Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, hans כתב:

אז ככה - אבא שלי נפטר לפני שבוע מקורונה (גיל 80, מראש לא בקו הבריאות) - בדרדור מהיר, 4 ימים מהופעת החום. הסיפור הבנאלי של סטורציה נמוכה מאוד.

אימא בת 73 חיובית ב-2 בדיקות pcr בהפרש של שבוע (אמיתי!) - מבחינת תסמינים, בדיקות ותחושה כללית, כלום כלום כלום. בריאה כמו שור.

שנינם מחוסנים + בוסטר ראשון, עמדו לקבוע תור לשני.

אני ואחותי שבאנו במגע עם שניהם - שליליים הן ב-pcr והן באנטיגן מוסדי, בשלל מועדי בדיקות שונים. אני מחוסן עם בוסטר ראשון, אחותי מחלימה עם בוסטר. לך תבין. מחלה מתעתעת ללא ספק.

אה והרגע נולד לי בן. חמישי. בדיוק שבוע אחרי. מן הסתם שפיותי מוטלת בספק לאור קורות השבוע (תוסיפו לזה בידודים באמצע מהגן/בי"ס) אבל אלה החיים.

שלא תדעו עוד צער,

רק בריאות לרך הנולד

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

@Blaz00r

@hans

לגבי אמא - משמעות ה-PCR השני לא ברורה. זה יכול להיות עדיין זיהום פעיל, זה יכול להיות גם ייצור של חומצות גרעין נגיפיות (שיכול להמשך עוד שבועות) בלי ייצור של נגיפים פעילים ומדבקים. 

מעניין, תודה על ההסבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, hans כתב:

אז ככה - אבא שלי נפטר לפני שבוע מקורונה (גיל 80, מראש לא בקו הבריאות) - בדרדור מהיר, 4 ימים מהופעת החום. הסיפור הבנאלי של סטורציה נמוכה מאוד.

אימא בת 73 חיובית ב-2 בדיקות pcr בהפרש של שבוע (אמיתי!) - מבחינת תסמינים, בדיקות ותחושה כללית, כלום כלום כלום. בריאה כמו שור.

אני ואחותי שבאנו במגע עם שניהם - שליליים הן ב-pcr והן באנטיגן מוסדי, בשלל מועדי בדיקות שונים. אני מחוסן עם בוסטר ראשון, אחותי מחלימה עם בוסטר. לך תבין. מחלה מתעתעת ללא ספק.

אה והרגע נולד לי בן. חמישי. בדיוק שבוע אחרי. מן הסתם שפיותי מוטלת בספק לאור קורות השבוע (תוסיפו לזה בידודים באמצע מהגן/בי"ס) אבל אלה החיים.

שלא תדעו עוד צער.

ממש old man dies - young boy lives. Fair trade

לדעתי אתם צריכים לקרוא לבן על שם הסבא.

זה פשוט הזכיר לי סצנה מסרט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 7 שעות, hans כתב:

חדשות כבדות.

משתתף בצערך ובשמחתך.

לפני 10 שעות, David32 כתב:

יומנך היקר שלום, 

סוף סוף קיבלת זמן להתעסק ברכבים שלך 😉

צריך שופל כדי להפריד אותי מהספה.

מעולם לא נכפה עליי חופש ואני הולך על זה עד הסוף.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, itaysamurai כתב:

יומני היקר שלום,

יום 2 לבידוד המשפחתי.

אף קטין לא הוכה עדיין.

תזהר, לא הרבה יהודים יצאו בהצלחה ממצב של כתיבת יומן בזמן מסתור ובידוד…

@sperial מצאתי עוד מדינה אפשרית בשבילך - ניו זילנד. שם מגע  ביתי של מאומתים צריך להיות בבידוד 24 ימים. ומדובר במדינה של 93% מחוסנים ו-53% מבוסטרים.

https://i.stuff.co.nz/national/health/coronavirus/127572593/covid19-household-contacts-of-positive-cases-may-end-up-isolating-for-24-days

עריכה אחרונה על ידי garicho
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, garicho כתב:

תזהר, לא הרבה יהודים יצאו בהצלחה ממצב של כתיבת יומן בזמן מסתור ובידוד…

🤣🤣

חכה אולי ילשין עליו יהודי 

screenshot-www_mako_co.il-2022_01.23-11_24_32.thumb.png.e20c63bcc952cc3b6ade702c32cc120e.png

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hans כתב:

סיפור לא פשוט,  שלא תדעו עוד צער.  תודה על השיתוף.

לפני 17 דקות, Blaz00r כתב:

שלא תדע עוד צער

@sperial תודה, אני כרגע במצב שאני בקושי מגרד את עצמי מהמיטה, אז ללכת לעמוד שעות בתור פחות רלוונטי

פרופ' ערן סגל מעריך שכבר נדבקו בארץ 4 מיליון באומיקרון למרות שאומתו רק 2 מיליון.
מחקרים ראשונים מראים שהדתלא נעלם מן העולם, מכיווון שנדבק  באומיקרון מוגן גם מהדתלא.

כולם ( חוץ מ @sperial ) כבר מבינים שבגל הזה לא היה שום יתרון לבעלי תו ירוק,  רוב התוים הירוקים מתבטלים במהלך פברואר (6 חודשים מהבוסטר הקודם),  אני לא רואה מצב שמוציאים עוד איזה תו חדש למחלימי אומיקרון בלי אפשרות לבדיקה סרולוגית ספציפית לאומיקרון.

ואני לא מאמין ש @sperial  מעודד חולה קורונה עם תסמינים ללכת לעמוד שעה בתור ולהדביק עוד כמה עשרות אנשים בריאים שבטעות הלכו לבדיקה .. 

ונסיים בבדיחה 

image.thumb.png.df18ad23259fb9c4e5d7c414df2dee72.png

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריך לעשות את הפרוצדורה כפי שמשרד הבריאות מפרסם אבל גם לדאוג להוכחות שבוצעו בדיקות ותוצאותיו. כמובן לקבל אישור על כניסה לבידוד ויציאה ממנו.

בעתיד הלא רחוק, אני רואה כבר איך המדינה הולכת לפצות בכספים אנשים.

כמו שזה קרה עם פוליו, גם כאן נצטרך לקבל החזר כספי..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נשברנו ושלחנו את הבן הצעיר לביה"ס, אחרי שבועיים בבית.

לקחנו את הסיכון הכמעט וודאי בהדבקה, לעומת זה שכבר איבד כיוון מבחינת מסכים, משחקים, אכילה מופרזת ועוד. חבל שמשרד החינוך מעמיד אותנו בבחירה הזו.

בפעם הקודמת שהוא נדבק בקורונה, זה היה שבועיים לפני שאושר החיסון לגיל שלו. עכשיו יש לו עוד שבועיים עד שיוכל להיתחסן כמחלים. מקווה שלא נהיה שוב באותו הסרט.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@garichoכנראה שהשיא הוא הונג קונג, אם כי אני לא עוקב מקרוב. נראה שיש להם גולאג מקומי למבודדים.

@korolaאני רוצה לראות איזה סקר סרולוגי טוב שיראה שאין מי שלא מדבק. אז כל העולם יכיר בדרכון הישראלי כדרכון קורונה (covid pass). תו ירוק בכל מקום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 32 דקות, itaysamurai כתב:

שרשור משעשע, איך רק עכשיו נתקלתי בו?

כי עד עכשיו היה לך מה לעשות בחיים...

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, sperial כתב:

@garichoכנראה שהשיא הוא הונג קונג, אם כי אני לא עוקב מקרוב. נראה שיש להם גולאג מקומי למבודדים.

@korolaאני רוצה לראות איזה סקר סרולוגי טוב שיראה שאין מי שלא מדבק. אז כל העולם יכיר בדרכון הישראלי כדרכון קורונה (covid pass). תו ירוק בכל מקום.

עשיתי סרולוגית לבן שלי, כי אמרתי שבטח אחרי 948943 בידודים מהגן נדבק.

שלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

לדעתי צריך לעשות את הפרוצדורה כפי שמשרד הבריאות מפרסם אבל גם לדאוג להוכחות שבוצעו בדיקות ותוצאותיו. כמובן לקבל אישור על כניסה לבידוד ויציאה ממנו.

בעתיד הלא רחוק, אני רואה כבר איך המדינה הולכת לפצות בכספים אנשים.

כמו שזה קרה עם פוליו, גם כאן נצטרך לקבל החזר כספי..

באיזה עוון יפצו אותי/אותך/מישהו? על אחת כמה וכמה עכשיו לאחר פיזור הכספים הלא מבוקר של הממשלה הקודמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...