Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת מגבלת מהירות (208 קמ"ש) מאליבו טורבו 2014

517
שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפכתי כבר את כל הארץ, למישהו יש כיוון? ובבקשה, לא להפוך את הדיון על למה לנסוע מעל 208 קמ"ש, כי זה השיקול שלי בלבד, תודה לעוזרים! 

חשוב לציין שהרכב מסוגל לשייט מעל 260 קמ"ש.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, 4Real כתב:

ניסית ללכת לכאלה שעושים מפות/תוכנות בארץ?

Sent from my GM1913 using Tapatalk

כן, פשוט לא רציתי לעשות סטייג' 1 לפני חיזוק מנוע.

לפני 15 שעות, miatanc כתב:

איך בדיוק לשייט מעל 260? עם מהירות מירבית של 249 קמש?  ,מכוניות על לא עושות את זה.

שלח לי הודעה בפרטי ואראה לך סרטון של רכב כזה מהצפון (קיבל את הרכב בלי מגבלה) על 265 קמ"ש, על 6000 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב, הסרטון שלך לא שווה כלום, כי אתה לא יודע מה הולך עם הרכב.
אם המגבלה אינה מכאנית ומדובר על מגבלה תוכנתית במחשב - אתה צריך טיונר שיבצע שינוי במחשב ניהול המנוע.

ולכתוב ש'יש רכב שמשייט על 260 קמ"ש' ותגובה אחרי זה לכתוב שהוא 'משייט' ב6000 סל"ד.
בוא תנשום כמה נשימות עמוקות ותקרא את מה שכתבת.
אין רכב שמשייט על 260 קמ"ש בעולם - כי אף אחד לא מתכנן גירים לשיוט במהירות הזאת, אין לזה ביקוש או דרישה.

לפני שאתה מתחיל להתעסק בביטול מגבלות - תבדוק למה הן קיימות.
אם הן נובעות מתקני זיהום או שמדובר במהירות שמסכנת את אחד המכלולים ברכב כי כשדברים מתחילים להסתובב מהר הם מתחממים.
מגבלה נוספת עלולה להיות אווירודינמית. לא מאמין שסדאן אמריקאית תשאר יציבה במיוחד מעל 250 קמ"ש ללא שינויים אווירודינמיים. 

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לא להתעסק עם זה.

אם יצרן הרכב קבע שהמהירות היא עד 208 יש לזה סיבה,במהירות גבוהה רכיבים מתחממים הרבה יותר ואז אתה תסכן אותם.

אלה אם כן אתה משפר רכיבים במנוע שזה לעשות סטייג' ומפה הכל שאלה של מחיר.

אבל בשבילך אני אומר-אם הרכב נותן לך שקט אל תנסה לגרום לו לתת לך כאבי ראש.

peugeot 307 2002-> hyundai veloster 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, 517 כתב:

כן, פשוט לא רציתי לעשות סטייג' 1 לפני חיזוק מנוע.

עדיף קודם לחזק את המכלולים הרלוונטיים ואז לשקול את ההמשך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה סרטון ראית אבל לא הגיוני שמליבו מקורית ״תשייט״ ב260 קמ״ש או בכלל תגיע לשם אלא אם זרקו אותה ממטוס.

דבר נוסף זה לפני הכול הכול הכול תסתכל מהו קוד המהירות של הצמיגים שלך כיוון שיש לי חשד סביר שהם ממש לא נועדו למהירות הזו והם יתפוצצו הרבה לפני שתראה 260 בספידומטר, במילים אחרות יכול להיות שההגבלה נמצאת שם מסיבה טובה כמו שהרכב נמכר בארץ עם צמיגים מסוימים שלא יחזיקו את המהירות הסופית שהרכב באמת יכול להגיע אליה ולכן היצרן הגביל מהירות לפי דרישה של היבואן בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, orik14 כתב:

ממליץ לך לא להתעסק עם זה.

אם יצרן הרכב קבע שהמהירות היא עד 208 יש לזה סיבה,במהירות גבוהה רכיבים מתחממים הרבה יותר ואז אתה תסכן אותם.

אבל בשבילך אני אומר-אם הרכב נותן לך שקט אל תנסה לגרום לו לתת לך כאבי ראש.

צודק בהחלט.

לפני 20 דקות, Roycohen1979 כתב:

אני לא יודע איזה סרטון ראית אבל לא הגיוני שמליבו מקורית ״תשייט״ ב260 קמ״ש או בכלל תגיע לשם אלא אם זרקו אותה ממטוס.

דבר נוסף זה לפני הכול הכול הכול תסתכל מהו קוד המהירות של הצמיגים שלך כיוון שיש לי חשד סביר שהם ממש לא נועדו למהירות הזו והם יתפוצצו הרבה לפני שתראה 260 בספידומטר, במילים אחרות יכול להיות שההגבלה נמצאת שם מסיבה טובה כמו שהרכב נמכר בארץ עם צמיגים מסוימים שלא יחזיקו את המהירות הסופית שהרכב באמת יכול להגיע אליה ולכן היצרן הגביל מהירות לפי דרישה של היבואן בארץ.

לפני 45 דקות, Krd כתב:

הצמיגים גם מוגבלים לפי קוד מהירות, התעסקות מיותרת ומסוכנת בשביל לספר לחברה שנסעת על 265 קמ"ש.

צמיגים אצלי עם קוד מהירות של עד 280 קמ"ש (Falken FK510) סט ב-2200 ש"ח, עוד לא נסעתי איתם 100 ק"מ.

בכל אופן, כמעט כמו בכל דיון אחר בפורום, הנושא סוטה לכיוונים אחרים, שמלכתחילה ביקשתי שלא יגיע אליהם, לא כי העצות שלכם לא חשובות, אני מקבל כל דעה ושוקל כל הכוונה מצד כל אדם, אלא רק בגלל שזה לא עונה על השאלה שבגללה נפתח הדיון, המשך יום נפלא לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Roycohen1979 כתב:

תסתכל מהו קוד המהירות של הצמיגים שלך כיוון שיש לי חשד סביר שהם ממש לא נועדו למהירות הזו והם יתפוצצו הרבה לפני שתראה 260 בספידומטר.

לפני שעתיים, Krd כתב:

הצמיגים גם מוגבלים לפי קוד מהירות

צמיגים שקוד המהירות שלהם מגביל ל220 לא מתפוצצים ב221 וגם לא ב250.
קוד המהירות (ותסלחו לי שאני לא זוכר במדוייק את התקן) מתייחס לעמידות במהירות מסויימת לזמן מסויים גם צמיג עם קוד מהירות 140 קמ"ש לא יתפוצץ אם תגיע ל250 לחצי דקה.

לפני 3 שעות, orik14 כתב:

נכון, אבל כל עוד אנחנו לא יודעים מה הסיבה (ואת זה שאלתי בתגובתי הקודמת), אי אפשר להגיע להנחה. המנוע הוא החלק הכי פחות בעייתי פה.
צריך בלמים ובעיקר צריך לוודא יציבות אווירודינמית.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המנוע במאליבו בשנים האלה לא אמין בעליל ורוב הרכבים עברו החלפת מנוע...

הייתי חושב על זה גם פותש.. ומצידי תיסע 400 קמש..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו בשנים האלו ועוד טורבו זוועות מבחינת אמינות.

רק במשטרה העירונית אצלנו לא היתה אחת שלא הלך לה מנוע או טורבו, אחת!!

הרכב הזה עם התנגדות אוויר לא יגיע למהירות הזו אולי בירידה או דחיפה מאחורה.

ובנוסף, מה שמראה המחוג זה לא מה שמראה ה GPS. כלומר תוריד בערך 20 קמש ממוצע.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, liav12 כתב:

הרכב הזה עם התנגדות אוויר לא יגיע למהירות הזו אולי בירידה או דחיפה מאחורה.

image.png.7384478983e8ab6d3ad937235659e06f.png
יאללה חשב לנו מה התוצאה.
כי אם אתה לא מסוגל, או שתביא מקור תומך או שתתנסח כך שנבין שזו דעתך האישית ושהיא חסרת כל גיבוי במס'.

אנחנו מנסים לשמור פה על רמה גבוהה ככל הניתן, ולעצרי המשפט המצוטט מקומו בשוק ולא בפורום רכב רציני.

לגבי מה שכתבת על המחוג והGPS, מה זה רלוונטי?

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...