Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס מצלמת מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תפסה אותי מצלמת מהירות בכביש 441 שד משה דיין בראשון לציון נסעתי בערך 75-80 במקום 60. כמה קנס אני יקבל והאם זה נחשב לדרך עירונית או בין עירונית למי שיודע.. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, asix כתב:

זאת דרך עירונית.

לגבי הקנס - תלוי באיזה מהירות צילמה המצלמה. יש גם הפחתה של 5 קמ"ש מהמהירות שצולמה.

כשקלטתי את הפלאש הסתכלתי בוויז היה רשום 76 קמש אז אני מעריך בין 75-80 משהו כזה. ואם יש גם הפחתה אז כנראה אני יקבל 250 שח לא? תמיד יש הפחתה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא משנה ? אני רוצה חדעת את הקנס זה סכום משמעותי אם אני עובר את ה21 קמש. כנראה אז שאני יקבל 250 שח אם נסעתי בגג 80 קמש שפועל נסעתי אפילו 76 ואתה אומר שיש הורדה של 5 זה זה כולה סטייה של 11 קמש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיון מיותר.

זה לא שאתה יכול לשנות משהו בנידון.

תמתין לדוח ותחליט מה אתה עושה.

ואם יאמרו לך 250 שקל ויגיע 750 שקל כי הסתכלת על הוויז רק אחרי שהאטת כשזיהית את הפלאש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, asix כתב:

דיון מיותר.

זה לא שאתה יכול לשנות משהו בנידון.

תמתין לדוח ותחליט מה אתה עושה.

ואם יאמרו לך 250 שקל ויגיע 750 שקל כי הסתכלת על הוויז רק אחרי שהאטת כשזיהית את הפלאש?

לא האטתי היה פלאש ישר הסתכלתי על המהירות כי לא הבנתי למה זה צילם. לא משנה הכל טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות במשה דיין מצלמות מ68 קמש בוודאות. 

אחותי קבלה דוח על 68 קמש במשה דיין. 

המצלמות שם חוגגות,כביש דיבילי שמותר 60 בלי היגיון. 

אני נוסע שם 90 ופשוט מאט ליפני הרמזור. שנוסעים שם 60 רואים יותר מידי אנשים שצריכים שלילת רישיון  בצומת הראשונה שנכנסים לנתיב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Ido12 כתב:

המצלמות במשה דיין מצלמות מ68 קמש בוודאות. 

אחותי קבלה דוח על 68 קמש במשה דיין. 

המצלמות שם חוגגות,כביש דיבילי שמותר 60 בלי היגיון. 

אני נוסע שם 90 ופשוט מאט ליפני הרמזור. שנוסעים שם 60 רואים יותר מידי אנשים שצריכים שלילת רישיון  בצומת הראשונה שנכנסים לנתיב שלך.

זהו תמיד הייתי נוסע שם אני מכיר את האזור גם אני הייתי מאט. רק אתמול לא הייתי מרוכז קלטתי פלאש. לא נורא מה נעשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש להישפט ותבקש לדחות את המשפט עד שהמשפט בבאר שבע הבוחן את אמינות המצלמות יסתיים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...