Jump to content

trip_88

 • פרסום הודעות

  1,362
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות trip_88

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פתח תקווה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שינויים? *לדעתי* זה דיי בסיסי, ואפשרי בתקציב לקנות מערכת יותר איכותית. אני אישיתי פחות מתחבר למורל ולסאבים של פיוניר, הסט הקידמי חייב להיות 5.25? אין אפשרות "לשדרג" ל6.5?
 2. הבוקר הייתי מוכן לנסוע לחשמלאי או מוסך שמבין בחשמל. עם הקפה בבוקר חיפשתי יותר בגוגל לגביי התקלה, בין כמה פורומים וסרטונים שבהם הבעיה נפתרת ע"י החלפת חיישן) מצאתי סרטון של מישהו עם בעיה דומה וגם אצלו החיישן תקין, באמצעות מכשיר מיוחד הוא מדד רציפות של כבל מהקונטור של החיישן, לכיון הצמת חוטים, ומצא שם נתק. קיבלתי השראה וירדתי לרכב וכדי לוודא התחלתי מנקודה רחוקה (כ40 ס"מ מהקונקטור) וזיהיתי את החוט שמגיע לשם, בודק מתח יש 5 וולט, בקצה הכבל אין. העברתי חוט עקיף מהנקודה הרחוקה שגיליתי, עד הקונקטור של החיישן, והמחשב קורא את החיישן. התחלתי לפרק והגעתי למצב שכל הצמה חשופה,
 3. העברת את כל הכבלים ביחד, או שהכבל חשמל עובר מצד שמאל של הרכב והכבלי סאונד בצד ימין? באיזו יחידת ראש אתה משתמש? יציאות RCA או שיש מנחת?
 4. קצת חפירה, ניסיתי להיות מפורט כמה שיותר בתקלה ובמה שעשיתי עד כה. באחד הטיפולים שעשיתי לרכב אחד מהחוטים של הקונקטור של החיישן טמפ' אוויר נותק, התארגנתי על קונקטור חדש, חובר לפי הצבעים של הכבל (אותם צבעים אדום וירוק אי אפשר לטעות בזה) אך נורת המנוע נשארה דלוקה ולא ניתנת לכיבוי. חשבתי שאולי החיישן התקלקל (תמוה אבל עדיין) בסריקה עם מתאם OBD וטורק (המלאה, לא לייט) קיבלתי קוד תקלה p0113 שאומר Intake air temperature sensor - high input, המשכתי לקרוא באתר, לקחתי וולטמטר בדקתי התנגדות בחיישן, תקין, בודק מתח בקונקטור, אין מתח, אמור להיות5וולט, בחוט אחד יש רציפות לגוף בשני אין.
 5. לפני הניתוק של המצבר הכל היה בסדר, העניין שמהמתג בצד נוסע החלון מתפקד כרגיל, מצד נהג החלון יורד אבל לא עולה בכלל
 6. להרים דרך המתג שבצד נוסע? (כי דרך הפיקוד צד נהג החלון לא עולה בכלל) אשמח לסרטון מיו טיוב, חיפשתי ולא כל כך מצאתי
 7. אחרי ניתוק מצבר, חלון צד נוסע נפתח מצד נהג אבל לא נסגר, מהכפתור של הדלת של הנוסע החלון נפתח ונסגר, עם הנעילה החלון גם נסגר, מהפיקוד בצד נהג החלון נפתח אבל לא נסגר בכלל, יש איזה מדריך לאיפוס או הגדרה של החלון?
 8. האם נבדקה טעינה? אם נבדקה ונמצאה תקינה יש זליגה, תמצא מאיפה הזליגה.
 9. אז אחרי שהארתם את תשומת ליבי, למרות מה שהיה כתוב באתר של אוטוסטור, דקס 3 אינו מתאים, קניתי הבוקר 4 ליטר של kixx multi שמתאים לתיבה (גם רשום על המיכל עצמו) ותוסף לגיר אוטומט, ניקזתי, מילאתי, הפעלתי את הגיר, ניקזתי שוב, מילאתי שמן חדש, סה"כ אחרי 4 ליטר של שמן חדש שנכנס (2 סיבובים של ניקוז) הגיר מתנהג הרבה יותר טוב, בוקי בדקתי שמן אחרי נסיעה, על פרקינג עם מנוע כבוי. נכון לעכשיו אחרי נסיעה של כחצי שעה (חלקה עירונית חלקה בין עירונית) הגיר מתפקד טוב (עוד לא מושלם, שוקל לעשות עוד החלפה חלקית עוד שבועיים - חודש) מפלס תקין. ותודה לכולם
 10. אעשה מחר החלפה לנוזל, למרות שלפי אתר שבדקתי הדקס3 עונה על התקן, אני מתחיל לפקפק בזה
 11. שלום לכולם ערב טוב אתמול בבוקר הגיר אצלי ברכב התחיל להחליק, אציין שב16 לאוקטובר ביצעתי החלפה חלקית של שמן הגיר (פתיחת בורג ניקוז והשלמת נוזל) השתמשתי בנוזל kixx dex-3 שעל פי האתר של אוטוסטור תומך בתקן של honda zf-1. על פי המדיד כשהרכב חם נראה שיש קצת עודף שמן. הערב כמעט נתקעתי בכביש שבו הגיר החליק לגמריי ולא שילב הילוך. עצרתי בצד, כיביתי את הרכב, הנעתי, והתחלתי בנסיעה עדינה, בלי לחיצות ו"הפתעות" נסיעה מנהלתית דיי איטית אך בקצב הכביש (ראשון מערב - פ"ת) במהלך הנסיעה הכל היה בסדר פרט להחלקה מידי פעם במעבר בין הילוכים, בין עירוני עם האטות עד עצירות מלאות ברמזור והא
 12. איך הוא מכוון כיום? המגבר חותך אותו או הhu?
 13. כל הרמקולים מקוריים? בI30 יש זוג בדלתות קדמיות, מאחורה גם בדלתות, את הרמקולים שצילמת בקושי רואים, זה 2 9*6? הם לא נראים דומים בכלל, אחד בתוך תיבה? רדיו מקורי, יש מגבר בסיפור?
 14. למה משנה לך אם המחשב ייטען בזמן נסיעה? https://ksp.co.il/index.php?select=&kg=&list=1&sort=1&glist=1&uin=90665&txt_search=מטען+מחשב+נייד+לרכב&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real= היה לי פעם אחד כזה, לדעתי זה אחלה.
×
×
 • תוכן חדש...