Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז התחדשתי בשוודית T5

Menro
שימו לב! השרשור הזה בן 1483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כן - T6 ששימשה כמונית. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי.

כנראה הוא נהג בשביל הכיף לא בשביל הפרנסה :-).

אצלי יש מערכת משודרגת מיוחדת של הרמן קרדון עם סאב מקורי בדש בורד ועוד כמות דו ספרתית של רמקולים,  בתוך הצג יש לוגואים של הרמן קרדון אז כנראה תלוי בשנתון מה מקבלים.

להלן הפירוט (זה מה שיש אצלי ככל הידוע לי) 

Premium Sound system

The Sensus family also includes a top-of-the-line Premium Sound system with a 5x130W amplifier with the next-generation sound enhancement software Dirac Live and 10 loudspeakers, including a long-throw woofer for enhanced bass, soft dome tweeters for soft highs and large mid-range centre and door speakers.

With the Premium Sound system by Harman Kardon the driver can enjoy an immersive sound stage with improved bass performance, while being able to turn up the volume with full audio clarity.

• אהבתי 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מסתבר שהרמקול בדשבורד הוא סנטר ולא סאב. בכיולים של המערכת ניתן לכוון את החלוקה של הרמקולים השונים ועוצמת הסנטר.
עדיין שומעים מעולה!

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי כמה מגניב - יש לך פרוססינג של DIRAC LIVE - ג'יזס הדבר הזה בטח נשמע מדהים. 

אם אתה רוצה לקרוא קצת על הטכנולוגיה אז באתר של מיני DSP אתה תמצא הכל - mdsp.com  

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, קצת חומר קריאה לימים משעממים.

אני לא מספיק מבין באודיו כדי להתרשם מהפיצ'ר הזה ,אבל אני כן יכול לומר שמדובר במערכת מעולה.

(עם דיבורית ה BT הטובה ביותר שאני מכיר, אנשים לא מאמינים שאני בנסיעה .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי לגבי החימום במושבים בעיקר בכדי להבין אם גם כן יכול להיות שהיבואן מסרס את אבזור הרכב בתמורה למחיר. 

ממה שראיתי בכל הסיקורים ביוטיוב על S60  T5 תמיד רואים שיש חימום בשני המושבים הקידמיים, הR דיזיין אמורה להיות חבילת עיצוב ואבזור גבוהה. 

בארץ חמה כמו שלנו זה באמת זניח אבל זה בכל זאת מקומם לשלם כל כך הרבה על רכב שהוא בהחלט יוקרתי או פרימיום ולא לקבל את כל האופציות האלו. 

חבר של גיסי קנה וולבו S60 T6 מונית לשעבר בסכום מצחיק שם יש את כל האופציות כולל מערכת של דיינא-אודיו - גם אחרי חצי מיליון קילומטרים הדבר הזה נוסע כמו עטלף שברח מגיהנום. 

למה מקומם לשלם סכום כסף גבוה ולא לקבל חימום למושבים הקדמיים?
היצרן לא מייצר את הרכב באין ספור מפרטים, אלא נותן כמה אפשרויות ולפיהן היבואן בוחר.
לדוגמא: במפרט אחד יש המון אבזור, אבל אין מזגן, אז הוא פחות רלוונטי.
במפרט הישראלי ויתרו על חימום למושבים.
לעומת זאת, הרכב מפוצץ במערכות בטיחות מקוריות שהן הרבה יותר חשובות ועדיין גם כחדשה היתה זולה וחזקה משמעותית מהמתחרות שלה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש על הרכב , נראה מעולה !!!

זה רק אני או שבתקופה האחרונה נוצרה התעוררות (לפחות על גבי הפורום) לגבי רכבי וולוו יד שניה ? 

לפני כחודשיים הייתי בבוסטון עם S60 T6 חדשה, בחוץ מינוס 10 מעלות, החימום במושבים היה מאוד שימושי ל 3 דקות הראשונות ולמרות שניתן לשחק עם העוצמה, בפועל אם לא רוצים לטגן את העכוז צריך לכבות אותו.  ד''א במושב האחורי האמצעי אין חימום.

בארץ, לטעמי מיותר לחלוטין, וטוב שהיבואן בחר להוריד אותו מהמפרט ולשמור על מחיר אטרטיבי ביחס למתחרות.

לולא הקורונה הייתי מציע להרים איזה מפגש וולוו , נראה שהיה יכול להיות מאוד נחמד !

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה מותג שאפשר למצוא בו "מציאות" או פשוט עסקאות נהדרות די בקלות - הן פשוט הגיעו עכשיו לטווח מחיר לעומת שנתון שהוא פשוט הופך את הרכב הזה למגנט לחובבי מותגי פרימיום. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוייק.

רכבים נהדרים שסובלים מצניחת ערך פסיכית , מאפשר עסקאות מדהימות במחירים של רכבים עממים ותמורה גבוהה לכסף.

כל זאת לא היה מתאפשר אם וולבו לא היו עושים את קפיצת המדרגה של הדורות האחרונים (החל ב2014 ועד היום)

במסגרתה הרכבים עברו מהפיכה גם עיצובית, גם איכותית גם מבחינת ביצועים (לא שהיה חסר קודם).

[ הכלים המרובעים והמשעממים שייצרו עד תחילת העשור הקודם לא היו אטרקטיביים למרות מחירם הנמוך. ]

מי שקונה עכשיו יש לו יתרון שמתחיל להצטבר ידע אצל חובבי הרכב ואפשר להתייעץ לפני רכישה,

כשחיפשתי באיזור חודש מאי 2019 לא היה לי כמעט עם מי להתייעץ ונאלצתי לקרוא רבות בפורומים בחו"ל .

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • מעניין 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.אתה רושם מדהים.ממש הרגשתי "בתוך הסיפור " שלך.רק טרוניה אחת ,התמונות לא עולות ואני מת לראות את הרכב...

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שדגם 2014 והלאה נמכר בארץ גם בגרסת t6?? כמה שאני יודע מ 2016 הייתה רק פוליסטר. לפני כן גרסה הכי חמה זה t5.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גרסת t6 עם מנוע 2.0 ליטר שיש לה טורבו וסופר צ׳ארג׳ר. היא עם הנעה 4*4 ושווקה בגרסת אר דיזיין בלבד.

אם אני זוכר נכון, היא החלה להימכר בארץ בשנת 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לספר קצת על צריכת הדלק של הכלי הזה? (מה שפותח הפוסט העלה) 

חשקה נפשי בצעצוע דומה, אל הפחידו אותי מעלויות התחזיקה, אמינות וצריכת הדלק... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אותו דגם של פות''ש, רק ששלי עברה פי 3 ק''מ יותר משלו.

עלויות אחזקה דיי גבוהות: טיפול 135 אלף שעכשיו עשיתי במוסך מורשה יבואן שכלל שמן+פילטר + פילטר דלק + פילטר מזגן + החלפת רפידות אחורה + החלפת צלחות אחורה, עלה כ 3.5K ש''ח, מצבר שאני כנראה אצטרך להחליף בקרוב יעלה כ 1500 ש''ח בגלל מערכת ה S&S.

צריכת דלק: אצלי בתוואי שרובו עירוני אך מעט פקקים כ 10 ק''מ לליטר.

אמינות: פשוט מופתית, גם אצלי וגם אצל הבעלים הקודמים לא התקלקל כלום, אך ורק טיפולים שוטפים, דיי מרשים לשבדית בת 5 עם כאמור 135 אלף ק'''מ על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...