Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho
 שיתוף

פוסטים מומלצים

@Derishהשבוע כל המשפחה שלי עשתה PCR - אני קיבלתי אחרי 6 שעות, אשתי אחרי 30 שעות (ביום שהיה הבלגן במשרד הבריאות), הבן קיבל תשובה (חיובית ) אחרי 24 שעות - כל אלה בקופה. החברה של הבן עשתה בפקע"ר, מחכה כבר 4 ימים.

לגבי בדיקות לנסיעה לחו"ל - אלה חייבות להיות פרטיות, אם הטכנאי שלך יגיע לשדה עם בדיקה ציבורית הוא לא יעלה למטוס, כי אין עליה מספר דרכון וכתוב בפירוש שאינה מוכרת לצורך תו ירוק ונסיעה לחו"ל.

בדיקות פרטיות אפשר לעשות כמעט בכך סופרפארם/ביפארם ודומיהם. בדוק באתרים הרלוונטיים. המחיר סביב 100-150 ש"ח ויש הנחות מועדונים.

• רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Derish כתב:

סליחה שאני קוטע את הדיון החשוב הזה, אבל שאלה קצרה: שמעתי מספר פעמים לאחרונה שאנשים עשו בדיקת PCR ואז נאלצו להמתין 3-5 ימים לתוצאה משום שהמעבדות עמוסות. האם זה באמת המצב כרגע בארץ, או שמדובר במקרי קיצון?

אני שואל משום שיש לנו שם כמה לקוחות, ובמידה ונצטרך לשלוח טכנאי לא הייתי רוצה שיתקע שם בגלל שלא קיבל את תוצאת הבדיקה בזמן לטיסה הביתה. אתר משרד הבריאות מספר על בתי חולים פרטיים שבהם תושבי חוץ/תיירים יכולים לעשות בדיקה לפני יציאה מהארץ, אבל לא מצאתי מיד על כמה בתי החולים האלה גובים או תוך כמה זמן יש תוצאות. אשמח אם מישהו יוכל להבהיר מתוך ידע או נסיון עדכניים.

קרובי משפחה שלי עשו השבוע דרך הקופה וחיכו בערך יום וחצי לתוצאה. אומנם לא 24 שעות בדיוק, אבל כנראה שהלחץ קצת ירד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, סתם משהו משעשע,

מישהי בעבודה אצלנו, מחוסנת 2 מנות(למען הסר ספק, לא בתוקף לתו ירוק) הייתה עכשיו שבועיים בבידוד אחרי שנחשפה למאומת, ומיד אחרי זה עם הבן הקטן שלה אחרי שהיה חיובי לקורונה עם תסמיני צינון קלים. במהלך הזמן הזה, היא לא נדבקה. 

משרת בקריה וסובל? האישה/חברה מרביצה לך? סתם מחפש כתף לבכות עליה? אין בעיה!

״גש לאפסנאות וחתום על שק אשכים״.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה בני זוג שישנים צמודים - האחד נדבק והאחר לא. הוירוס הזה בלתי צפוי לחלוטין.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.mako.co.il/news-channel12?subChannelId=8636c9b4db87d710VgnVCM200000650a10acRCRD&vcmid=fc4e2bb8fd87e710VgnVCM100000700a10acRCRD

מגיפת הנשירה - 90 אלף תלמידים נשרו במהלך תקופת הקורונה. הרבה יותר מתקופות מקבילות בשנים קודמות. בידודים, לימודים בזום - כל מה שאנחנו מדברים עליו פה כבר זמן ארוך.

לפחות יצאו עכשיו בתוכנית חדשה, אין יותר בידודים עקב חשיפה, רק אם אתה חולה מאומת. נראה מה יהיה.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

אתה רואה בני זוג שישנים צמודים - האחד נדבק והאחר לא. הוירוס הזה בלתי צפוי לחלוטין.

יש סיפורים מכל הכיוונים.
אני שמעתי על אישה שכבר הייתה חולה בגל השני או השלישי (לפני עידן החיסונים) , וקיבלה חיסון אחד כמה חודשים אחרי המחלה.
בעלה לא נדבק ממנה בסבב הקודם.. קיבל 3 מנות כמו גדול (התו הירוק בתוקף עכשיו לשניהם).
ונכון לכתיבת שורות אלו שניהם מאומתים לאומיקרון. 

בגלל זה ערן סגל מעריך שב 2 מיליון מאומתים יגמר הדלק לאומיקרון.   ואם לא אז ב 3 מיליון זה יגמר. 
לכן התרגיל של משרד החינוך ליום חמישי הבא זה סוג של בדיחה.  עד חמישי יש 2 אופציות:
1) שהגענו למסה הקריטית ולכן התחלואה תתחיל לרדת 

2) שלא הגענו למסה קריטית , התחלואה תמשיך לעלות, כלומר לפחות עוד מיליון מאומתים עד יום חמישי, אז בטוח מגיעים למסה הקריטית.

בקיצור, מודל הדבקה המונית אמיתי, לא קוראים לזה ככה . אבל אלו בדיוק ההחלטות שהיו מתקבלות אם היו מחליטים על מודל הדבקה המונית , רק שמכבסים את המילים. 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

אכן בלתי צפוי, מתנהג כמו התקררות.

נראה לי אפשר לחזל"ש את השרשור בנוגע לאומיקרון. ניפגש ב- \pi? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה. הבן השני מאומת - החברה שלו קיבלה עכשיו (אחרי 4 ימי המתנה) PCR שלילי.

עכשיו אנחנו ממתינים לתשובות של הבכור- אשתו מרגישה לא טוב וחשודה לפי אנטיגן, הוא מרגיש טוב והאנטיגן שלילי פעמיים. עשו PCR וממתינים.

@korolaאתמול (בעצם שלשום) היתה ירידת מה במאומתים. אם זה ימשך עוד יום - יומיים יתכן שעברנו את השיא, ואז פתיחת בתי הספר תהיה בתזמון סביר. משהב"ר רצה לפתוח ב-30.1 ואני מנחש שיש להם תחזיות שמאפשרות את זה, הפוליטיקה לחצה להקדים.

@פריג'ישום pi. כבר כתבתי: באותיות סיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בארזים נפלה שלהבת...

• מצחיק 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, sperial כתב:

הנה. הבן השני מאומת - החברה שלו קיבלה עכשיו (אחרי 4 ימי המתנה) PCR שלילי.

רק בריאות. 

עכשיו אנחנו ממתינים לתשובות של הבכור- אשתו מרגישה לא טוב וחשודה לפי אנטיגן, הוא מרגיש טוב והאנטיגן שלילי פעמיים. עשו PCR וממתינים.

חשודה לפי אנטיגן זה אומר מאומתת לפי אנטיגן. 

ואני לא מאמין ששלחת אותה לבצע אימות ב PCR,  זה ממש לא אתי.
היא תתפוס מקום לקשיש מעל גיל 60 שצריך את ה PCR על מנת לקבל את התרופה.

למה אישה צעירה צריכה אימות ב PCR ?   

שים לב שאני קצת ציני , אבל הייתי חייב אחרי כל ההודעות שלך על הלא מחוסנים שתופסים מיטה למחוסנים .

@korolaאתמול (בעצם שלשום) היתה ירידת מה במאומתים. אם זה ימשך עוד יום - יומיים יתכן שעברנו את השיא, ואז פתיחת בתי הספר תהיה בתזמון סביר. משהב"ר רצה לפתוח ב-30.1 ואני מנחש שיש להם תחזיות שמאפשרות את זה, הפוליטיקה לחצה להקדים.

כרגע , כל המערכת בקריסה, הגענו למצב רוויה מבחינת הבדיקות ולכן אין להם שום ערך, בעיקר בגלל שאנשים בריאים הולכים לעשות PCR ומציפים את המערכת ועולים הון למערכת  (הגופים הפעילים  מקבלים מעל 100 ש"ח על כל בדיקת PCR ). 
לא להאמין איך לפני שנתיים אם היית צריך טופס 17 לבדיקה של 1000 ש"ח היו מוציאים לך את המיץ.
ועכשיו המערכת שדופקת בדיקות של 100 ש"ח חופשי חופשי ללא צורך רפואי .

אחוז הבדיקות החיוביות מתקרב ל 25% ... זה אומר 1 ל4.
כלומר אם אתה עומד שעה בתור, אז יש 2 אופציות או שאתה חולה ותהיה מאומת או שמתוך ה -3 אנשים שסביבך 1 מאומת ועוד איתך בתור.
אכן מתכון בטוח להדבקה המונית.. מעל 400,000 בדיקות ביום .. זה חתיכת אירוע המוני.
במקום מרכזי בדיקות אפשר לקרוא לזה מרכזי הדבקות. 
בקצב הזה גם אם אתה טועה ולא הגענו לשיא, אז תוך כמה ימים נהיה בשיא.

image.png.2dd9e3f40a4866f680c60abed042f47f.png

@פריג'ישום pi. כבר כתבתי: באותיות סיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקת האנטיגן היתה ביתית - ביצעה פעמיים, אחת חשודה (ממה שהבנתי הקו השני קיים קלוש), ואחת שלילית. כצוות רפואי הלכה לבצע PCR, כי לפי זה תוכל לחזור לעבודה. או שלא. אופי העבודה שלה הוא כזה שהיא חשופה מאד להדבקה וגם יכולה להדביק.

לגבי השיא - אם עם 400,000 בדיקות ביום, ואפילו עם יש אחוז משמעותי של אנטיגן מוסדי שלילי כזוב, הצניחה ב-R מראה שאנחנו באיזור השיא. יומיים קדימה או אחורה זה פחות קריטי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי ואחי היו אצלי ביום רביעי לכמה שעות, בחמישי אחותי לא הרגישה טוב, עשתה בדיקה, יצאה חיובית, אני ואחי בינתיים מרגישים רגיל

אנחנו אמורים לעשות משהו חוץ מאנטיגן אם לא מרגישים טוב? את שישי עם ההורים כבר הפסדנו 🤦‍♂️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

בדיקת האנטיגן היתה ביתית - ביצעה פעמיים, אחת חשודה (ממה שהבנתי הקו השני קיים קלוש)

זכור לי סקרינשוט מאחד עלוני ה setup של הבדיקות האלו שבמידה ומופיע קו שני, גם אם הוא faint = תוצאה חיובית.

Mazda Drei Hatchback "Premium" 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - עשתה אנטיגן מוסדי ויצאה שלילית. אבל ה-PCR חיובי. וטוב שעשתה, סביר שנדבקה בעבודה ואם היתה חוזרת לעבוד לפי המוסדי היתה עלולה להפוך לחתול על (עובדת עם ילדים, כמובן לא מחוסנים ולא עוטים מסיכה ואופי העבודה מזמין הדבקות).

(למי שזוכר מתחילת השרשור, זה הכינוי המקומי 

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים שאתם עדיין מתעסקים בזה ומנתחים ועושים סטטיסטיקות

שחררו את זה כבר

70,000 מאומתים ביום ואנשים מתנהגים רגיל בחוץ

כל מי שחשב שאין תנועה בכבישים ואווירה של יום כיפור, היום יצאה קצת שמש וכל מי שעובד מהבית באמצע שבוע היה פנוי היום

פתאום פקקי ענק ונסיעות בגוש דן לוקחות שעות

סיימתי הקמות ב 14:00 קפצנו לעזרא ובניו לפני שהלכנו לישון,

אין מקום על המנגל לשים בשר, לא רואים בכלל את סוף התור 

אבל מה זה משנה תכף יספרו כאן שהמסעדות ריקות ורוב האנשים בבית מפחדים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...