא מאוד אהוב על הילדים שלי, בעיקר למשחקים יותר "מתוחכמים" כמו FIFA.

לבוגרים יותר, זלדה BOTW זה יצירת אומנות חובה בכל בית.

בקשר לניידות - אם זה משהו שאתם מתכוונים לנצל בצורה משמעותית אז באמת שקשה להתחרות בסוויץ' ובמקרה כזה כדאי ללכת על ה-OLED.

בשורה התחתונה, אני מת על הסוויץ', הילדים כיום הרבה פחות.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק:

1. רק אביזרים מקוריים.

2. הקונסולה טובה רק למשחקי צד ראשון בתכלס.

אצלי (5, 7 ו9) היא רואה שימוש זהה בין הילדים לעומת הפלייסטיישן והרבה יותר פופולארית מהאקסבוקס (כן, יש לי את שלושתם)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות. אז אין מה לפזול לכיוון XBOX או PS זולים כנראה עבור קהל יעד של ילדים יחסית ?

יש מבצע עם רעות על גרסא 1 באלף שח בערך, נראה לי לא מתאים. זמן סוללה ממש מביש והבנתי שיש גם בעיות עם קליטה (נראה לי של השלטים, לא של WIFI).  הכל נפתר בגירסא V2 ואני לא ממש מצליח למצוא באתרים מובילים בחול עדיין יחידות של V1 למכירה.
וביום שירצו להוציא את זה מבית זה יבאס. אז גירסא 1 נפסלת.

בכלל לא מצאתי באמזון את גירסא 1, זה עודפים או איכשהוא משבר השבבים גרם ליצור גירסא 1??

בקיצור - מה צריך לקנות -

1 נינטנדו SWITCH גירסא V2 או OLED

לקנות עוד JOYCON אחד לפחות

גויסטיק PRO - חילוקי דעות...
משחקים - לקנות בונדל - יש גירסאות שמגיעות עם משחק או שניים?
מבין שעדיף לקנות משחקים פיזית ואז אפשר להחליף בין חברים? זה לא מוחק את השמירות והססטוסים?

מנוי - לא לקנות

צריך לקנות את החתיכת פלסטיק שמחברת את הJOYCONS ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, KipodYam כתב:

ש מבצע עם רעות על גרסא 1 באלף שח בערך, נראה לי לא מתאים. זמן סוללה ממש מביש והבנתי שיש גם בעיות עם קליטה (נראה לי של השלטים, לא של WIFI).  הכל נפתר בגירסא V2 ואני לא ממש מצליח למצוא באתרים מובילים בחול עדיין יחידות של V1 למכירה.

לא נתקלתי בשום בעיה בגירסא הראשונה. הקליטה של השלטים מעולה - הייתי אומר יותר טובה בטוח מהפלייסטיישן 3 ו4 שהיו לי קודם (עם 5 גם שיפרו אבל זו לא הנקודה).

ההבדל של החיי סוללה - אתה הולך להשתמש בזה לא מחובר לטלוויזיה או לא ?

מה שחשוב בעיקר בין הגירסאות זה להימנע מהלייט.

לפני 25 דקות, KipodYam כתב:

משחקים - לקנות בונדל - יש גירסאות שמגיעות עם משחק או שניים?

רק אם זה משחקים שאתה רוצה או שהם במחיר הקונסולה.

מבין שעדיף לקנות משחקים פיזית ואז אפשר להחליף בין חברים? זה לא מוחק את השמירות והססטוסים?

השמירות הן על הקונסולה - לא על הכרטיס משחק.

מנוי - לא לקנות

נחוץ לאונליין , מעבר לזה מקבלים גם משחקים קלאסים של נינטנדו וסופר נינטנדו. אם משדרגים ליקר יותר - מקבלים גם משחקים של מגהדרייב - ואת ההרחבה של mario kart עם שלבים חדשים.

תכלס - תמורה סבירה.

לפני 26 דקות, KipodYam כתב:

צריך לקנות את החתיכת פלסטיק שמחברת את הJOYCONS ?

לא.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נגמר המבצע. מדהים איך שפתאום מתחיל מבצע על V1 לרעות אז גם KSP עושים הנחה. מניח שהיבואן מעורב בזה. לפני יומיים אפילו הזמנה מאיזה אמזון היתה יותר זול בקצת מהמחיר הישראלי היקררר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן שפתאום נתקלתי ב1300 שח לנינטנדו אולד באתר סופר פארם.

יבוא מקביל של אלפא משהו. מחיר רגיל 1800 שח אולי אפשר למצוא ב1700.

הזמנו.

לא שמעתי על בעיות מיוחדות, לא ברור למה בנינטנדו יש יבואן חמדן לעומת xbox שנמכרים במחירים סבבה לגמרי לעומת חול, כאשר בארץ אפילו אילת יקרה משמעותית בנינטנדו.

זה צמצם משמעותית את הפער מול קנייה בחו"ל, ובעידן שאנשים נוסעים רק עם טרולי, כבר לא נעים.

אקנה גם עוד סט של גויקון כנראה. 

יש חתיכת פלסטיק שמחברת בין שניהן (גם מטעינה??), זה מגיע עם הקונסולה?

משחקים- עדיף דיגיטלי או פיזי? פיזי אפשר להחליף עם חברים, אבל גם לאבד...

מה נטען יותר מהר מבחינת מהירות טעינת משחקים? והזדעזעתי שאין נטפליקס לזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, KipodYam כתב:

ברור למה בנינטנדו יש יבואן חמדן

אין יבואן רשמי של נינטנדו.

אז זה יבואנים קטנים שלא מקבלים מחירי יבואן לרוב.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי לגרסת ה oled היה זיכרון כפול וסוללה חזקה יותר והכל ב 50 דולר. ההתלבטות מיותרת 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...