Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא כולם יכולים ללמוד. אני אחד מהם. אין לי בגרות. אבל תעודה של 12 שנות לימוד.

למדתי בכיתה ששלושה ימים כאילו לומדים. ושלושה ימים עובדים.

מקבלים שכר חניכות. אני מחסנאי בהכשרה שלי.

בתקופה שלי לחינוך מיוחד מעבר לכיתה י' לא היה מה לעשות.

אז הייתה כיתה שקראו לה ט'. וכולם למדו שם. וככה קבלו תקציב ממשרד החינוך. ולי יש מקצוע.

יש לי החינית שלמדה 10 שנים ופרשה מהלימודים.

עשתה צבע. ואחרי זה השלימה באנקורי.

למדה עריכת דין.

יש לאבא שלי שכנה שעובדת בניקיון בתים. אחרי גיל 40.

לפני שלוש שנים התחילה ללמוד פסיכולוגיה. באוניברסיטה הפתוחה. 

זה לא אומר מי שנשר מבצפר יהיה פושע או עני. אנשים לו שווים וכל אחד והגיל שלו.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, vadim6385 כתב:

אגב יש פה בפורום בחור שטוען שסוגר 20 אלף בעבודה בשליחויות בוולט ומשמרות בתחנת דלק.

אולי ללמוד זה באמת מיותר.

ועד איזה גיל אפשר להמשיך להתנהל ככה?

ומה קורה כשמתבגרים ועבודות פיזיות כבר פחות מתאימות?

ומה התנאים הסוציאלים של מי שחי ככה ומה תהיה הפנסיה שלו?

זה בסדר לחיות כאן ועכשיו, כל זמן שמודעים להשלכות על העתיד, שלרוב מגיע.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.1.2022 בשעה 06:57, 98civic כתב:

ילדי כיתה א' נדפקים כי הם לא לומדים לקרוא ולכתוב ולא יהיו מוכנים ללימוד חומר שנה הבא. לכל מי שמזלזל בזה כנראה לא ממש איכפת מהילד שלו. 

מי שבאמת אכפת לו מהילד שלו לא מחכה לכתה א׳ כדי ללמד אותו לקרוא.

בתאריך 21.1.2022 בשעה 09:55, sperial כתב:

אתה רואה בני זוג שישנים צמודים - האחד נדבק והאחר לא. הוירוס הזה בלתי צפוי לחלוטין.

אגלה לך סוד: זה נכון גם לוירוסים אחרים ואפילו לחיידקים כמו הסטרפטוקוק ימ״ש

בתאריך 21.1.2022 בשעה 14:15, korola כתב:

לא להאמין איך לפני שנתיים אם היית צריך טופס 17 לבדיקה של 1000 ש"ח היו מוציאים לך את המיץ.

אם הבדיקה לא קשורה לקורונה עדיין מוציאים לך את המיץ :(

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yor2 המסלול שלך נקרא "תעשייתי" (חניכות זה יום בביה"ס ו-5 ימים בעבודה). לדעתי לא קיים כבר הרבה שנים.

אשתי התחילה את הקריירה שלה בבית ספר מהסוג הזה (חניכות ותעשייתי), הוא נסגר ב-1997.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה 3 ימי עבודה. שלושה ימים לימודים.

סיימתי בשנת 1991.  היה מדריך שסידר לחניכים עבודה שמו היה ניסים.

הבית ספר היה אורט מוצקין.

• רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית את הבדיקה בערכה הסינית? דאג לעשות זאת מוקדם ככל האפשר בבדיקה "מודית" (או, אם אפשר, PCR), כדי לקצר את הבידוד בהמשך. הרי את הבידוד סופרים מיום הטשטוש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בבידוד ("רשמי")… אני בבית לבד ולא ראיתי אף אחד מיום שאחותי הדביקה אותי (אח שלי שהיה איתנו בינתיים בסדר, לי זה התחיל חזק מהיום בצהריים), וגם לא מתכוון לעדכן את הרשויות

מחר אעשה בדיקה ובכל מקרה לא אראה אף אחד עד שישי

מה זה ערכה סינית / בדיקה מודית?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודית זה מוסדית.

לדעתי אין כבר שום טעם לרוץ לעשות בדיקות מוסדיות כלשהן, 
בסוף הגל הזה יבטלו לחלוטין את התו הירוק,  אין כבר שום משמעות לחיסון הקודם של פייזר (3 מנות)

או אם מישהו כבר היה חולה באומיקרון או לא היה חולה. 

המערכת כבר יודעת שבסוף הגל הזה יהיו בערך 2 מיליון מחלימים שלא רשומים ככה, לכן זה או לעשות סרולוגיות לכולם (עיניין של מילארד שקל) או לא להתחשב בכלל.
כאילו שאת השפעת אנחנו מתעדים בתיק הרפואי 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה דרושה לצורך חוםשת מחלה, וסביר שתהיה לזה משמעות לתעודה לנסיעה לחו"ל. ואולי גם לתו ירוק אם יתחדש עוד גל או שידרש מסיבה כלשהי. 

קיימת שאלה האם מדינות זרות יכירו בבדיקות אנטיגן. כיוון שיש מדינות עם מדיניות בדיקות דומה לשלנו סביר שלפחות חלק מהעולם יכיר בהן.

ערכה סינית היא בדיקה מהירה ביתית. ובדיקה מודית היא אכן מוסדית שמוקלדת על מסך הטלפון.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה מחקרים מארצות הברית. אומרים שהבוסטרים כן עוזרים.

מחקרים חדשים: הבוסטרים מעניקים הגנה משמעותית מפני האומיקרון

שלושה מחקרים חדשים מארצות-הברית, שנערכו מטעם המרכז האמריקני לבקרת מחלות, מעידים כי המנות השלישית והרביעית של החיסון מעניקות הגנה טובה נגד זן האומיקרון. גם ממצאים שפרסם השבוע בי"ח איכילוב מעידים כי הבוסטר מפחית את הסיכון להידבק באומיקרון.

מחקרים חדשים: הבוסטרים מעניקים הגנה משמעותית מפני האומיקרון (ynet.co.il)

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כנראה שלא צריך הגנה מזן האומריקון   . צריך אותה נגד דלתא.

מה יש פה ? 500 חולים קשים ? זה ממש נמוך.

מכיר כמה לא מחוסנים שחטפו אומריקון השבוע (בסבירות גבוהה ). לא יותר גרוע משפעת . 

אפילו עידית מטות הודתה שאין להם במחלקה קשים עם אומריקון. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Blaz00r כתב:

אני לא בבידוד ("רשמי")… אני בבית לבד ולא ראיתי אף אחד מיום שאחותי הדביקה אותי (אח שלי שהיה איתנו בינתיים בסדר, לי זה התחיל חזק מהיום בצהריים), וגם לא מתכוון לעדכן את הרשויות

מחר אעשה בדיקה ובכל מקרה לא אראה אף אחד עד שישי

מה זה ערכה סינית / בדיקה מודית?

ככל שיותר אנשים יתייחסו לזה כאל עוד שפעת/צינון, כך המצב מהר יותר יחזור לקדמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לא קלה. יש אסימפטומטיים לגמרי, יש כאלה שסובלים, אפילו מאד. הנגיף הזה מאוד מתעתע.

דרך אגב, המספרים הגולמיים של איכילוב מראים הגנב של יותר מ-50%, אבל הם עדיין לא פרסמו את העיבוד המלא, אני מניח שהם ימתינו עוד קצת, שהרי עדיין לא חלפו 3 שבועות ממתן ראשוני הבוסטרים החוזרים, ולוקח זמן לצבור את המידע. אני גם מצפה לפרסומים של הקופות או משהב"ר על האוכלוסיה הכללית, ובמיוחד על היותר מבוגרים, אלה שזקוקים במיוחד להגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...