Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה עצמית בכ"ס או כל מקום אחר במרכז

שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דובר על זה רבות, זה דבר שלא ברור למה אף אחד לא מקים מיזם כזה. 

כל כך שימושי והכרחי לתקופה שיש מודעות לטיפוח רכב.

אם היה לי את הממון, הייתי בונה מתחם ענק עם כל האביזרים, עם אפשרות לשטוף את הרכב 24 שעות במקום סגור. 

היה לי סרטון על מכון שטיפה ברוסיה משהו מדהים, לראות ולא להאמין. (לא מוצא את הסרטון ,למרות שעשיתי שמירה ביוטיוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, על זה. מעניין שלא מצאתי למרות שכבר ראיתי והזלתי ריר.

חבל שאין לי מספיק אומץ לעסקים, זה חלום שלי הרבה זמן, במיוחד שזה דבר מבוקש עקב מודעות (מבורכת) של טיפוח רכב. 

איך אף אחד לא חושב על זה בארץ, לא מובן. 

אחת הסיבות שאני רוצה בית קרקע, זה גראז'. חלום רטוב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי אני יותר גרוע ממך, כל רכב שכור בחו"ל אני נוסע למקום כזה - סתם כדי לראות איך זה במדינה אחרת, וכל פעם אני מתבאס מחדש 😆

מה שעוד יותר לא מובן! זה שהמקום בכפר סבא תמיד מלא! כמעט בכל שעה.... ועדיין לא פותחים עוד מקום כזה בארץ. הזוי.

@yogev20- אם אתה רוצה לראות באמת גארג' בייתי אמיתי לדייטילינג - תראה את של The Detail Geek

עריכה אחרונה על ידי DC10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין איזה קומבינות אני עושה על מנת לנקות את הרכבים בבית, בשישי קמתי ב -5.30 

הורדתי צינור דרך המרפסת לכיוון הכביש, עשיתי פלסטלינה על אחד הרכבים, רכב שני עמד בצד ונראה נעלב (בצדק)

הבאתי אותו גם לעמדה ליד הצינור. כל זה בחלל הפתוח בכביש - כמה לא נוח. אבל שום דבר לא יכול לעצור את אהבה לטיפוח רכב.

(עד שיגיעו פקחים ואני בבעיה, אבל אני מניח שהם יושנים בשעות האלה -מקווה)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לצערי שוטף רק עם בקבוקי מיים + 2 דליים מלאים שזה יוצא בערך 70 ליטר שאני מוריד כל פעם 3 קומות.. אז יוצא לי במקרה הטוב לשטוף פעם בחודש - חודשיים,

אבל לפחות תמיד היה לי חניה פרטית.. לשטוף ברחוב עם כל העיניים של האנשים מסביב נשמע לי קיצוני מידי 😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני עושה בשעות שרק חתולים רואים אותי. בשעות שיש אנשים, זה מעט קשה עם העיניים, כאילו נפלת על הראש.

ככה זה נראה (לדאבוני) למי שלא מבין את המשמעות של טיפוח רכבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין אתכם, זה בושה לשטוף את הרכב?

יש לי חניה בחצר ולרוב אני שוטף ברחוב בחוץ, בכלל לא מפריע לי שמסתכלים. עניין הפקחים זה באמת בעייתי, למזלי בעיר שלי אין עם זה בעיה.

• אהבתי 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום בושה,

יש הבדל בין לנקות את הרכב בשגרה כמו כל אדם רגיל, לבין ללטף אותו שעות בכל פינה בצורה יסודית

כאילו זאת פנינה לפני ליטוש. (ולחלקנו היא כן)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר ערים (לא קיבוצים או מושבים) שאין בהן שום הגבלה על שטיפת רכב עצמאית.

לפי מה שאני מכיר חלק מהן לא מתירות בכלל לשטוף וחלק מתירות לשטוף בצורה כזו שלא נשארות שלוליות (אני מדבר על מי שחונה בחניה משותפת או ברחוב).

בכל מקרה, זה לא מאפשר שטיפה איכותית כמו בשטיפה העצמית בכפ"ס.

הלוואי ומישהו ירים את הכפפה (מיקרופייבר כמובן) ויפתח מקום כזה במרכז ו/או בשפלה - מבטיח לבקר שם לפחות פעם בשבוע.

עריכה אחרונה על ידי Daewoo_Racer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה רק עניין של זמן עד שמישהו ירים מיזם כזה. זה ממש מתבקש בשנים האחרונות. (מודעות מבורכת לטיפוח רכבים)

היה חוסך לי הרבה כאבי ראש כל שבוע איך לשטוף את הרכב,  שלא נאמר פלסטלינה מהירה לפני טיפול דיטיילינג.

(תמיד אני דוחה טיפולים בגלל פלסטלינה שמחייבת מים זורמים רצוי קצף להחלקה מיטבית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח עד כמה יש באמת ביקוש למקום כזה, מכל האנשים שאני מכיר אני בערך היחידי ששוטף את האוטו לבד.

ולגבי המקום בכפר סבא כן עובד אני שוטף שם כל שבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...