Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

אם לא אכפת לך להמתין, אז תמתין :-)
נהגים, בניגוד למתנהלים, לא ממש צריכים את המערכות הללו ואישית בכל מכונית מודרנית שעליתי עליה, הדבר הראשון שאני עושה הוא לנתק ״תיקון סטייה מנתיב״ שמשגעת אותי. 

• אהבתי 2

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה גם להיות בלי מערכת, העיקר להיות בלי מובילאיי, אבל כמובן שלא ניתן לקבל את הרכב בלי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nadavd4 כתב:

אז כל הסיפורים של נציגי המכירות על זה שבסוף השנה לא יגיעו עוד רכבים והייצור יפסק הם בגדול.. עוד תרגיל שיווקי.

הייצור לא יפסק, זה היה ברור לי גם לפני הפרסום הזה. לרכב יש ביקוש בעולם, הוא מיוצר בקושי שנתיים, למה שיפסיקו לייצר אותו?
לגבי האם יהיה ייבוא שנה הבאה? אולי יגידו שלא, אבל אם מוכרים כמויות יפות למה שלא יביאו עוד? יש מישהו שלא אוהב כסף?

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nadavd4 כתב:

אז כל הסיפורים של נציגי המכירות על זה שבסוף השנה לא יגיעו עוד רכבים והייצור יפסק הם בגדול.. עוד תרגיל שיווקי.

אם זה תרגיל שיווקי, אז כנראה שהוא הצליח מעל למשוער. עד היום עלו לכביש 71 - כמות גבוהה לכל הדעות, במיוחד בהשוואה לכמות השנתית של ברזים מהדור הקודם שעלו לכביש בכל שנה.

להשוואה, גם בבריטניה הוקצתה כמות לשנתיים בלבד של התאומה GR86 שהוזמנה אחרי שעתיים בערך. יש מדינות בארופה שתקנות זיהום אוויר ימנעו את שיווק המכונית מ-2025 כמדומני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זיהום אוויר הוא הדבר היחיד שאולי יעצור את השיווק של הרכב בארץ, אבל אם החשש הוא רק מ-2025 אז אני מאמין שב2024 יביאו רכבים. *מי שמקשיב לי על אחריותו בלבד.
הכמות השנה לא ממש רלוונטית בגלל שעבר זמן רב מהשקת הדגם הקודם ובגלל שלל השיפורים בדגם החדש יש לא מעט ששידרגו אם זה מBRZ קודמת ואם זה מרכב ספורטיבי אחר.
אם עלו 71 עד עכשיו זה עוד רחוק ממה שהביאו לא? ממה שהבנתי התחייבו ל-150 חתיכות? מעניין אם החתיכות הללו נמצאות כבר כאן ברובן, אני יודע שבספטמבר מגיעות עוד כמה (ידניות ואוטומטיות).

מובילאיי היא די דיל ברייקר בשבילי. אני לא אוהב את הצורה שהיא מונחת על השימשה. אני לא אוהב את הצורה שהיא מונחת על הדשבורד. אני לא אוהב התקנות מקומיות באופן כללי, ואני ממש ממש לא אוהב את מה שאני מקבל לאחר כל זה.
מעניין מה יהיה לנציג להגיד לי על הנושא הזה מלבד "לא בטוח שיביאו עוד" הרגיל.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

מעניין מה יהיה לנציג להגיד לי על הנושא הזה מלבד "לא בטוח שיביאו עוד" הרגיל.

כלום לא בטוח עד שאין הקצאה והרכב על האוניה, גם לא המשך השיווק של כל רכב אחר שסמלת מביאה.
סביר להניח שכל עוד יהיה ביקוש ימשיכו להביא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, nadavd4 כתב:

אין שום תכנון להפסקת יצור.

מה שיש כרגע זה מחסור במכוניות לעומת הכמות הזמנות - ככה שהם מקצים ויש תקופות שלמות שאי אפשר להזמין כי כל המלאי מוזמן כבר (חצי שנה שנה קדימה)

לפני 5 שעות, menir1 כתב:

להשוואה, גם בבריטניה הוקצתה כמות לשנתיים בלבד של התאומה GR86 שהוזמנה אחרי שעתיים בערך.

בדיוק

בקיצור - היבואן המקומי צריך מאוד לתכנן מראש מתי הוא מביא מכוניות וכמה.

פה - אפילו שהשוק כבר דיי נרגע - ההזמנות לBRZ נסגרו דיי מהר לכל 2023 - והמלאי כרגע בסובארו הוא רק אם אנשים מבטלים -> או לחכות להקצאות / 2024. (וכשיש הקצאות זה בין 3 חודשים ל9 חודשים המתנה)

(טויוטה עובדת בשיטה אחרת - פשוט קובעת ושולחת הקצאות מראש - אבל מאפשרת לדילרים שלה לקחת markup - אז זה סוג של הימור אם יש מה שאתה רוצה + עוד כמה אלפי דולרים לרכב ברוב הסוכנויות - בין 3000 ל10000)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב עם צפצפה ולגלות בעוד חצי שנה שיכולת לקנות אותו עם אבזור מקורי. קצת מבאס, אבל האם זה שווה את ההימור?

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, menir1 כתב:

לא מנע ממני גם לקנות את ה-208 GTi האקסית. 

עד כמה המערכת הזו נוראית ביום יום ועד כמה ניתן להשתיק אותה?
אני זוכר אותה מהקקטוס... זוועה, אבל מעולם לא ניסיתי להשתיק אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לכוון את התרעת המרחק מרכב מלפנים למינימום ואז היא יותר נסבלת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...