Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי ג׳יפון b-suv

YardenM
שימו לב! השרשור הזה בן 616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אנחנו זוג + תינוק שמחפשים להחליף את הרכב הנוכחי (סיאט Mii) שכבר קטנה לנו גם במושב האחורי ובעיקר בבגאז׳.

מבחינת הנסיעות אנחנו נוסעים כ-17-18 אלף ק״מ בשנה. ברוב הזמן הנסיעות הן קצרות (עד 20 ק״מ לכיוון) אך פעם בשבועיים בערך נוסעים למשפחה (80 ק״מ לכיוון) ופעם בכמה חודשים נוסעים למרחקים קצת יותר גדולים.

הרכב יהיה רכב יחיד בבית וככל הנראה נרצה להחזיק אותו 3-4 שנים.

הדברים שיותר חשובים לנו הם:

בטיחות (כולל מערכות אקטיביות)

VFM - כולל צפי סחירות עתידי

אמינות (מה שמבחינתנו נותן יתרון מסוים לרכב חדש)

שימושיות - נוחות הכנסת ילדים למושב האחורי, גודל הבגאז׳ (יש לנו עגלה גדולה ואנחנו נוסעים לפעמים לחופשות)

דברים נוספים שחשובים (אבל פחות):

צריכת דלק

אבזור נוחות

איכות החומרים וההרכבה

מראה (גם ככה זה עניין של טעם)

התקציב הוא בערך 130-140 אלף ש״ח לרכב חדש, או עד 120 אלף ש״ח לרכב יד שנייה (לא נרצה לרדת מתחת לשנתון 2019).

מבחינת זמנים, אנחנו יכולים לחכות כמה חודשים אז גם אם אין מלאים כרגע מדגם מסוים נוכל לחכות.

חשבנו לחפש רכב בקטגורית הג׳יפונים הקטנים:

בינתיים ראינו את הסיאט ארונה, פולקסוואגן טי-קרוס וסקודה קאמיק. חשבנו גם לבחון את פיז׳ו 2008, אופל קרוסלנד (לשניהם כרגע יש מבצע של חבר), ניסאן ג׳וק ויונדאי קונה (גרסת הטורבו, ההיברידית כבר יקרה).

מה מבין הרכבים לדעתכם הכי מתאים? האם יש רכב אחר (גם אם לאו דווקא בקטגוריה) שעשוי להתאים יותר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלי יכול להיות אפשרי ואפילו יש עמדות טעינה בחינם בעבודה. כן הייתי רוצה חשמלי עם טווח אמיתי של מעל 300 ק״מ. כרגע היחיד ממה שראיתי שעומד בדרישות ובאזור התקציב הוא הmg zs אבל הבנתי שאין צפי למלאי. שאר הרכבים כבר מגיעים במחירים של ~190 ופחות בא לי להגיע לסכומים כאלה.

אם היה פלאג אין הייבריד במחיר של כ150 הייתי שוקל את העניין בגלל החסכון בקו בית-עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהאתר של MG עולה שה- EHS PHEV במלאי. אין לי מושג אם ב-170,000 הוא שווה וכאמור זה הברידי ולא חשמלי, אבל אולי שווה לך לבדוק. 

ב- 17/3/2022, התקבלה הודעה מהיצרן של MG כי בעקבות התפרצות וריאנט חדש של מגפת הקורונה בסין, תושבי המדינה נכנסים לסגר שיימשך כ-3 שבועות,הייצור במפעלי הרכב בסין ייפגע וייצור דגמי רכב שטרם החלו בייצור סדרתי, עלול להתעכב משמעותית.
הסיטואציה משפיעה בעיקר על MG ZS EV שעדיין לא החל בייצור סדרתי. תחילת הייצור הסדרתי תדחה, ככל הנראה לרבעון השלישי של 2022.
בשלב זה, אין פגיעה ב-MG EHS PHEV הודות להצטיידות מוקדמת והרכב זמין במלאי מידי בכמות מוגבלת.
לקוחות פרטיים אשר הזמינו בארץ MG ZS EV שאספקתו תתעכב ויחליטו שלא להמתין, יוכלו לבטל את הזמנתם ולקבל זיכוי מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2022 בשעה 14:14, YardenM כתב:

חשמלי יכול להיות אפשרי ואפילו יש עמדות טעינה בחינם בעבודה. כן הייתי רוצה חשמלי עם טווח אמיתי של מעל 300 ק״מ. כרגע היחיד ממה שראיתי שעומד בדרישות ובאזור התקציב הוא הmg zs אבל הבנתי שאין צפי למלאי. שאר הרכבים כבר מגיעים במחירים של ~190 ופחות בא לי להגיע לסכומים כאלה.

אם היה פלאג אין הייבריד במחיר של כ150 הייתי שוקל את העניין בגלל החסכון בקו בית-עבודה.

הג'ילי גאומטרי גם עומד בציפיות עם טווח אמיתי מעל 300 ותג מחיר של בין 135 ל150

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אם נשקלה קונה בנזין, הייתי שוקל גם את ההיברידית. עם נסועה כמו שלכם ההפרש בין השתיים יחזיר את עצמו מהר מאוד (במיוחד עם לוקחים בחשבון הפרש מסוים לטובת ההיברידית במכירה).

וכמובן שאם טווח הנסיעה (הנמוך יחסית) של החשמלית מספיק לכם, היא העסקה הכי משתלמת מבין השלוש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם מנסים את הקונה ההיברידית, תנסו גם את הבאיון. אני אישית אחרי מספר מבחנים מצאתי אותו בתור הרכב הנוח בקטגוריה והוא גם דיי מרווח ביחס לרוב המתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Alif2 כתב:

אם נשקלה קונה בנזין, הייתי שוקל גם את ההיברידית. עם נסועה כמו שלכם ההפרש בין השתיים יחזיר את עצמו מהר מאוד (במיוחד עם לוקחים בחשבון הפרש מסוים לטובת ההיברידית במכירה).

וכמובן שאם טווח הנסיעה (הנמוך יחסית) של החשמלית מספיק לכם, היא העסקה הכי משתלמת מבין השלוש. 

על איזו חשמלית אתה מתכוון? הג׳ילי אינה אופציה מבחינתי בגלל החוסר במבחני ריסוק מסודרים. בפועל זה רק הmg לדעתי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...