Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חתולי רחוב בבניין מגורים - מה אפשר לעשות?

Overdrive
שימו לב! השרשור הזה בן 880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה מגיע לידי מטרד אמיתי ואתה יכול לתעד את זה, יש לך אפשרות להגיש תביעה ולבקש שבית משפט יאסור עליהם להאכיל את החתולים, או לפחות להגביל את ההאכלה לאופן שלא יהווה מטרד.

אולי עוד שכנים יסכימו להשתתף במימון התביעה. השתתפות שלהם גם תחזק את הקייס שיש פה מטרד לכולם ולא נקמנות אישית שלך.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה הנחיות המשרד לאיכות הסביבה לגבי האכלת חתולי רחוב:

האכלת חתולי רחוב תעשה בכפוף להנחיות הבאות:

• יש להאכיל את החתולים בשטח שאינו מסכן את החתולים ואינו מהווה מטרד לתושבים.
  • יש להאכיל את חתולי הרחוב במזון יבש ואיכותי, בזמנים ומקומות קבועים, בכמות הנדרשת לכל ארוחה ולא מעבר לכך. יש להקפיד לאסוף את שאריות המזון ואת כלי האוכל בגמר ההאכלה, ולדאוג שהמקום יישאר נקי.
  • יש לדאוג למי שתייה.
  • חשוב לשמור על תנאי סניטציה: סביבה נקיה מפסולת ופחי אשפה סגורים.
  • יש לדאוג ככל האפשר לבריאותם של החתולים המואכלים ולגלות עירנות למצבם הרפואי.

מנסיון שלי, עם מאכילי חתולים אפשר לשיג תוצאות אם הם מבינים שאתה לא נגדם.
דבר איתם בטוב, אתה אוהב חתולים רוצה שהם יאכלו, אבל יש אנשים אחרים שבועטים בחתולים שמפריעים להם אז עדיף להאכיל אותם במקום מוסתר, קבוע, שלא מפריע לאחרים, יבש בלבד.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בבניין אצלי והבניין הסמוך יש חתולים משותפים, היו שמים להם אוכל בכניסה האחורית של הבניין, וכל פעם בקופסאות פלסטיק, קוטג וזה עשה בלגן. קניתי קערה לאוכל ושמתי אותה במקום צדדי יחד עם קערות מים. עכשיו זה יותר מסודר ושמים להם את האוכל בקערה. ואני מחליף להם מים כל פעם. גם קופסאות השינה שלהם ממוקמות בגינה באזורים מוסתרים, והכל מסודר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טירחה גדולה בלארגן האכלה באופן מסודר. זה רק עניין של קצת, ממש טיפה, רצון טוב.

לפני שעתיים, פינדר כתב:

אם זה מגיע לידי מטרד אמיתי ואתה יכול לתעד את זה, יש לך אפשרות להגיש תביעה ולבקש שבית משפט יאסור עליהם להאכיל את החתולים, או לפחות להגביל את ההאכלה לאופן שלא יהווה מטרד.

אולי עוד שכנים יסכימו להשתתף במימון התביעה. השתתפות שלהם גם תחזק את הקייס שיש פה מטרד לכולם ולא נקמנות אישית שלך.

זה עולה כסף, ולוקח הרבה זמן עד שקורה משהו

אולי עדיף להבחר לוועד בית ולעשות את המלחמה מהפוזיציה הזו... עם תקציב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 23:01, Transporter כתב:

מי שרוצה לגדל חתול שיגדל אותו בתוך הבית. למה צריך להתעלל בדיירים

אבל לגדל חתול בבית זה לחיות איתו, לטפל בו, לקנות לו אוכל, להחליף חול בארגז שלו, לקחת אותו לוטרינר, לנקות אחריו פרווה, לשמוע אותו משתולל בבית בלילה, לקלח אותו, לקצץ לו ציפורניים, לתת לו כדורים נגד תולעים, לעקר/למצוא לו בת זוג, לתת לו תשומת לב ולשחק איתו, רחמנא ליצלן.

הרבה יותר קל לזרוק שאריות אוכל מהחלון ולספר לעצמך שעשית מעשה טוב. כי "חתול זאת חיה אגואיסטית", אז זה מספיק.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, falou כתב:

בשביל שהחתולים יישחטו אותו? 

אבל כתבו כלב, לא חולדה גדולה שבמקרה גם נובחת.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מוקפץ לשם עדכון די מעצבן ואיתו גם התייעצות עם חברי הפורום.

לאחר שמאז פתיחת האשכול שום דבר לא עזר ופשוט המשכתי להעיף את האוכל שהשכנים המדוברים שמים בפתח הבניין ובתוך חדר הזבל כולל נקניקים, טונות, אשל ושאר מיני מזונות ולמרות שפניתי אינספור פעמים לעירייה ולמחלקת התברואה עם הוכחות מצולמות שבהן השכנים מתועדים מאכילים באוכל רטוב את החתולים בפתח הבניין בניגוד לחוק אתמול זומנתי לחקירה במשטרת ישראל בחשד לרצח חתולים.

כשהחוקר הציג בפניי את הראיות לא ידעתי אם לצחוק או לבכות, השכן שהתלונן שרצחתי את החתול (שגופתו הוטלה בחניית הבניין ורק לאחר החקירה התברר לי שאמא שלי הייתה זאת שדיווחה למוקד העירוני כדי שיפנו את הגופה אך הם סירבו בטענה שזה שטח פרטי ולכן נאלצה לפנו לועד ששילמו למנקה על מנת שיפנה את הגופה) וביסס את טענתו על סמך תמונה של גופת החתול ותמונה אחרת שלי עם כפפות לטקס ומטאטא (שנועדו לניקיון הבניין מהאוכל שהניחו כמובן) בזמן שאני נכנס לבניין מהכניסה שבה הונחה גופת החתול. הסברתי לחוקר שמדובר בתמונות משתי תקופות זמן שונות ושבכלל לא נכחתי באזור ביום הפגיעה בחתול ולראיה ניתן לראות בתמונה שבה רואים אותי נכנס לבניין שגופת החתול או סימני הדם שהיו על הכביש בכלל לא מופיעים בפריים של התמונה שבה אני נוכח בעוד בתמונה שבה רואים את גופת החתול ניתן לראות בבירור סימני דם באותו אזור שבו הוא נמצא ונכלל בפריים של התמונה שבה אני מופיע (כנראה החתול נדרס בשוגג על ידי אחד השכנים ביציאה מהחניה) ושבנוסף אחרי שאחד השכנים בן גילי עדכן אותי במה שהתרחש כי הוא מודע למאבק שיש לי עם השכנים האלה ויכול להעיד שכלל לא נכחתי באזור. החוקר היה אדיב ומכבד ואף דיבר איתי כמה דקות באופן אישי על הסיטואציה מזווית המבט שלו וטען שהוא מאמין לי ושיש המון סתירות לא הגיוניות בגרסת המתלונן. כמובן שציינתי שאני מוכן ללכת למכונת אמת ואף לשלם עליה מכיסי אם צריך ושמאוד הייתי רוצה לערוך עימות עם המתלונן אבל אני בספק שמישהו יעשה דבר כזה.

על סמך האינטרקציה שהייתה לי עם החוקר אני מאמין שהתיק ייסגר בתוך כמה ימים אבל הדבר ממש יושב לי על הלב, ניסיתי להשיג את צילומי הוידאו מהבניין שבהם האזור נראה מוסרט בוידאו (ואחת הטענות של החוקר הייתה שאם היה בסיס לדברים של המתלונן הוא היה מביא סרטון וידאו שמוכיח את זה ולא תמונות סטילס) כדי להוכיח שאין לי שום קשר למקרה משום שמעולם לא פגעתי בשום בעל חיים וחשוב לי להוכיח את זה אבל לצערי המצלמה שומרת גיבוי עד כמה ימים והמקרה הזה קרה לפני שבועיים.

מעל הכול נדהמתי באיזו קלות ניתן לנסות להרוס לבנאדם את חייו על לא עוול בכפו ובלי שיש שום הוכחה למעשים המיוחסים לו, מעבר למידת הפליאה שלי כמה נמוך ושפל בנאדם יכול להיות כדי להמציא דבר כזה ורק כדי לסגור חשבונות אישיים.

הייתי מאוד שמח לעצתכם אם יש ביניכם אנשים בעלי ידע משפטי, האם ישנה אפשרות להגיש תביעה אזרחית נגד השכן? האם בכל פעם שאדם יראה לנכון לפגוע בשמי הטוב בלי שום הוכחה אני איאלץ להיחקר במשטרה בצורה כזאת מבזה (בהליך נתינת טביעת האצבעות שלי אחת השוטרות שמילאה את פרטיי שאלה אותי איזה עדה אני וכששאלתי מה פשר השאלה הזאת ועניתי לה היא פשוט אמרה תוך כדי הקלדה "מזרחי" במחשב שלה ולקחה אותי לאזור טביעות האצבעות, זה בכלל חוקי לשאול דבר כזה?)? במידה והתיק הזה ייסגר יש לזה איזשהן השלכות פליליות?

תודה רבה ואם הגעתם עד לכאן מעריך אתכם על הקריאה.

עריכה אחרונה על ידי Overdrive
  • אהבתי 1
  • מבאס 2
  • מעניין 1

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה יודע להוכיח שעשו לך את זה בכוונה והגישו תלונה כוזבת נגדך, אתה יכול לתבוע אותו על לשון הרע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתבכת עם מאכילי חתולים, האנשים הכי משועממים ושרוטים שקיימים בערך. בהצלחה במלחמה.

• אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

אם אתה יודע להוכיח שעשו לך את זה בכוונה והגישו תלונה כוזבת נגדך, אתה יכול לתבוע אותו על לשון הרע.

הלוואי והייתה דרך להוכיח את זה, ניסיתי להוציא מצילומי הוידאו של הבניין תצלום וידאו של האירוע כדי להוכיח שלא נכחתי שם בכלל אבל המצלמה לא חוזרת אחורה מעבר לכמה ימים ולכן הגיבוי נמחק.

אם אדם מתלונן במשטרה ומאשים אותי בפירוש ברצח חתולים ויש לי יותר מאליבי אחד, כלומר הוכחה שהמתלונן משקר, לא ניתן לתבוע אותו תביעה אזרחית על הוצאת דיבה ופגיעה בשם הטוב?

אני הדיוט מוחלט בכל מה שקשור למשפט אבל מדהים אותי כל פעם מחדש איך אדם צריך להוכיח שהוא חף מפשע בזמן שמעלילי עלילות לא צריכים להוכיח שיש שחר לדברים שלהם.

לפני 6 דקות, yotams4 כתב:

הסתבכת עם מאכילי חתולים, האנשים הכי משועממים ושרוטים שקיימים בערך. בהצלחה במלחמה.

אני לא חושב שמישהו כאן יוכל להבין אפילו עד כמה. באחד הסרטונים שהצגתי לחוקר שבהם השכנים האלה דופקים לי בדלת ותוקפים אותי כדי להראות לו עם מי יש לי עסק הוא פשוט חייך ואמר שהם נראים לו משוגעים לגמרי.

זה כבר מעבר לחתולים, זה כבר עניין של עיקרון. לא עשיתי שום דבר ולא עברתי על שום חוק ולכן לא הסתבכתי בשום דבר עם אף אחד, לוותר עכשיו זה לשדר להם שהם יכולים להתלונן תלונות שווא על אנשים ובאמצעות כך להשתיק אותם.

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך לגמרי, לא אומר שכל מי שזרק פה ושם חתיכה לאיזה חתול רעב זה בעייתי אבל האנשים האלה לוקים בנפשם באחוז גדול, האובססיה הזאת לחתולים זה רק סימפטום. כל פעם שאני טוען את זה מסתכלים עליי מוזר עד שנכנסים איתם לכסאח על החיה הקדושה. מכיר מישהי שניסתה לעתור שהעירייה תשלם תשלומי וטרינר לכל חתול רחוב דרוס והייתה עושה בלאגנים בכל המרפאות הוטרינריות בעיר מגיעה עם חתולים גוססים ומעלה פוסטים עם שיימינג על מרפאות שסירבו לטפל ללא תשלום

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...