Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, Blaz00r כתב:

באיזה עוון יפצו אותי/אותך/מישהו? על אחת כמה וכמה עכשיו לאחר פיזור הכספים הלא מבוקר של הממשלה הקודמת

אני לא נביא אבל אם כבר נכנסים לבידוד אז עדיף לבצע כמה שיותר מאמץ בשביל לעשות "לפי הספר". כי לך תדע מתי תצטרך להוכיח שאתה היית חולה ויכול להיות מאוד שאני טועה ובגדול

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Nemesis כתב:

עשיתי סרולוגית לבן שלי, כי אמרתי שבטח אחרי 948943 בידודים מהגן נדבק.

שלילי.

כמה הערות:

ראשית, למעלה משליש מהנדבקים בקורונה בכלל לא יציגו נוגדנים בבדיקה סרולוגית (כאן בנוגע לארה"ב: https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/27/9/21-1042_article אבל ראיתי דיווחים דומים, עוד בתחילת הקרנבל, גם ממקומות אחרים בעולם). מלכתחילה, הנוגדנים שנמדדים בסרום (הנוזל שנבדק בבדיקה סרולוגית) הם תוצר של תגובה חיסונית "אגבית" ולא חלק מהתגובה העיקרית למחלות נשימתיות, שמגיעה בדמות זו של מערכת החיסון המולדת (Innate) בשיתוף נוגדני sIGA בריריות ותאי T, אותם הבדיקה לא מודדת (הרבה יותר מסובך למדוד אותם).

שנית, גם כשנוצרים נוגדנים בסרום, הם דועכים בצורה דרמטית כעבור מספר חודשים מההדבקה (לרוב, אחרי 3-4 חודשים הכמות שלהם כבר נמוכה למדי) ולכן תמצא נוגדנים רק בחלון זמן מצומצם אחרי הדבקה. העדר נוגדנים לא מעיד על העדר חיסוניות. תאי הB, שמייצרים נוגדנים, יושבים בשקט במח העצם וביום פקודה הם יחזרו לפעילות וייצרו עוד נוגדנים במהירות רבה.

שלישית, אצל ילדים, בטח בגילאי גן, הקורונה היא מחלה מצחיקולה ופעמים רבות מערכת החיסון המולדת מצליחה להתמודד עם הוירוס בלי צורך לערב את החלקים האדפטיביים שלה (תאי B שמייצרים נוגדנים ותאי T).

בקיצור, בדיקה סרולוגית שלילית לא מעידה שהילד לא נדבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נכנסים לבידוד לפי הספר : אז כבר סגור את עצמך שבועיים. כמו שראו בניוזילנד: גם אחרי 10 ימים אנשים השפריצו וירוס מדבק ... לשפוט לחומרא. והמהדרין יבצעו 19 יום בידוד ויאמרו אמן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, omerkot כתב:

כמה הערות:

ראשית, למעלה משליש מהנדבקים בקורונה בכלל לא יציגו נוגדנים בבדיקה סרולוגית (כאן בנוגע לארה"ב: https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/27/9/21-1042_article אבל ראיתי דיווחים דומים, עוד בתחילת הקרנבל, גם ממקומות אחרים בעולם). מלכתחילה, הנוגדנים שנמדדים בסרום (הנוזל שנבדק בבדיקה סרולוגית) הם תוצר של תגובה חיסונית "אגבית" ולא חלק מהתגובה העיקרית למחלות נשימתיות, שמגיעה בדמות זו של מערכת החיסון המולדת (Innate) בשיתוף נוגדני sIGA בריריות ותאי T, אותם הבדיקה לא מודדת (הרבה יותר מסובך למדוד אותם).

שנית, גם כשנוצרים נוגדנים בסרום, הם דועכים בצורה דרמטית כעבור מספר חודשים מההדבקה (לרוב, אחרי 3-4 חודשים הכמות שלהם כבר נמוכה למדי) ולכן תמצא נוגדנים רק בחלון זמן מצומצם אחרי הדבקה. העדר נוגדנים לא מעיד על העדר חיסוניות. תאי הB, שמייצרים נוגדנים, יושבים בשקט במח העצם וביום פקודה הם יחזרו לפעילות וייצרו עוד נוגדנים במהירות רבה.

שלישית, אצל ילדים, בטח בגילאי גן, הקורונה היא מחלה מצחיקולה ופעמים רבות מערכת החיסון המולדת מצליחה להתמודד עם הוירוס בלי צורך לערב את החלקים האדפטיביים שלה (תאי B שמייצרים נוגדנים ותאי T).

בקיצור, בדיקה סרולוגית שלילית לא מעידה שהילד לא נדבק.

מעניין.

אני יודע שיש דעיכה משמעותית בכמות הנוגדנים הנמדדת לאורך זמן, לא ידעתי שיש אחוז כה נרחב שלא מציגים בכלל נוגדנים לאחר הדבקה.

מה שעוד מפתיע, בכל הבידודים האחרונים בהם מתגלים אנשי צוות חולים בגנים, לא מתגלים ילדים חולים. כבר 4 סבבי בידוד. בשבועות האחרונים.

אתמול הייתי בטוח שהאחות התאומה נדבקה כי הסייעת הצמודה שלה חולה, אבל גם שלילית.

לילדים שלי כנראה גנים קורונה. חבל רק שהם גם לא דוחי דלקת ריאות, וסטרפטוקוקים.

בכל מקרה, נראה לי שלא אענה את 2 הקטנטנים האחרים בבדיקת דם מהווריד אם הוא יצא שלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, save כתב:

אם נכנסים לבידוד לפי הספר : אז כבר סגור את עצמך שבועיים. כמו שראו בניוזילנד: גם אחרי 10 ימים אנשים השפריצו וירוס מדבק ... לשפוט לחומרא. והמהדרין יבצעו 19 יום בידוד ויאמרו אמן.

אמן

אני לא תומך נלהב בהגבלות אבל בהחלט תומך "לסגור את הפינה" כאשר מדובר בכל מיני בידודים, חיובי? אז למה לא לסגור את הפינה עם אישור של המדינה.

כן, מבאס וכל הטררם של הבידוד. אבל עם רופא משפחה טוב, אפשר גם לסגור את הפינה אחרי פחות מהנהלים. 

בסופו של דבר בידוד מטרתו היא להיות בבידוד ולהחלים בשלום מהמחלה הזאת.

הרי אם יקרה חס וחלילה משהו והקורונה תמשיך עוד הרבה זמן לכונן בגוף. מה יעשה אותו ג'ינג'י שלא עשה לפי הספר ובסוף יקבל את הזרנוק שיגידו לו "לא נרשמת במאגר". 

לפני 49 דקות, hwgeek כתב:

"וכל המוסיף..."😉

הפכת אותי למינימום תומך בבדיקות קורונה אנאליות וסגרים נוסח סצואן 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצוי PCR.

המצוי - מוסדית.

והזמנה של תה ואקמול.

אל תשכח שיש עוד וירוסים, וטוב לדעת גם אם אין קורונה, כי אז אין עניין של בידוד אחרי שמתאוששים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קרוב אליי בקניון גבעתיים מתחם בדיקות של מכבי (PCR), אתה אומר שבמתחמים של הקופות לא מקפידים על הקריטריונים? 

מאוד מוזר כי לא נפגשתי עם אף אחד שבוע שעבר חוץ מאחותי ואחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, תצטרך לבדוק בעצמך.

עד כמה שאני רואה יש ירידה בכמות ה-PCR המבוצעים, אז אולי יש הקלה. תביא בחשבון שהתשובה עלולה להתעכב. לחברה של הבן המאומת לקח 4 ימים לקבל תשובה, אבל היא חיילת ולא ברור לי באיזה מסגרת נלקחה הבדיקה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכבי פ"ת נותנים לכולם לעשות PCR בלי שאלות. עשיתי בשבת והמתחם היה שומם, חוץ ממני הייתה שם משפחה עם ילדים וזהו.

נבדקתי בצהריים והיתה תשובה בבוקר למחרת.

אבי נבדק פעמיים באמצע שבוע בשעות הבוקר ופעמיים קיבל תשובה עוד באותו היום.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה PCR?
שב בבית תנוח עד שתרגיש טוב. בקש אישור מחלה מהרופא ותמשיך בחייך.
בשבת לפני האחרונה הייתי מרוסק. חום, כאבי ראש ובלי תאבון.

עשיתי בדיקה ביתית שלילי.
יום לאחר מכן כבר הרגשתי טוב בהרבה. עשיתי עוד בדיקה ביתית גם שלילי.

אני עובד מהבית, פשוט המשכתי בחיי.
מה בדיוק תיתן לך בדיקת PCR? סטיקר של חולה מאומת ושבוע בידוד?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברתי כבר למה הסטיקר הזה עשוי להיות חשוב בעתיד. זה כמו הביקור במיון אחרי ת.ד. קטנה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...