Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה- חלקים וטיפול תקופתי - וולוו V40 שנת 2015

shilo_v
שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, אייל כתב:

מעדכן שבסופו של דבר הזמנתי את שני הפילטרים הללו מהאתר המדובר מאחר וזה היה LOW HANGING FRUIT.

בשילוב עם שמן מנוע קסטרול אדג' 0W20 בתקן וולוו , מדובר על חסכון שנושק ל4 ספרות בטיפול שנתי.

הם כבר מורכבים באוטו והכל בסדר.

מה שמוזר באתר זה שהם שולחים את הסחורה ללא TRACKING#, לקח לזה כמעט חודש להגיע ולא ידעתי איפה זה עומד.

בינתיים גיליתי שרוב הפילטרים המקוריים זמינים בארץ בחנויות חלקים כאלה ואחרות במחירים דומים לחו"ל אז לפני שמזמינים שווה לבדוק בארץ.

דוגמא לחנות כזו :  SOLO.

יפה.

האמת שבחיפוש הראשוני קודם כל בארץ נתקלתי רק באתר אחד עם מחירים נורמליים אבל משום מה לא מצאתי אפילו חוות דעת אחת על האתר אז החלטתי להמשיך הלאה ובנוסף, גם מקטי"ם אפילו לא היה וגם לא תמונות אם אני זוכר נכון.

באתר הזה שהזכרת לא נתקלתי בחיפוש, אם למישהו יש ניסיון אתו נשמח לשיתוף. 

לגבי האתר האנגלי, אכן קצת מאכזב שאין מעקב אחר המשלוח ובשיחה עם המוכר מהאתר הוא כבר הסביר לי זאת שמכיוון שזה נשלח עם 'royal mail airmail' אז אין מספר מעקב, בכל אופן לי אישית הגיע בדיוק לאחר שבועיים.

לפני 6 שעות, ד ו ד כתב:

מנצ"ל . שמן ת.הילוכים אוטומטית, אחרי כמה קמ או זמן מומלץ להחליף, בניגוד להמלצת היצרן שאין צורך בכך.

אצלי אישית כל 75K ק"מ ומדובר בגיר הרובוטי של פורד כך שאני לא מעז לשחק עם זה והוחלף בשנה שעברה במוסך החברה.
גם אם לא היה מדובר בגיר של פורד, לא חושב שהייתי מוותר על המלצת היצרן במיוחד שזה בסה"כ אחת לכמה עשרות אלפי ק"מ. 

בכל מקרה לא עניתי לך על השאלה כי אני לא מומחה אז נחכה לשמוע את דעת המומחים פה.

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אנצל שרשור זה לעוד שאלה אולי אייל יודע או יודע היכן לבדוק,

איך אוכל לדעת או היכן לחפש איזה סט מצתים אני צריך ברכב שלי?

מחיפוש שערכתי מצאתי את המקוריים מהאתר האנגלי המוכר לנו:

הנה כאן

כולל משלוח יצא 208 ש"ח

אבל הכסף הוא פחות האישיו בנושא הזה, ממה שהבנתי וולוו משתמשים במצתים תוצרת בוש.

בקיצור, האם סט המצתים שנתתי בקישור הוא האופציה הטובה ביותר?

אם לא, איך אוכל לדעת מה כן?

תודה!

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2022 בשעה 04:43, shilo_v כתב:

אצלי אישית כל 75K ק"מ ומדובר בגיר הרובוטי של פורד כך שאני לא מעז לשחק עם זה והוחלף בשנה שעברה במוסך החברה.

גם אם לא היה מדובר בגיר של פורד, לא חושב שהייתי מוותר על המלצת היצרן במיוחד שזה בסה"כ אחת לכמה עשרות אלפי ק"מ. 

בכל מקרה לא עניתי לך על השאלה כי אני לא מומחה אז נחכה לשמוע את דעת המומחים פה.

הרכב ששאלתי לגביו הוא V40 2016 עם ת.הילוכים של וולבו. היצרן לפי ספר הרכב קובע שהשמן בתיבה הוא "לתמיד" ואין לוז להחלפה.

שאלה לאלה בעלי V40 עם מנוע ותיבה של וולבו , מה בכל זאת מקובל בעניין החלפת שמן ת.הילוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתמיד,

זה תעלול שיווקי, אלא אם הם מסתירים פטנט על שמן שלא מאבד מתכונותיו, אף תחת מאמצים ותנאים קיצוניים.

תשאל את היצרן למה הוא מתכוון כשהוא אומר "תמיד" - יענה לך - לכל אורך החיים של הרכב - ופה הרוב המוחץ מרוצים מהתשובה, במיוחד אלה שמחליפים כל שלוש שנים.

תשאל את היצרן למה הוא מתכוון כשהוא אומר "לכל אורך החיים של הרכב" - יענה לך - לכל משך תקופת האחריות כמובן, שזה שנתיים-שלוש, ומשם אתה מוזמן להתחנן לרצון טוב במקרה אסון.

תפנה ליצרן עם רכב בן 6-8 שנים שיש לו שמן לכל החיים בגיר ובעיה בגיר ונראה כמה מהם ישמחו להחליף גיר שנצלה בפקקים באוגוסט.

אני החלפתי, חלקית אמנם, לא התחברתי למכונה ייעודית שמוציאה 100% מהשמן, כיוון שלצערי היסטוריית הטיפולים של הרכב לא ידועה, לא לקחתי סיכון עם החלפה מלאה, מה שיצא היה שחור, עברו כמעט שנתיים מאז, הגיר עדיין להיט.

לפני 5 שעות, shilo_v כתב:

בקיצור, האם סט המצתים שנתתי בקישור הוא האופציה הטובה ביותר?

לא מכיר את דגם המנוע שלך, אבל הכל רשום מאוד ברור, בדוק ברישיון הרכב שלך את קוד המנוע,

אם מספר הקוד זהה לאחד מאלה:

image.png.5e32c4d86efad1cd8852c8f6628938ca.png

אני מתקשה לחשוב על אופציה טובה יותר מסט מקורי של היצרן, גם אם מייצרים טובים ויקרים מהם, אני מתקשה לחשוב על יתרון רציני במתחרים, הייתי הולך על זה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הדגם שלי שם (הראשון) ודרכו הגעתי לסט הנ"ל, לא ציינתי כי הוא בראש השרשור, סורי.

בכל מקרה, אם אתה אומר שזה הכי מומלץ המקורי במקרה הזה של מצתים אז כנראה שאלך על זה אם לא אמצא במחיר שפוי בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שלושים שנה, לך תזכור." זה אני שצריך להתנצל ששכחתי את הפרט הקטן הזה

אני שברתי את הראש עם המק"ט והשוואות לקטלוגים של בוש וNGK, רק אחרי שהחלפתי ראיתי שנמכרים גם סטים כאלה, הייתי הולך על כזה בדיעבד

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...