Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז התחדשתי בשוודית T5

Menro
שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

וואו תתחדש, נראית יפה!

• מעניין 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Mike808 כתב:

נראית יפייפיה!

בתור מכונית משומשת ה-VFM בעסקה כזאת באמת מדהים.

כשהייתי בהתלבטות לגבי משומש או חדש לפני כשנה חשבתי על רכב פרימיום משומש קלות אבל פוטנציאל עלות גבוה בכל תקלה ועלות אחזקה גבוהה באופן כללי וללא אחריות גרמו לי לבחור בסוף ברכב סטנדרטי אבל חדש. אולי בפעם הבאה.

האמת שהאחזקה לא נוראית, כמו שציינתי ביטוח עלה לי זול יחסית לרכבים קודמים. 

אגרת טסט אם אני זוכר נכון משהו כמו 2,300 ש"ח, וטיפולים במוסכי היבואן (הכל בערך) 1,200 ש"ח לקטן, 2,400 ש"ח לגדול, ופעם ב8 שנים טיימינג שעולה באזור ה5,500 ש"ח. 

אגב, עוד יתרון במאיר טרייד זה שהם נותנים שנה אחריות על הגיר והמנוע, לא יודע אם זה אותו דבר לכל הרכבים אבל שווה בדיקה. 

לפני 6 שעות, carsgo כתב:

רכב מדהים, תתחדש!

אם אפשר לשאול - כמה שווה רכב כזה? :)

והאם מדובר במנוע טורבו או אטמוספרי? 

כשקניתי אותו המחירון המשוקלל היה 107K ש"ח 
ומנוע 2.0 טורבו עם 245 כ"ס :-)

לפני 5 שעות, Ron.P כתב:

תתחדש ותהנה,יופי של רכב

,החליפו לך שסתום קניסטר?.

החליפו קניסטר, לא ממש מבין בזה אז לא יודע אם זה רק שסתום או כל המכלול ;-)

לפני 3 שעות, ramik33 כתב:

שיגעון של רכב. תתחדש!

כמה שילמת אם אפשר לשאול?

אני מעדיף לא להיכנס לדקויות במחיר 
אבל המחירון המשוקלל היה 107K ש"ח, שילמתי פחות מזה :-)

לפני 3 שעות, electric כתב:

תתחדש.

אשמח לשמוע רשמים לגבי נוחות נסיעה.

גם אני חשבתי לקנות s60 אבל קצת חושש מנוחות הנסיעה והכיול של r design 

לדעתי נוחות הנסיעה ברמה טובה, שילוב טוב בין רכות לקשיחות, 
הרכב לא רך באופן מטלטל ולא קשיח ברמה מענישה, אבל זה מאוד סובייקטיבי.

ממה שאני יודע הS60 שהן לא R-Desing יותר רכות, אבל לא נהגתי באחת כדי לשים לב להבדלים. 
לדעתי תעשה סיבוב קצר על אחת ותתרשם ותתרשם.

לא נהגתי בS60 שהן לא R-Deisng אבל הבנתי שהן יותר נוחות. 

וכמובן תודה רבה לכולם :-)

עריכה אחרונה על ידי Menro
  • מעניין 1

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות הנסיעה זה עניין יחסי . 
ביחס ל GTI שהיתה לי, מבחינת נוחות נסיעה ה RDESIGN מרגישה כמו רכב סלון מפנק .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפיוף סע בטוח .

קנית אותה ממאיר ראשלצ ?

המקום ניראה מאוד מסודר .

כן ממאיר בראשל"צ, לדעתי אין להם עוד סניפים של הטרייד אין. וכן, מאוד מסודרים icon_smile.gif.b1eda5b7cba44759db7bd8e18120d216.gif

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Mazda 6 2.0L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תתחדש.

2. מה הק"מ של הכלה שלך?

3. בהחלט שוקל אותה בתור הרכב הבא אחרי שמשבר הקורונה יעלם מחיינו בעוד כמה שנים. VFM בין הטובים בשוק.

4. מה האבזור כולל?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תתחדש.
2. מה הק"מ של הכלה שלך?
3. בהחלט שוקל אותה בתור הרכב הבא אחרי שמשבר הקורונה יעלם מחיינו בעוד כמה שנים. VFM בין הטובים בשוק.
4. מה האבזור כולל?

תודה רבה :-)
קניתי אותה עם 45K ק"מ כמו שרשמתי
ומבחינת אבזור קצת קשה לפרט כאן הכל, כי יש לא מעט רמות אבזור ושוני ביניהם. בגדול זה המפרט של הגרסא שיש לי (R-Desing Plus), או לפחות הכי קרוב אליו שהצלחתי למצוא באתרים השונים ;-)

https://m.icar.co.il/וולוו/וולוו_S60/וולוו_S60_יד_שניה_ד11/version13451/

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Mazda 6 2.0L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מצוינת. בתור בעלים לשעבר של xc 90.

המותג לא מוערך בארץ, ומשכך משתלם מאוד בקנייה.

• מעניין 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת חיפושי הרכב, בחנתי לא פעם את ה XC60 T5 KINETIC, נכון להיום שנת 2015 נותנת הרבה יותר מאשר ספוטאז' פרימיום  כמעט מכל היבט , כולל מערכות בטיחות.

שנתון 2015 היום מתחת ל 100K.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! רכב מהמם!

זו אחותה השפויה של הT6 שם גם באמת יש כיול מתלים נוקשה יותר. 

הT5 אמורה להיות יותר נוחה - המושבים בכל מקרה פשוט יצירת מופת - גם מושבי העור וגם הבד. 

משנת 2014 הם עברו למנועי 4 בוכנות מוגדשים - הT5 שם כבר לא מציין מנוע טורי - שהוא בעיניי פנינה מוטורית בפני עצמו רק בגלל הייחודיות שלו. 

מלמידה של הדגם הזה הבנתי שלא מדווחות עליו אילו שהן "מחלות" ידועות מראש לגבי מנוע או גיר - אלא תושבות מנוע בעיקר. 

וממש אהבתי את העיצוב המינימלי של וולבו - נכנסים פנימה וזה מרגיש כמו "לא הרבה" עד שפותחים סוויץ' ומבינים עד כמה הרכב הזה מאובזר. 

ואני ממש לא חושב שזה פחות סמל - אמנם היא אכן פחות נחשקת מהמתחרות - אחרי שנת 2011 אני לא ממש מבין למה שעדיין יחשבו כך. 

שאלות לפותח השרשור - 

האם בחבילת הR דיזיין של הT5 ישנה מערכת סטריאו מקורית של דיינא-אודיו? 

האם יש לך חימום בשני המושבים הקידמיים? 

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! רכב מהמם!

זו אחותה השפויה של הT6 שם גם באמת יש כיול מתלים נוקשה יותר. 

הT5 אמורה להיות יותר נוחה - המושבים בכל מקרה פשוט יצירת מופת - גם מושבי העור וגם הבד. 

משנת 2014 הם עברו למנועי 4 בוכנות מוגדשים - הT5 שם כבר לא מציין מנוע טורי - שהוא בעיניי פנינה מוטורית בפני עצמו רק בגלל הייחודיות שלו. 
מלמידה של הדגם הזה הבנתי שלא מדווחות עליו אילו שהן "מחלות" ידועות מראש לגבי מנוע או גיר - אלא תושבות מנוע בעיקר. 

וממש אהבתי את העיצוב המינימלי של וולבו - נכנסים פנימה וזה מרגיש כמו "לא הרבה" עד שפותחים סוויץ' ומבינים עד כמה הרכב הזה מאובזר. 

ואני ממש לא חושב שזה פחות סמל - אמנם היא אכן פחות נחשקת מהמתחרות - אחרי שנת 2011 אני לא ממש מבין למה שעדיין יחשבו כך. 

שאלות לפותח השרשור - 

האם בחבילת הR דיזיין של הT5 ישנה מערכת סטריאו מקורית של דיינא-אודיו? 
האם יש לך חימום בשני המושבים הקידמיים? 

תודה רבה :-)
גם אני ממש אהבתי את המנוע הקודם, אבל זה לא משהו שמפריע לי כאן. מנוע ה4 בוכנות הזה פשוט מעולה בכל מצב.
ממה שידוע לי זאת מערכת שמע סטנדרטית (לא Dynaudio או משהו כזה) אבל בתור בן אדם שעובד בתחום המוזיקה, לי היא נשמעת פשוט מעולה.
לצערי אין חימום במושבים, זה יישמע מצחיק אבל במקרה היה לי את זה במאזדה, וזה ממש חסר לי כאן. כמובן שעד שלא היה לי את זה, לא הבנתי למה זה נחוץ ;-)

• אהבתי 1

Mazda 6 2.0L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי לגבי החימום במושבים בעיקר בכדי להבין אם גם כן יכול להיות שהיבואן מסרס את אבזור הרכב בתמורה למחיר. 

ממה שראיתי בכל הסיקורים ביוטיוב על S60  T5 תמיד רואים שיש חימום בשני המושבים הקידמיים, הR דיזיין אמורה להיות חבילת עיצוב ואבזור גבוהה. 

בארץ חמה כמו שלנו זה באמת זניח אבל זה בכל זאת מקומם לשלם כל כך הרבה על רכב שהוא בהחלט יוקרתי או פרימיום ולא לקבל את כל האופציות האלו. 

חבר של גיסי קנה וולבו S60 T6 מונית לשעבר בסכום מצחיק שם יש את כל האופציות כולל מערכת של דיינא-אודיו - גם אחרי חצי מיליון קילומטרים הדבר הזה נוסע כמו עטלף שברח מגיהנום. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, lanosforce כתב:

שאלתי לגבי החימום במושבים בעיקר בכדי להבין אם גם כן יכול להיות שהיבואן מסרס את אבזור הרכב בתמורה למחיר. 

ממה שראיתי בכל הסיקורים ביוטיוב על S60  T5 תמיד רואים שיש חימום בשני המושבים הקידמיים, הR דיזיין אמורה להיות חבילת עיצוב ואבזור גבוהה. 

בארץ חמה כמו שלנו זה באמת זניח אבל זה בכל זאת מקומם לשלם כל כך הרבה על רכב שהוא בהחלט יוקרתי או פרימיום ולא לקבל את כל האופציות האלו. 

חבר של גיסי קנה וולבו S60 T6 מונית לשעבר בסכום מצחיק שם יש את כל האופציות כולל מערכת של דיינא-אודיו - גם אחרי חצי מיליון קילומטרים הדבר הזה נוסע כמו עטלף שברח מגיהנום. 

ה-T6 זה משהו אחר כמובן, היא גם עלתה יותר כחדשה. יש כל מיני יוצאי דופן כמו אייל עם הV40 שיש לו מערכת משודרגת מהמפעל. אבל עזוב הכל, T6 מונית?

Mazda 6 2.0L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכות המשודרגות (לפחות בV40) הן של Harman Kardon.
אתה צודק לגבי המושבים המחוחממים. אצלי יש כל תוספת אפשרית שהיצרן מציע חוץ מחימום כיסאות. אולי הורידו את זה בגלל שזה פחות רלוונטי לארץ.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...