Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

דרך אגב, יש עוד אפשרות: שלא נותר אף תלמיד שטרם נדבק, אז כבר לא יהיה את מי לבודד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

להטיל ספק, בלי בסיס ובלי ידע זה קשקוש שאין טעם להתווכח איתו.

False.

להטיל ספק משמע שאתה אדם תבוני, חושב ואינו עוד סתם אחד ממכלול של עדר מפוחד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

כנראה ה-R יורד מהר מדי, צריך להאריך לו את הזנב.

כנראה שהגיעו למסקנה שילדים לא חולים שנשארים בבידוד בבית הם בעיה יותר גדולה מילדים עם נזלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, ALÞћÃ כתב:

False.

להטיל ספק משמע שאתה אדם תבוני, חושב ואינו עוד סתם אחד ממכלול של עדר מפוחד.

זה קשקוש ניו אייג'י חסר תכלית.

להטיל ספק בלי שיש לך שום טיעון חוץ מהספק זה חסר משמעות. אם אתה חושב שזה מה שהופך אותך ל"מיוחד שלא הולך עם העדר", אתה טועה.

אני מתפרנס לא רע מלהטיל ספק. זה עצם התפקיד שלי. לא לקבל כלום כמובן מאליו (אשתי אומרת שזה הופך אותי לביקורתי גם מחוץ לתפקיד, אבל זה כבר סיפור אחר). אבל כשאני שואל שאלות, ומנסה למצוא בעיות, אני חייב לנמק את עצמי, אחרת ישלחו אותי עם העדר ללשכת האבטלה.

• אהבתי 5

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, garicho כתב:

כנראה שהגיעו למסקנה שילדים לא חולים שנשארים בבידוד בבית הם בעיה יותר גדולה מילדים עם נזלת.

סוף סוף הפסיקו להקשיב לכת מתנגדי הלימודים.

• מצחיק 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע כאילו הילדים באמת לומדים שם משהו

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני קוטע את הדיון החשוב הזה, אבל שאלה קצרה: שמעתי מספר פעמים לאחרונה שאנשים עשו בדיקת PCR ואז נאלצו להמתין 3-5 ימים לתוצאה משום שהמעבדות עמוסות. האם זה באמת המצב כרגע בארץ, או שמדובר במקרי קיצון?

אני שואל משום שיש לנו שם כמה לקוחות, ובמידה ונצטרך לשלוח טכנאי לא הייתי רוצה שיתקע שם בגלל שלא קיבל את תוצאת הבדיקה בזמן לטיסה הביתה. אתר משרד הבריאות מספר על בתי חולים פרטיים שבהם תושבי חוץ/תיירים יכולים לעשות בדיקה לפני יציאה מהארץ, אבל לא מצאתי מיד על כמה בתי החולים האלה גובים או תוך כמה זמן יש תוצאות. אשמח אם מישהו יוכל להבהיר מתוך ידע או נסיון עדכניים.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים עשיתי בדיקת PCR דרך ביקור רופא, עלה 100 שקל, הביטיחו תוצאות תוך 24 שעות, בפועל קיבלתי לאחר 12 שעות.

הצוואר בקבוק הוא דווקא משרד הבריאות שלקח לו גם 12 שעות מרגע קבלת התוצאה, להנפיק תו ירוק(אין לי מושג אם זה משהו שנדרש לתושב חוץ שיוצא מהארץ) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, SlowRide כתב:

אבל מצד שני כמה חרא הילד ואתה תאכלו בעתיד הקרוב והרחוק כי הוא לא לומד שום דבר אמיתי כבר שנתיים?

אפשר לחשוב איזה חומר חשוב לומדים בכיתה א' ב'...

לפני 10 שעות, farkash7 כתב:

ש הורים שטוענים שאחרי חיסון משולש לילד סיכוי גבוה יותר להפוך לאוטיסט ובגלל זה לא עושים אותו.

בסדר גם יש יולדות שטוענות שזה פוגע בפוריות

ויש גברים שטוענים שזה פוגע בבולבול

ויש טמבלים אחרים שטוענים שזה פוגע בלב

כל אחד טוען מה שבא לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.574e4643215be264137e91bd019dfcbf.png

מקום ראשון בעולם.   איזה כבוד 
התחלנו אחרי כולם ונסיים ראשונים
כולם לא מבינים , כולם שיטחו את העקומה, רק אנחנו חידדנו אותה.
רק היו חייבים לקלקל עם הבאג של ה 16 ביט,  הרסו את העקומה היפה שהייתה אמורה להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדי כיתה א' נדפקים כי הם לא לומדים לקרוא ולכתוב ולא יהיו מוכנים ללימוד חומר שנה הבא. לכל מי שמזלזל בזה כנראה לא ממש איכפת מהילד שלו. 

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי שמזלזל בזה כנראה אין לו ילדים, אז לא אכפת לו שהם יהיו אנאלפבתים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...