Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרכים שפורסם כעת - קאמרו ZL1

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://cars.walla.co.il/item/3458370

"...אבל העולם משום מה הציב מכונית כאלו במרכז הכוונת של דאגני הסביבה הקולניים. טוב, קל להבין למה - כל כך מתבקש להיטפל לסחורה לוהטת כמו ה-ZL1 כנציגת כל מה שרע בשימוש בכלי רכב מונעי בנזין - זה שהיא ודומותיה מהוות פרומיל מכלל כלי הרכב על הכבישים ונוסעות הרבה פחות בממוצע? אל תבלבלו אותם עם עובדות.

ועד שצווחני האקלים ו"המדינות הנאורות" יילחמו במזהמים מסוכנים וגדולים הרבה יותר כמו תעשיית הבשר או יעודדו אנשים לוותר על טיסות לחו"ל - שיקפצו לי כולם, אני הולך לנצל כל רגע שבו הם עדיין לא שוללים מאיתנו בחוק את הכיף הזה. ושיקפצו גם דובי הקוטב - בואו, אני לא זוכר אותם יוצאים מגדרם כשאנחנו היינו בבעיות..."

20210804_125201-01.jpeg

553640353_OPENCUT.jpeg

• אהבתי 1

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 20:41, קרמבו כתב:

אלסיבוני אליל, בעיני הוא השילוב הכי טוב של נהג-כותב מאז טל שביט ז"ל.

לגופה של קמארו ZL1 המכונית הזו חשובה וטובה לא בגלל הכוח, לא בגלל הביצועים, לא בגלל הצליל - היא חשובה כי היא האחרונה מסוגה. 

הפעם האחרונה שנוכל ויותר לנו לעשות את הווורררוווום ווורררווום הזה.

והשאר בכתבה שלי (נראה לי שביום ראשון תעלה)

אתה קינן כהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 09:56, Super_T כתב:

בארה"ב ממשיכים עם עסקים כרגיל לפחות השנה ומציאים עוד ועוד גרסאות חזקות למכוניות שלהם,

הנה עוד אחת כזו ואפילו יותר שימושית (ואני אשאיר את סוגיית המחיר בצד):

בינתיים בישראל "אממממ יש רכב חשמלי חדש שממש חסכוני" 🤢

שגרסאות הקצה של קאדילק יובאו לארץ הם נמכרו במחיר נמוך יותר ביחס למתחרות בסגמנט.

מוזר שיבואנים מקבילים עדין לא שמו עין על הדגמים האלה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, itsik170 כתב:

שגרסאות הקצה של קאדילק יובאו לארץ הם נמכרו במחיר נמוך יותר ביחס למתחרות בסגמנט.

מוזר שיבואנים מקבילים עדין לא שמו עין על הדגמים האלה.

זה לא מוזר בעיני,

אנחנו חיים במדינת עדר,

לפעמים זה מדהים איך אנחנו משתמשים בסטריאוטיפים כדי להצדיק החלטות של אנשים בנושאים שונים (ורכבים בראשם),

אם נוסיף לזה אפס תרבות מוטורית באופן יחסי לאוכלוסייה בארץ והנה מתכון למכירות של יונדאי, הדבר היברידי הבא ורכבי ליסינג מקיר לקיר.

בראש שלי - אנשים לא נכנסים לסוכנות של קאדילק, זה פשוט לא קורה פה,

מי שכן נכנס - יודע מה הוא רוצה, ואפשר להפעיל את האנאלוגיה הזו גם לאינפיניטי ואבארת' בקלות.

זה לא מרצדס או אאודי, שהן סוכנויות למכוניות "יוקרתיות יותר" ושם תראה אנשים שרוצים רכב לרשום על העסק או פשוט אנשים בעלי אמצעים,

קאדי ואינפיניטי (כדוגמאות) נופלים ב-no man's land 

אני מאמין שאפילו ג'נסיס יקסמו ליותר אנשים בארץ בגלל הדחיפה מיונדאי.

פה רואים את ההבדל בין השוק האמריקאי שיש בו מקום לכמעט הכל, כל עוד זה חזק, נוסע ועם חלון בגג וריפודי עור,

לא משנה אם זה יפני או אירופי ובטח לא אם זה אמריקאי,

מדינה שבה עסקים כמו ISIMMI ודומיהם הם עסקים לגיטימיים לקבוצות גדולות יחסית של אנשים,

לא מעניין דלק ולא מעניין מעבר, כי חניה היא לא ISSUE וכשאתה ממעמד הביניים והלאה מצבך טוב מאוד ברמת ה-facilities שיש לך בחיים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.9.2021 בשעה 22:17, BRAVO30 כתב:

אתה קינן כהן?

אכן,

מודה בעובדות ובאשמה

• מצחיק 1

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קרמבו כתב:

אכן,

מודה בעובדות ובאשמה

אחלה קינן, אוהב ממש לקרוא את הכתבות שלך. אתה ואלסיבוני הכתבים שאני הכי מעריך בארץ. אה, בעצם גם אוהב אלגוב אחלה, בנאדם סטלן ואני דווקא אוהב את זה.

אגב, בנוגע לקאמרו, במהלך המבחן היית עם בקרה מנותקת ברמה מסויימת/מלאה?  ועוד שאלה, לא הבנתי משהו. כשרשמת שבהתחלה הרכב נכנס להיגוי יתר ואז כביכול מתקנים והוא עובר לתת היגוי...לא כל כך הבנתי. אתה מתכוון שאם מתקנים עם יותר מדי גז, אז כאילו הוא כבר נכנס לתת היגוי? בקיצור, צריך פשוט להיות כירורגיים עם התפעול של הגז ברכב הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה. 

לגבי ההתנהגות של הקמארו, אז יש מצבים בהם אם לא עובדים מאוד עדין עם הגז נוצר המצב המאוד מוזר הזה של היגוי יתר שהופך לתת היגוי תוך כדי. 

ואם נפרק את את זה לשלבים- חזרה ליותר מדי גז שגורמת בשלב הראשון לגלגלים האחוריים להסתחרר ולחלק האחורי לצאת (עם בקרות מחוברות זה מאוד עדין), 

השלב הבא הוא שלמרות שהם עדיין לא באחיזה המלאה שלהם, מספיק משקל עובר אחורה כדי שלגלגלים הקדמיים כבר לא יהיה כוח הצמדה מספיק כדי להשאיר את האף בכיוון הנכון. 

התוצאה היא מכונית שעושה מין "הליכת סרטן" של החלקה עם החלק האחורי והקדמי בו זמנית. 

לא מאפיין התנהגות קבוע שלה, אבל בהחלט משהו שפוגשים בהערכת חסר של הכוח שלה וכמה הוא יורד בבת אחת. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 8.9.2021 בשעה 22:28, קרמבו כתב:

אכן,

מודה בעובדות ובאשמה

עדכון עבורך - תעשיית הביגוד והטקסיל מזהמת הכי הרבה (יותר מבשר)

ואהבתי את הכתבה שלך :) וחייכתי הרבה, פעם הבאה תצרף קטע סאונד משכר אזניים שהרכב תחת גשר או במנהרה ואז פשוט בעיניים עצומות כולם כמו זומבים הולכים להזמין כזה רכב 😁 - רק המחשבה עלסאונד חוזר בנסיעה באיזור הררי עם הרכב כבר משגעת

וכן זה רכב שונה לחלוטין מכל רכב אירופאי כפי שכתבת בדיוק. (וכאן לא שמים רמקול פנימי שיתן לך סאונד מזויף ברכב 🤣 )

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...