Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי רכב 0 ק״מ, אך במוסך טוענים שבוצע טיפול בעבר.

Sahar Avisdris
שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדהים ומקומם, מקווה שזה יגיע לחדשות והנוכלים ישלמו על רמאויות כאלה, ואתה תתיעץ עם חבר שמבין כשאתה קונה ומקבל "רכב חדש". בהצלחה הפעם.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע הזוי. איזה מוסך יסתכן בלאבד את הרישיון שלו בשביל זה?

אגב, בפולו של אמא שלי בזמנו היתה בעיה עם המחוון של הדלק שהציג מידע לא נכון. כחלק מהטיפול החליפו לוח מכוונים והקילומטרז התאפס (היה כ2000 קודם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0 קילומטר קונים רק ישירות מחברת ליסינג גדולה. 

אין שום סיבה לרכוש מסוחר/מגרש פרטי. 

מקווה בשבילך שהם יחזירו לך את הכסף ויבטלו את העיסקה ושלא תצטרך להיגרר לבתי המשפט האיטיים. 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yossiaviel כתב:

קודם כל, [כמו שרשמתי לך עוד מההתחלה],לפני עורכי דין.

תדאג לעצמך, ולכסף ששפכת על האוטו ה"חדש" הזה.

כמה שזה נשמע "הגיוני" ... 
אז למה לפתוח שרשור כזה ולבקש עזרה מציבור הקוראים ? 
הרי אחרי קבלת כל העזרה הוא יגש למגרש עם ההוכחות, יקבל ביטול עסקה או פיצוי "X" וזהו.
המגרש ימשיך לרמות, המוסך ימשיך לזייף ק"מ  - וכולם יהיו מבסוטים , נכון ? עד הקורבן הבא שיפתח כאן שרשור עזרה )

• אהבתי 2

פיאט BRAVO ? - כן, BRAVO !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת תהיה מצווה לפרסם את השמות של האחראים על כך אבל ברור לי שכמו תמיד במקרים כאלה, יציעו לו פיצוי יפה או ביטול עסקה והחזר הכסף תמורת שתיקה (ויסבנו זאת בטעות אנוש כדי שלא ירגיש רע עם זה) וכמו תמיד, הוא יקח את זה.

קשה לי לגמרי להאשים אותו, בסופו של דבר רוב האנשים לא לוחמי צדק והם רק מחפשים שקט, יש מספיק כאב ראש בחיים האלה גם ככה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yossiaviel כתב:

קודם כל, [כמו שרשמתי לך עוד מההתחלה],לפני עורכי דין.

תדאג לעצמך, ולכסף ששפכת על האוטו ה"חדש" הזה.

תחזור למקום שממנו קנית את הרכב, תבקש את כל הכסף ששילמת עליו חזרה. 

בתור אלטרנטיבה, אתה יכול להישאר עם הרכב, {אם עדיין בא לך עליו}, עם פיצוי כספי הולם מצד בעל המגרש ואו  המוכרים.

בכל מקרה, כאשר כל הנסיונות הללו לא יצליחו, אז כדאי ואפילו מומלץ לפנות לעורכי דין.

אני לא מסכים, ברגע שאתה פונה אליהם ואומר להם שאתה יודע הם פשוט יגידו לך "לא" וילכו להשמיד\לפברק ראיות בזמן שאתה מתחיל עם לחפש עורך דין.

תבוא אליהם כבר עם תביעה מוכנה, אם תרצו תסגרו עסקה לפני שתתחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעוץ של עורך דין, ואם אתה סוגר אתם עסקה אתה צריך לדרוש גם את שכר טרחתו.

עקרונית צריך לדווח למשטרה, אבל יהיה יותר יעיל לדווח לאחת מתוכניות הצרכנות בטלויזיה. סיכוי טוב שהם ידאגו לחסל את המגרש בציבור. השאלה היא האם אתה רוצה להתעסק עם זה ועם בעלי המגרש.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, לאן אתה ממהר? 

הבנאדם רק גילה, זה חג היום. תן לפעול איך שהוא רוצה, כשתסתיים הסאגה נשמח אם יבוא לעדכן. 

ברוב המקרים מחזירים את הרכב ושלום על ישראל. דמי שתיקה והכל טוב 

אם רוצים למנוע אפשר להגיש תלונה למשטרה וגם תקשורת, אבל אז באמת אולי קופצים על התעסקות עם אנשים מפוקפקים. קשה לשפוט. 

בכל מקרה מקרה מקומם ולא מפתיע. 

מקווה שפותש יקבל את כספו בחזרה בלי הרבה כאבי ראש. 

גם אני הייתי שמח לגלות בהמשך מי המוסך/חברת הליסינג רק בשביל לדעת מי חשב שזה יהיה רעיון טוב לאפס קמ לרכב מ-30 אלף לרכב חדש. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין ,גם בן אדם שאין לו שום ידע ברכבים לא מסוגל להבחין שהרכב לא חדש? 30k קילומטר זה לא משהו שאפשר לפספס.

• אהבתי 2

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.9.2021 בשעה 16:38, nik כתב:

כמה שזה נשמע "הגיוני" ... 
אז למה לפתוח שרשור כזה ולבקש עזרה מציבור הקוראים ? 
הרי אחרי קבלת כל העזרה הוא יגש למגרש עם ההוכחות, יקבל ביטול עסקה או פיצוי "X" וזהו.
המגרש ימשיך לרמות, המוסך ימשיך לזייף ק"מ  - וכולם יהיו מבסוטים , נכון ? עד הקורבן הבא שיפתח כאן שרשור עזרה )

אז מה אתה מציע?

מה היית עושה במקומו?

היית עושה להם פרסום שלילי בכל מדיה אפשרית, כולל תלונה משטרה, תחקיר וכו..ומחכה שיחזירו לך את הכסף עוד 50 שנה, או בכלל לא,[אחרי שיעצרו אותם], נכון?

או קודם כל דואג לעצמך, ורק לאחר מכן, מטפל בעיניני הרמאות שלהם?

דעתי כמובן, היא לטפל בנזק שנגרם לך, ורק לאחר מכן לדאוג ליתר. וכמובן לא להזניח את זה..

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, 98civic כתב:

עדיין ,גם בן אדם שאין לו שום ידע ברכבים לא מסוגל להבחין שהרכב לא חדש? 30k קילומטר זה לא משהו שאפשר לפספס.

רכב עם 30 אלף ק"מ לא אמור להיות רכב בלוי. אם הרכב טופל בצורה סבירה ולא עמד בשמש יותר מדי - אין שום בעיה להעביר רכב עם 30 אלף ק"מ כרכב חדש.

ברכב שלי יש 50 אלף קילומטר ועדיין יש ריח חדש והכל נוצץ,.יצא לי לא מעט להסיע אנשים שחשבו שהרכב חדש למרות שהוא בן 5 

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.9.2021 בשעה 18:39, 98civic כתב:

רכב נראה בלוי או לא טוב כי לא מטפלים בו כראוי, הרכב הראשון שלי שרכשתי חדש מהיבואן נראה בדיוק אותו הדבר 6 שנים אחרי עם 60K כולל המושבים וכולל כל פנים הרכב, הרכב נראה כמו הבנאדם שמחזיק בו, וזה לא שעשיתי לו טיפוח יומיומי פשוט הייתי נהג יחיד ששמר עליו כמו החיים שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...