Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה עצמית בכ"ס או כל מקום אחר במרכז

שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך גם להגיד קצת את האמת - 10 שקל ל90 שניות של מיים, זה די הרבה....

בארה"ב זה עולה דולר \ באירופה זה עלה לי יורו...

אבל למרות זאת אם הייתי קרוב לזה כנראה שהייתי מבקר שם כל שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ללא ספק הרבה כסף. לגבי כדאיות הקמת מיזם שטיפה, אולי בהתחלה רק חולי הניקיון ושמירת הרכב יגיעו לשם

בהמשך לאחר תקופה, ככל שהמודעות תעלה (והיא עולה משנה לשנה) ככה יהיו שם יותר אנשים ששוטפים לבד.

תראו מה קורה עם מכוני הדיטיילינג, בעבר היה אפשר לספור אותם על כף יד אחת ללא בעיה, היום -זה בלתי אפשרי

לעמוד את מספרם. שוב, מודעות. ברגע שמתחילים להפנים אילו נזקים נגרמים לצבע/דשבורד במכוני שטיפה (שריטות, קילוף ריפודים, דשבורד דביק וכד')

אנשים יתחילו לשטוף לבד. שיש מקום שאפשר להגיע מתי שרוצים, עובדה של 10 דקות ויוצאים לבית עם רכב נקי.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע פעם בשבוע/שבועיים לשם, מרסס prewash, מוריד בעזרת הגרניק את הלכלוך הקשה, שטיפה שניה עם ONR ללא שטיפה ולסיום QD/WAX והאוטו מבריק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפר סבא רחוק ממני, אחרת הייתי מגיע לשם. הבעיה שבגלל שיש רק מתחם אחד בארץ

המקום כל הזמן עמוס לפי מה שהבנתי. לשטוף בלחץ איני אוהב כי אני רוצה לרדת לפרטים הקטנים.

עדיין מיזם מבורך שמקווה לראות עוד כמה כאלה פורחים בארץ.  כאמור, היום יותר מתמיד יש מודעות לאיכות המרכב/צבע/פנים

ומה הוא תורם - מעבר לשמירת ערך עדיפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לומר לך שאני כמעט כל שבועיים שם ובדרך כלל לא עמוס, רק בימי שישי-שבת אחר הצהריים.

היתה פעם אחת בקיץ שנסעתי לשם ב-12 בלילה, בקיץ זה עדיף כי פחות חם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מתחם מדובר בכפר סבא? 

אגב לגבי המים, במתקנים מניח שהם מבצעים סינון ואז ממחזור כי זה כמויות מטורפות של מים ובארץ כמו שלנו זה לגמרי בעיה

וכן צריך גם שטח גדול ואולי אין מספיק ביקוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, arik100 כתב:

על איזה מתחם מדובר בכפר סבא? 

אגב לגבי המים, במתקנים מניח שהם מבצעים סינון ואז ממחזור כי זה כמויות מטורפות של מים ובארץ כמו שלנו זה לגמרי בעיה

וכן צריך גם שטח גדול ואולי אין מספיק ביקוש

אני לא חושב שזה עד כדי כך טכנולוגי.. זה סתם מקום עם גרניק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שטיפה שהיא שקיימת בארץ מחוייבת במערכת של מחזור מים ,אין דבר כזה שטיפה ללא מחזור מים אלא אם זה עסק בלי רשיון עסק,זו הדרישה ע"פ חוק.

למה לא קיימים עוד כאלה מקומות בארץ? זו השקעה של מאות אלפי שקלים ,זה לא סתם גרניק וזו לא סתם שטיפה,זה רק נראה פשוט .

יש שם מערכות ריכוך מים,מחזור מים,מערכות וויסות של הסבונים,מנועים של הגרניקים(זה לא גרניק רגיל) ,בקיצור הרבה מאוד כסף.

סתם בכדי לקבל פרופורציה מכונת שטיפה סטנדרטית תעלה פחות מאשר מתקן כזה,וזה מתקן שמשמש אנשים ששרוטים לדבר,הרבה כסף אין בזה.

אם 10 ש"ח ל90 שניות מים נשמע הרבה,רק תחשבו לעצמכם כמה עולה רק השכירות על המגרש שהמתקן הזה יושב עליו.

אגב בסרטון שיוגב צירף,עמדה אחת כזו עולה למעלה מ150 אלף שקל.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתו שלבנות מיזם כזה מצריך הרבה כסף ותכנון קפדני כולל אישורים מתאימים למחזור מים על כל המשתמע מזה.

10 ש"ח כולל עשרות רכבים ביום (נניח) לא יחזירו את ההשקעה גם לא לאחר 10 שנים (סתם זורק מספר להמחשה)

זאת הסיבה שלבנות מכון שטיפה אישי לא כלכלית. עדיין זה משהו שהייתי מברך (ושמח) אם היה זמין בכמה מתחמים בארץ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ש10 שקל ל90 שניות זה הרבה אבל אתה לא מסתכל על התמונה הרחבה

האמת היא שאין ביקוש לדברים כאלה

אני רק השבוע "נחשפתי" לעובדה שמכונות שטיפה רגילות שורטות את הצבע

לרוב המוחלט לא באמת אכפת מהנושא הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שכותב בוקר ערב על משמעות טיפוח רכב, אתה בטח צריך להבין שאת התמונה המלאה אני רואה (לדאבוני) בכל רגע נתון.

זה שהרוב לא מעניין אותו מראה/נזקים מעל הרכב, זה בורר לי. יחד עם זה המודעות לטיפוח גדלה בשנים האחרונות בצורה מעודדת

הרבה בגלל פורומים ומודעות מה ההבדל בין רכב מטופח, לאחד שלא. (לא רק בהיבט האסתטי) 

ביקוש נובע ברוב המקרים ממודעות, ברגע שזה יושרש לאנשים (גם תכשירי דיטיילינג לא היו קונים כמו היום) עד כמה חשוב רכב מטופח

זה יתחיל לעניין יותר ויותר אנשים. עד כמה זה יצליח, איני יודע -אך אין סיבה שבאירופה או בכל ארץ אחרת (אפילו רוסיה) זה יצליח

ודווקא כאן לא. שוב, עניין ההשקעה שלא תניב רווחים מיידיים, תמנע את זה כנראה לעוד הרבה שנים. (אישית הייתי פותח מתחם כזה בכיף)

כדרך אגב, אני מוכן לשלם לכל מכון שטיפה שייתן לי לבצע את העבודה לבד, חלקם מסכימים וחלקם מעקמים פנים (חיים גם על טיפים, במיוחד המנגבים)

אפילו במסכים שאני מטפל ביקשתי כמה פעמים לשטוף את הרכב אצלם (יש להם גרניק חזק) כולל שואב אבק. חלק שהסכימו קיבלו גם תשלום נאה

וגם אני נהניתי כי בצעתי את הניקיון בדיוק כפי שאני אוהב כולל ניקוי פנימי יסודי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים אולי אני אנצל את עניין הקורונה והעבודה מרחוק ואנסה לעבור לבית קרקע, כנראה שזאת הדרך היחידה שלי להפסיק לשטוף עם בקבוקי 2 ליטר 😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חובב סביבה והעובדה שאנחנו גרים במדינה מיובשת שמנצלת יותר ממה שהטבע מאפשר אני קצת בניגוד עניינים של שטיפת הרכב בצורה שבועית ומכוני שטיפה

בכלל לשטוף את הרכב בבית עם צינור נשמע לי נורא 

רק במכונים כאלה אני מוכן לקבל את הרעיון של "בזבוז המים"  בגלל הסירקולציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...