Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת מגבלת מהירות (208 קמ"ש) מאליבו טורבו 2014

517
שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממ, מאחד שאבא שלו החזיק כזו בבית וזרק אותה לכל הרוחות בגלל המנוע הזה והתקלות שבאו איתה, ואפילו בדק מדי פעם לכמה מהירות היא מגיעה.

שאפילו השתנמך ולקח במקום את דגם ltz משנתון 2009 במקום שמשום מה אפילו נוסעת טוב יותר.

וכי פות"ש כתב "חשוב לציין שהרכב מסוגל לשייט מעל 260 קמ"ש.", אז סלח לי שאני בספק (שוב, מנסיון) שהרכב יגיע קרוב למהירות הזו, ומהירות במחוג שונה ממהירות בפועל.

עדיין לא הבנתי למה אתה יוצא עלי בהתנשאות ובצורה כזו, כשאתה יכול לכתוב קצת יותר נחמד.

אני לא ילד בן 17 שיצא לחופש גדול ומספר דברים ש"נראים" לו נכונים כי הוא סרטון ביוטוב.

לפעמים אני נזכר מדוע חתכתי מהפורום לתקופות בדיוק בגלל שיח מתנשא שכזה.

אז מצטער שהגבתי בשרשור, ושיהיה לכם יום נחמד 👍

• רעיון טוב! 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, liav12 כתב:

עדיין לא הבנתי למה אתה יוצא עלי בהתנשאות ובצורה כזו, כשאתה יכול לכתוב קצת יותר נחמד.

אני לא ילד בן 17 שיצא לחופש גדול ומספר דברים ש"נראים" לו נכונים כי הוא סרטון ביוטוב.

זה לא עניין של התנשאות, אלא של שמירה על שיח מקצועי.
אני לחלוטין מסכים איתך שאין דבר כזה שיוט ב260 קמ"ש.
וברור שיש הבדל בין מחוג למציאות (אם כי, אף אחד לא טען אחרת - וזה לא ממש משנה לצורך הדיון).
התגובה שלך בנושא האמינות - מבורכת וחשובה, אבל ההערה על מה הרכב מסוגל, אינה במקום - כי אין לך את הנתונים לגבות אותה (ואם יש לך, נשמח שתציג אותם).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשים את הדברים על השולחן, המנוע כמנוע נותן עבודה, בערך 260 כח, 40 פלוס קגמ, שמע, יש לו בשר.. גיר 6 הילוכים והילוך שישי מאוד ארוך, 240 הרכב יראה, במצב טוב, דלק איכותי.. יראה.. לשייט ב260 זה משפט של ילדים, לשייט.. על כמה ? 1800 סלד ? חח..

לפני שקניתי את האופל עשיתי קצת סקר שוק ואפילו םזלתי לכיוון מאליבו כזו, התקשרתי ל 10 אנשים, ל 8 הוחלף מנוע במסגרת אחריות.. הייתה אחת שהלכתי לנסיעת מבחן אפילו, שמורה בובה, הבעלים בחור אמין ורציני שולף לי שטר מכר, מנוע הוחלף לפני יומיים...למי שמוכן לקחת סיכון, הרכב מגניב, ישיבה כיפית, מזגן מקפיא.. מלא מומנט.. אמריקה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.10.2020 בשעה 12:49, shellcase כתב:

לפני שאתה מתחיל להתעסק בביטול מגבלות - תבדוק למה הן קיימות.
אם הן נובעות מתקני זיהום או שמדובר במהירות שמסכנת את אחד המכלולים ברכב כי כשדברים מתחילים להסתובב מהר הם מתחממים.
מגבלה נוספת עלולה להיות אווירודינמית. לא מאמין שסדאן אמריקאית תשאר יציבה במיוחד מעל 250 קמ"ש ללא שינויים אווירודינמיים. 

דווקא יש כמה מכוניות  סדאן אמריקאיות שישארו יציבות לאורך זמן על 250קמ"ש 

דודג צ'ארג'ר

קאדילאק ATS-V

קאדילאק CTS-V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שיש לפותח השרשור סיכוי לקבל תגובה, או שלמישהו יש מידע רלוונטי לתרום.
כיוון שכל ההודעות האחרונות מסיתות את השרשור מכיוונו המקורי, הוא ננעל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...