Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקומות מענינים באזור המרכז

ידני
שימו לב! השרשור הזה בן 783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנוכי לא בעל גיפ וגם לא רכב שטח כלשהו ( מקווה שהמצב הפיננסי יאפשר לי בעתיד )

עם זאת אוהב את התחום ונהנה לראות ביצועים מענינים ובעיקר בחורף בתוך בוץ ומעברי מים

הייתי שמח אם הייתם ממליצים לי על כמה מקומות ספיציפיים ששווה להגיע אליהם בסופש"ים חורפיים באזור המרכז 

(כמובן מקומות שהגישה עד אליהם אפשרית ברכב פרטי או ברגל )

תודה והמשך חורף מלא גשם ובוץ לכולם 

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור הירקון צפונית לכביש 5 ומזרחית לכביש 40, למרות שלדעתי כיום אסור לנסוע שם. המון בוץ ושקיעות לראות כל שבת.
כל האיזור שסביב חיריה/ פארק אריאל שרון - כניסה מכביש 4 לפארק המיחזור או מכביש 1 איפה שתחנת החשמל אחרי מחלף גנות לכיוון תל אביב
חוף תל ברוך (במידה ועדיין פתוח) - פה בערך https://goo.gl/maps/ZYYo7gSNMo4G4eQGA

יער בן שמן ובעיקר תוואי שביל ישראל שעובר בו

• רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו תודה

לגבי יער בן שמן זכור לי שהייתי ילד איזה מקום שראיתי  סוג שלשלולוית עמוקה שמייד אחרייה צריך לטפס סלע חלק

זה המקום שציינת שעובר בו שביל ישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 3.1.2022 בשעה 23:06, ידני כתב:

אנוכי לא בעל גיפ וגם לא רכב שטח כלשהו ( מקווה שהמצב הפיננסי יאפשר לי בעתיד )

עם זאת אוהב את התחום ונהנה לראות ביצועים מענינים ובעיקר בחורף בתוך בוץ ומעברי מים

הייתי שמח אם הייתם ממליצים לי על כמה מקומות ספיציפיים ששווה להגיע אליהם בסופש"ים חורפיים באזור המרכז 

(כמובן מקומות שהגישה עד אליהם אפשרית ברכב פרטי או ברגל )

תודה והמשך חורף מלא גשם ובוץ לכולם 

מצאת משהו מעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה אני שומר שבת  וגם ביום שישי אין מלא זמן ולרוב אנשים מגיעים לשטח בסופ"ש אז לא ממש יצא לי 

אבל כן יצא לי להיות במקורות הירקון כשחוצים את המנהרה מתחת לכביש 5 יש שם בוץ מטורף ויש מה לראות ובאמת אני עדיין מחפש 

מישהו כתב כאן שליד חרייה גם יש לא ממש מצאתי את המקום

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...