Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לאולמות אירועים עבור חתונה (משתעשעשע ברעיון לעשות טעות ולהתחתן)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, YoJ כתב:

הייתי גם באחת כזו ודווקא זה החתונה שהכי זכורה לי. לא לטובה או לרעה, פשוט כל שאר החתונות זה שכפולים אחת של השניה עם אותו אוכל, אותה מוזיקה, אותה תפאורה וסידורי פרחים שלא מעניינים לאף אחד ת׳ביצה.
בזאת (חתונה חברתית אני חושב ככה קראו לה) באמת הרגשתי שיש משהו טיפה יותר מיוחד מרק לסחוט ממני צ׳ק שיכסה את המנה...

כיסו מימך גם צ׳ק וגם את המנה.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שלא היה ציפייה לשים צ׳ק, זה אפילו נאמר מפורשות, רק להביא מנה כלשהי מרשימה (ואני מכין אוכל בנ״ז אז שיהנו).

בסוף התארגנו כל הח׳ברה ושמנו משהו סמלי יחדיו, אבל ממש לא מתקרב לסכומים של חתונות רגילות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו בחתונה זה היה בבית כנסת יפה ליד הבית עם שולחן עמוס בסושי בכניסה. פשוט ויעיל, שעה וחצי גג כל האירוע בלי פאתוס מיוצר.

למי שבאמת רצה היה אפטרפארטי אצלינו בבית אחרי.

עריכה אחרונה על ידי edward
  • אהבתי 1

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, YoJ כתב:

האמת היא שלא היה ציפייה לשים צ׳ק, זה אפילו נאמר מפורשות, רק להביא מנה כלשהי מרשימה (ואני מכין אוכל בנ״ז אז שיהנו).

בסוף התארגנו כל הח׳ברה ושמנו משהו סמלי יחדיו, אבל ממש לא מתקרב לסכומים של חתונות רגילות.

זה באמת רעיון יפה. ככה עושים אירועים משפחתיים אמיתיים ולא ממוסחרים.

אבל הכל תלוי באורחים בסופו של דבר. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ניקו פ. כתב:

בינתיים ברוב מה שראינו, ידענו לשלול תוך 5 דקות סיבוב. 

על מה שללת אולמות אירועים?

לפני 3 שעות, Jeka88 כתב:

כיסו מימך גם צ׳ק וגם את המנה.

אל תשכח את הזיעה שהיתה לו כי בטח היה מדובר על חתונה באמצע שדה שהוסב ל"גן אירועים".

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Transporter כתב:

אם השולחן ריק למה להוציא לשם קינוחים? עם כל הכבוד

סתם שיעמדו על השולחן ויתקלקלו ?

צריך להבדיל בין לעמוד על דברים קריטים כמו שירות לבין סתם לפזר אוכל כשאין למה.

בנסיה לדוגמא  יש מאפיה שפתוחה כל הערב מוציאה מאפים

לא בכל אולם זה קיים, לא כל זוג מוכן לשלם

לא אמרתי שצריך להוציא 300 מנות - אבל במרבית האולמות (ולפי התשובה שלך אני מניח שאתה מכיר את זה טוב), לא מכינים אפילו מחצית מכמות המנות שהוזמנו במנות האחרונות, ויותר  ויותר אתה שומע שאתה מגיע לבקש (כי אתה לא בשולחן) מנה אחרונה, נגמר...

ניקו יש גם את אולם אגדתא בצומת מסמיעה אולם נחמד מאוד ולא יקר יחסית בקרבה לכביש 6.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Jeka88 כתב:

אנחנו התחתנו באולם שקוראים לו ״שמיים וארץ״ ב2017, היה מעולה, אוכל טוב...צוות טוב ובאמת שלא היו לנו שום תלונות.

זה נמצא על כביש 4..ממליץ לך לבדוק שם גם.

שמיים וארץ היה בעמק חפר

אני בספק אם עדיין קיים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Transporter כתב:

שמיים וארץ היה בעמק חפר

אני בספק אם עדיין קיים ..

המקום קיים וירטואלית, פיזית לפי האתר הבא הוא בעמק חפר

https://skyearth.co.il/המקום/

האם יש עדיין אירועים, אני לא יודע

לפי גוגל, המקום נסגר לצמיתות

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, DareDevil כתב:

המקום קיים וירטואלית, פיזית לפי האתר הבא הוא בעמק חפר

https://skyearth.co.il/המקום/

האם יש עדיין אירועים, אני לא יודע

לפי גוגל, המקום נסגר לצמיתות

אז צדקתי

הקריירה שלו לא הייתה ארוכה מדי

אולי 4 5 שנים

למי ששאל

גבריאל בנס ציונה

20220830_221701.thumb.jpg.619e53f06b7618b2d000f431a09bd7f8.jpg

20220830_221715.thumb.jpg.c2d4446aa6939ce7a36a5836f13349d8.jpg

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Transporter כתב:

מי שמביא 5 זמרים לבת מצווה ויוצא עם חשבון של קרוב למליון שקל

זה לא מי שלוקח כסף מההורים. הרי זה לא רק זמרים. איפה עיצוב? תליית וילון מסביב לאולם יכולה להגיע ל 20 אלף בקלות. 

אתה יודע שיש אולמות שמגיעים ברירת מחדל עם וילון שחור ויש לי לקוחות שמחליפים את הוילון ללבן רק כי זה מתאים לצבע המפות? שמים 20-30 אלף רק כדי שכל הצבעים יתאימו.

היום גם עושים ציפויPVC לרצפה, עם השם של בעל האירוע או סתם צבע שיתאים לעיצוב הכללי של  המקום- עוד 10,000 שח.

מה עם  כל השולחנות והכסאות? אתה יודע שבאירועים כאלה מחליפים גם אותם? בונים פינות ישיבה מיוחדות, חלק על ספות, חלק על שולחנות מיוחדות בצורות וגדלים מיוחדים שניבנים במיוחד ליום האירוע.

לפעמים זה יכול להיות שולחן ארוך וענק שיכיל 50 איש במקום 12, או שולחן עגול שבאמצע יעמוד ברמן, או ממש לייצר פינות ישיבה עם הפרשי גובה, כאילו אתה יושב במופע. הדברים האלה עולים המון כסף

תוסיף לזה הרכב קבלת פנים, הרכב שינגן בין המנות,

אלה אנשים שביום יום חיים ברמת חיים מאוד גבוהה, מי שמכיר אותם מצפה מהם לעשות אירועים מאוד מושקעים כי ביום יום שלהם הם  מארחים באותה צורה אם זה במסעדה או בבית שלהם.

בא לי להקיא רק מלקרוא את זה

מה אנשים לא יעשו בשביל שופוני

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, DareDevil כתב:

על מה שללת אולמות אירועים?

אחד על צפיפות של של אזור הקבלה והאולם.

השני על מנות שנראות כאילו נלקחו מחתונה בשנות ה-90. הכל שוחה ברטבים מתוקים, באמת דוחה. 

עוד אחד על כך שנכנסתי לאולם והמלצרים מעשנים בתוך האולם ברחבת הריקודים. נכנסנו בלי מלווה מהאולם אלא קצת בחוצפה בזמם שכלצהקהל היה בחופה בחוץ, הוא קלט אותי, התלבט שנייה ואז החליט להמשיך לעשן. מנהל האירוע עמד לידו לא הוציא מילה. השני כיבה אבל השאיר את הסיגריה ביד לכשאלך כנראה. 

עוד שלושה שראיתי בינתיים לא פסלתי ואני מתלבט עליהם. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על איזור התעשיה עמק חפר.

לפני כחודש אישתי היתה ב"אלכסנדר" שם.

היא אמרה שהיה טעים מאוד.

שווה לקפוץ לשאול מחיר. לדעתי הוא לא זול.

יש שם עוד כמה גנים באיזור תעשיה שם (5 דקות דרומית לחדרה) תעשה סיבוב ותראה.

ואם אתה רוצה יותר זול. אגדת דשא בכניסה לפרדס חנה או מצודת  ברקאי ליד ברקאי.

הייתי שם והם סבבה לגמרי. לא "פלצני" כמו האולמות של טרנספורטר, אבל לדעתי לזוג ממוצע זה בסדר+

לא הצעתי קודם כי זה לא בדיוק בג"ג שלך. אבל אולי תרצה לבדוק 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ניקו פ. כתב:

עוד אחד על כך שנכנסתי לאולם והמלצרים מעשנים בתוך האולם ברחבת הריקודים. נכנסנו בלי מלווה, הוא קלט אותי, התלבט שנייה להמשיך לעשן. מנהל האירוע עמד לידו לא הוציא מילה.

בזמן אירוע? כי רק אחרי אירוע זה נראה לי לגיטימי לעשן.

לפני 55 דקות, Transporter כתב:

למי ששאל

גבריאל בנס ציונה

20220830_221701.thumb.jpg.619e53f06b7618b2d000f431a09bd7f8.jpg

20220830_221715.thumb.jpg.c2d4446aa6939ce7a36a5836f13349d8.jpg

האמת שלא בדקתי תמונות של האולמות אבל פאק איזה מקום יפה. למרות שעמדת הטקס די מרוחקת מהקהל

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...