Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת מכסה מנוע טיוטה אוריס

ירון דורפמן
שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי טיוטה אוריס 2014

שאני לא מצליח לפתוח את המכסה מנוע, כשניסיתי לפני מספר ימים ומשכתי את הידית הפנימית המכסה קפץ במעט אבל לא הצלחתי לפתוח אותו הלאה, עכשיו המכסה לא נפתח כלל גם במשיכת הידית, השאלה האם יש לי מה לעשות.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להרים מעט, לדחוף יד פנימה ולחפש את המוט שנועל אותו, כשתתפוס אותו תנענע אותו בעדינות ימינה שמאלה ו..הופ.

אגב אני עזרתי לטסטר המסכן שלא ידע לפתוח מכסה בטסט השנתי..😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קודם כל כדאי לבדוק האם משיכת הידית מותחת את הכבל מתכת.

לפעמים הפלסטיקה של הידית (בחלק הפנימי) נשחקת ואז אין משיכה טובה של הכבל מתכת.

אם הכל תקין שם, אז צריך לחפש את הפתרון באזור הידית במכסה מנוע.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי, ואכן הכבל ארוך מידי כלומר במשיכת הידית הוא לא מזיז את מה שתופס את מכסה המנוע (רק לאחר משיכות מרובות של הידית). אם יש לזה פיתרון אשמח לשמוע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...