Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

עזבו שטויות.

הנה כתבה מרתקת שמסבירה איך עובד הסגר בסין.

בין האמצעים: מכות למי שיוצא לקנות אוכל, גירוש חולים ונשים בהריון מבתי חולים אם אין להם בדיקה בתוקף וכו'. אה יש גם סיפור  על מישהו שהכריחו אותו לנאום מול מצלמה ולספר שהוא היה לא בסדר כי דאג מזה שאין לו אוכל יותר ממה שדאג מהקורונה.

בהחלט השתכנעתי שזו הדרך.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Blaz00r כתב:

אוי תענוג עכשיו גם התחיל כאב גרון חריף שהחליף את הכאב ראש. ואחי יצא חייבי בבדיקה ביתית, עכשיו אני בטוח שהבדיקה שעשיתי היא דרעק

גם לי יש בעיה עם כאב גרון, הרופא שבדק אותי אמר שיש עוד בוירוסים חוץ מקורונה. לאחר שעשיתי 2 בדיקות ביתיות סליחה 3 בדיקות אחת מהן היתה של הגרון כולן שליליות.

אני אעשה בדיקת PCR, אולי יתנו לי.

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אפשר לשחרר (לא מאמין שאני נשמע כמו עידית מטות ופרופ' גמזו).
אין שום סיכוי שמדינת ישראל תצליח לעשות PCR לכל מי שכואב לו הגרון, בעיקר אחרי שבוע חורפי כזה.
עלות של PCR למשרד הבריאות היא כמעט 150 ש"ח לבדיקה.

אני לא יודע האם באמת אנחנו שיאנים במספר המאומתים או רק שיאנים שמספר הבדיקות ולכן אנחנו כמעט ראשונים בעולם במספר המאומתים ל מיליון תושבים.
מדינות העולם כבר הוכיחו שברגע שהתחלואה תרד לא יעניין אותם שום כלום והם יפתחו את השמים לכולם, טענה של לרוץ לעשות בדיקה כדי שתהיה תעודת מחלים לטיסה לחו"ל ?  בסדר! 

יאללה צאו כולם החוצה, תשלחו את הילדים לבית הספר ולפעילויות.. ככה גם אתם תתרמו לתחלואה ונעבור את הגל מהר יותר.
ואז נוכל לחזור לשגרה. 
בנתיים יותר ויותר מומחים בעולם מעלים את הסיכויים שאכן האומיקרון שינה את התמונה של הקורונה ואנחנו מתקרבים לסוף כל הסאגה של הקורונה.
האמת לא רע.. אחרי שנתיים בלבד..  דומה להערכות של השניצל מתחילת השירשור שזה יהיה דומה לשפעת הספרדית.. גם שם דיברו על 3-5 שנים עם מספר רב של גלים שהתגברו בעיקר בחודשים החורף. 

image.thumb.png.3541f8e0a95b6fe5efe236963a44f339.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

עזבו שטויות.

הנה כתבה מרתקת שמסבירה איך עובד הסגר בסין.

בין האמצעים: מכות למי שיוצא לקנות אוכל, גירוש חולים ונשים בהריון מבתי חולים אם אין להם בדיקה בתוקף וכו'. אה יש גם סיפור  על מישהו שהכריחו אותו לנאום מול מצלמה ולספר שהוא היה לא בסדר כי דאג מזה שאין לו אוכל יותר ממה שדאג מהקורונה.

בהחלט השתכנעתי שזו הדרך.

לא יודע אם זה עדיין קורה, אבל בגל הראשון שוטרים עברו עם רתכת וריתכו את הדלתות של בניינים.

או עברו מבית לבית, מדדו חום לאנשים, ומי שיש לו חום גבוה, גררו אותו בכל למחנות ריכוז מחלקות קורונה.

https://www.cbc.ca/passionateeye/features/documentary-captures-extreme-distress-in-wuhan-china-during-the-coronavirus

אכן משטר נאור ומתקדם, שללא ספק יש לקחת ממנו דוגמא באיך להכיל מגפה.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, korola כתב:

האמת לא רע.. אחרי שנתיים בלבד..  דומה להערכות של השניצל מתחילת השירשור שזה יהיה דומה לשפעת הספרדית.. גם שם דיברו על 3-5 שנים עם מספר רב של גלים שהתגברו בעיקר בחודשים החורף. 

אני מאמין גדול ביעילות של החיסונים, אבל בסופו של דבר זה כמו הבדיחה על ההוא שהולך לרופא - "אתה יכול לקחת אנטיביוטיקה ואז זה יעבור תוך שבוע, או לא לעשות כלום ואז זה יעבור תוך שבעה ימים"

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

למה PCR?

סקרנות. בידוד לא רלוונטי

לפני כשעה, DareDevil כתב:

גם לי יש בעיה עם כאב גרון, הרופא שבדק אותי אמר שיש עוד בוירוסים חוץ מקורונה. לאחר שעשיתי 2 בדיקות ביתיות סליחה 3 בדיקות אחת מהן היתה של הגרון כולן שליליות.

אני אעשה בדיקת PCR, אולי יתנו לי.

זה לא העניין אצלי. שבוע שעבר לא נפגשתי כל השבוע עם אף אחד חוץ מאחי ואחותי (רביעי), יום אחרי היא התחילה להרגיש לא טוב ויצאה חיובית (ביתי+מוסדי), אני התחלתי להרגיש לא טוב אחרי 3 ימים עם כל התסמינים המובהקים של אומיקרון (חולשה, כאב ראש שעכשיו התחלף בכאב גרון), אחי אחרי 4, הוא יצא חיובי בבדיקה ביתית ואני שלילי. ככה שזה קורונה 100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, flytomars כתב:

אני מאמין גדול ביעילות של החיסונים, אבל בסופו של דבר זה כמו הבדיחה על ההוא שהולך לרופא - "אתה יכול לקחת אנטיביוטיקה ואז זה יעבור תוך שבוע, או לא לעשות כלום ואז זה יעבור תוך שבעה ימים"

מה אתה לא מאמין בלונג קוביד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגתם אותי כבר עם זה שכאבי גרון זה גם אומיקרונצ'יק.

עכשיו כול פעם שאני אתייבש בקטנה ויהיה לי עיקצוץ בגרון אני צריך לדאוג שזה קורונה? איף.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, snoop90 כתב:

מה אתה לא מאמין בלונג קוביד?

כמו שאני מאמין בתופעות לוואי של החיסון... קיים אבל באמת זניח עד כדי לא שווה התייחסות.

אבל איך זה קשור למה שכתבתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, snoop90 כתב:

אתה לא מאמין בלונג קוביד

אני מאמין רק במוות ובמיסים.

מעבר לשני אלה שום דבר לא וודאי.

נדבקת בקורונה? מה יעזור לך עכשיו לאכול סרטים על לונג קוביד. תחלים ותמשיך בחייך. אם יהיו סיבוכים בהמשך, אז יהיו. מתמודדים. אולי החיסונים גם גורמים ללונג קוביד? אולי עוד לא עבר מספיק זמן כדי לדעת? אולי רק בעוד 5 שנים אחרי החיסון אתה תתחיל להטיל ביצים ויצאו מהם אנשי לטאה? 

לאכול סרטים על דברים כאלה זה 100% לא בריא, ידוע שסטרס גורם למחלות ומחליש את המערכת החיסונית.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל סטרס מחזק את הרקטום. ואז עוד 5 שנים לביצי לטאה יהיה יותר קשה לצאת וזה יגרור עצירות - וזה כבר מאוד מדאיג.

• מצחיק 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, flytomars כתב:

אבל איך זה קשור למה שכתבתי?

כי רשמת ש"אם לא עושים כלום אז עובר תוך שבוע", אבל זה סותר ההפחדות הלונג קוביד.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 28 דקות, snoop90 כתב:

כי רשמת ש"אם לא עושים כלום אז עובר תוך שבוע", אבל זה סותר ההפחדות הלונג קוביד.

אמרתי שזה כמו הבדיחה, במקרה הזה שבוע = עובר תוך שנתיים כמגיפה עולמית, תתייחס לדרש לא לפשט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, flytomars כתב:

פשוט כך.

ללא ספק החיסונים הצילו אלפי אנשים ממוות, (או ממוות כלכלי במקרה שהדרך היחידה להתמודד עם המגיפה זה סגרים).

אבל ללא ספק הם לא מה שמשנה/שישנה את כל התמונה.

כנראה שהטבע חזק יותר מאיתנו, בנתיים לפחות.

• רעיון טוב! 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...