Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S60 R-DESIGN מתלים קשים - נוחות?

Some1new
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 46 דקות, הלוחש למכוניות כתב:

האם יתכן שצמיגי הזבל הסיני שנעלת כשרק קנית את הרכב לא היו מנופחים לפי הוראות יצרן?

כן הם היו פגומים ופסולים ולכן הוחלפו ברכישה - ואני מתאר לעצמי שזה גם "תרם" לרכות שלהם - הכל מתועד בשרשור סיקורכב2 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, הכל עניין יחסי.

אני עברתי מ גולף GTI ל V40 RD והרגשתי כאילו עברתי לרכב מנהלים מפנק ביחס ל  GTI (למרות שהחתך דומה אך הקוטר 17 ולא 18) 

ואז כשהרכבתי צמיגים ספורטיביים ב V40 היתה ירידה מורגשת בנוחות לטובת אחיזה. 

הדגם הנוח היה מישלין פרימסי ,מה שמגיע מהיצרן ויש אף נוחים ממנו. 

אם אתה רוצה לעשות טרייד 18 מול 17 אתה מוזמן :-) 

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.7.2021 בשעה 20:55, admtaynov13? כתב:

2015 צמיג מקורי? לא חושב

צלם את הצמיג ואגיד לך איך הוא,

לדעתי מישלין הכי נוחים ורכים ונותנים את התמורה הכי טובה לשקל, הגאנט עם חתך נמוך מה שאומר שאתה כן צריך להרגיש כל בור בכביש וזה בסדר, אם זאת צמיגי נוחות יעשו ישנוי משמעותי לדעתי, מניסיון עם מזדה 3 ספיריט.

כמובן שהכוונה לזה שזה המידה המקורית ולא הצמיג.

בכל מקרה, זה לא שלא עשיתי שעורי בית, לקחתי בחשבון את עניין ההקשחה לעומת הביזנס רק מנסה להתייעץ לגבי דרכים לשפר את זה...

לגבי בולמים , קפיצים וכדומה, נשמע כמו הרפתקה לא פשוטה גם מבחינת עלות וגם מבחינה טכנית... לא בטוח שאפשר בכלל 

אבדוק את עניין הצמיגים, גם מעבר מ 18 ל 17 מצריך אישור משרד הרישוי ויכול של ספידומטר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בתאריך 4.7.2021 בשעה 19:11, yairw כתב:

הייתה לי GTI 1900 שהלך לה המנוע המקורי והכניסו לה את ה1600, היא הייתה יד 16 אם אני זוכר נכון, אולי הייתה שלך לפני ;)

שלי היתה אפור בהיר מטאלי, זוכר אותה בחיבה עד היום... אני הייתי היד הראשונה.

אגב, האם בכלל הביאו GTI עם מנוע 1900 לארץ? כבר לא זוכר...

ה-1600 בגירסת GTI עם 115 כ"ס (מנוע של ה-205 דאז) היה אילתור לטובת השוק הלבנטיני שהיינו, בתקופה שבה היתה קפיצת מדרגה נוראית במיסוי של כל רכב בעל נפח מנוע מעל 1600 (מדרגה ראשונה היתה אז עד 1300... אחחח, איפה היו הטורבואים הקטנים של VAG או PSA אז...).

• אהבתי 1

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה שלא עלתה כאן ועשויה לחולל שינוי ניכר ומדהים... שיסתום מחדש של הבולם המקורי.

בעבר יצא לי לבקר אצל סדנת EVCO - אביתר בנתניה, הוא אף עשה כמה עבודות על רכבים של חברים, הבחור מחולל פלאים, מצליח לשלב שיכוך מדהים ומנגד ביצוע מעולה לרכבי ספורט, רכבי שטח, אופנועים, רכבי מסלול ועוד.

הייתי הולך בכיוון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, GTI33 כתב:

אופציה שלא עלתה כאן ועשויה לחולל שינוי ניכר ומדהים... שיסתום מחדש של הבולם המקורי.

בעבר יצא לי לבקר אצל סדנת EVCO - אביתר בנתניה, הוא אף עשה כמה עבודות על רכבים של חברים, הבחור מחולל פלאים, מצליח לשלב שיכוך מדהים ומנגד ביצוע מעולה לרכבי ספורט, רכבי שטח, אופנועים, רכבי מסלול ועוד.

הייתי הולך בכיוון הזה.

תודה, אבדוק את זה.

צריך לבדוק את עניין העלויות . לא מתכוון להיכנס להרפתקה של כמה אלפים...

אולי שינוי של סוג הצמיג יכול לתת שיכוך הולם ... לא מחפש להסב את הרכב לדגם הביזנס, אבל לפחות לשכך את הקיים. ממש קשוח בנסיעה בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...