Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 22 דקות, DareDevil כתב:

המדינה לא משחררת לחסן מתחת לגיל 40 או 35, יצאתי כבר מבולבל. למרות שנראה לי שפשוט מדובר על 35.

עקרונית יש אנשים שפשוט מחכים לתורם, אם אני לא טועה אחד מחברי הפורום הצהיר שאינו מעוניין להתחסן כרגע ויחכה לתורו.

אין פסול מהבחינה הזו, רק מראה שיש אנשים סבלניים יותר.

לפחות אתה מסכים שיש כאלה שלא מתחסנים וגם לא ירצו להתחסן? ושלא צריך לדאוג להם?

קודם כל ממה שאני שמעתי גם בני 25 יכולים להתחסן

אני לא מבין את ההגיון שמצד אחד המרכזי חיסון ריקים ומצד שני לא נותנים למי שרוצה להתחסן

וברור מי שלא רוצה להתחסן אין שום סיבה שיטפלו בו במיון לפני חולה אחר.

שישכב על ספסל בפינת המתנה ויספר לאנשים שהחיסון זה המצאה

לפני 15 דקות, vadim6385 כתב:

לצערי יותר ממה שאתה חושב.

וזה לא רק כל מיני טבעונים הזויים חובבי קונספירציות, אני רואה גם אנשים שהם על פניו אינטליגנטיים שמתחילים לדקלם לך "אנחנו לא שפני ניסיון וזה" ולספר לך שהחיסון מסוכן, לא נבדק, גורם לאימפוטנציה, משנה לך את הDNA ו"כל הרופאים בבית חולים לא מוכנים להתחסן". ויש לצערי המון כאלה.

אתה נותן יותר מדי קרדיט לאנשים.

למה ללכת רחוק?

יש רופאים, מורים

אנשים כביכול שפויים

וכמובן כל מיני אנשים שבורים עם אפס השכלה, כאלה שמקבלים את ה 5000 שקל אבטלה שלהם וסבבה להם עם זה, כאלה שממילא לא דחוף להם לטוס לחול כי אין להם שקל על התחת, וגם לא דחוף להם לרוץ לקניון מאותה סיבה, יושבים בבית על חשבון ההורים ואבטלה על חשבון המדינה, ומביאים צילומי מסך מכל מיני אתרים של 2 משפטים שאתה לא יודע מה היה כתוב לפניהם "העונש על סירוב הינו מאסר בפועל" ומקשרים את זה למי שלא יתחסן

ואתה באמת רואה אנשים טפשים כמוהם רואים את זה ומצדיקים את זה

אנשים שמספרים לך שהחדירו לך חומרים נסיוניים לגוף ואתה לא מבין מה הולך לקרות לך מחר וכו'

יש ה מ ו ן כאלה והדרך היחידה לעצור את זה, זה להוכיח שהפוסטים האלה לא פחות מסוכנים מהסתה לרצח

לא מזמן דיברתי עם איזה מטומטמת שהיתה לקוחה שלי פעם

קצינה בצהל (כן הדרישות כנראה לא גבוהות מדי)

שכעסה שכתבתי שחייבים לחייב חיילים להתחסן. למה חייבים? כי בצהל אי אפשר להגיד לך "אל תבוא לעבוד עד שתתחסן"

ובצהל מטבע הדברים  אתה חייב להתערבב עם הרבה אנשים. אין שום סיבה שבגלל  אנשים  שלא יודעים קרוא וכתוב ישביתו בסיסים שלמים.

אז הפריע לה שאני חושב ככה והיא טענה שהיא לא תשאר בצהל אם יכריחו להתחסן

אז עזבו את החרדים והערבים. לא כל דבר צריך לגלגל אליהם

חוץ מזה אפשר להבין למה אין הרבה חרדים שמתחסנים...חלק גדול מהם כבר הבריאו ואין להם סיבה לרוץ להתחסן

----

כבר 82% מגילאי 50+ חוסנו

אוטוטו נגיע ליעד של ביבי

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ראיתי קריאות של לפחות 2 קופות לכל בני 16 ומעלה לבוא להתחסן (אחת מהן צילום המסך של בנאור, האחרת בפייסבוק). כנראה שהקופות מבינות שצריך לחסן כמה שיותר ושהיכולת לכך קיימת. בפעם הקודמת (בני 35) משררד הבריאות צרח ויישר קו.

שנית, טרנספוטר - כן - החרדים והערבים בהחלט מחמירים את המצב בגלל חוסר המשמעת אצלם. בוא נמתין לסוף השבוע הבא ונראה את הגל של ההלוויות בירושלים וטמרה (אלא אם רוב משתתפי ההלוויות הם מחלימים שלא נדבקים שוב). אתה משלם על כך.

ושלישית - יש הרבה פייק ניוז. אבל יש גם אנשים אינטליגנטיים שמעבירים ביקורת לגיטימית על כך שהחיסונים לא עברו את תהליך הרישוי הסטנדרטי של 5 שנים ושאנחנו לא מכירים את תופעות הלואי לטווח ארוך. הם רק שוכחים שלאי חיסון יש תופעת לוואי חמורה, שקוראים לה מוות מקורונה או מאי קבלת טיפול רפואי בגלל העומס על מערכת הבריאות. 

דרך אגב - יש כאן שרשור של @michaelbe6. זה מה שקורה למפרי סגר (שלח את הבת שלו לבקר חברה. זה נגד ההוראות).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

ושלישית - יש הרבה פייק ניוז. אבל יש גם אנשים אינטליגנטיים שמעבירים ביקורת לגיטימית על כך שהחיסונים לא עברו את תהליך הרישוי הסטנדרטי של 5 שנים ושאנחנו לא מכירים את תופעות הלואי לטווח ארוך. הם רק שוכחים שלאי חיסון יש תופעת לוואי חמורה, שקוראים לה מוות מקורונה או מאי קבלת טיפול רפואי בגלל העומס על מערכת הבריאות. 

אני דווקא מדבר על אנשים טיפשים שמצטטים פרופסור שאומר "החיסון לא מונע הדבקה" וחושבים שהחיסונים נכשלו

מדובר באנשים טיפשים שלא טורחים לקרוא או ללמוד

וכמובן נהנים לתרגם את זה איך שהם רוצים כדי להפחיד אנשים

אני לא מבין למה מדינת ישראל לא טורחת למצוא פוסטים כאלה ולשלוח מיידית דוח לאותו אזרח שדואג להאשים את המדינה ולהפיץ במכוון מידע שיקרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמית הקופות מאפשרות לבני 35 ומעלה להתחסן. אתמול ראיתי שבקרוב יפתחו לכולם. 

טרנספורטר, שוב אתה מבלבל. רופאים, גם כריזמטיים יותר כמו גמזו או בליצר, הם לא אנשי שיווק ולא מומחים מדיה חברתית ולא אושיות פייסבוק. כאילו מצאת לעצמך מישהו להאשים בכל הצרות בעולם ואתה חוזר על זה כל יום מחדש, למרות שאין מאחורי זה הרבה.

אין ביכולתם לפתור את המשבר. הם לכל היותר יכולים להציע מה שנראה להם כנכון לאור ההבנה המדעית שלהם. וגם מזה מתעלמים לפעמים. או תמיד.

גם אם השרשור הזה יתנהל עוד שנה ותכתוב עוד כמה פעמים שתכף חוזרים לשגרה ואז תתעצבן ותשאל למה אף אחד לא פותר לך את המשבר, וכמה אתה כועס על אנשי המקצוע - המציאות לא תשתנה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

רשמית הקופות מאפשרות לבני 35 ומעלה להתחסן. אתמול ראיתי שבקרוב יפתחו לכולם. 

טרנספורטר, שוב אתה מבלבל. רופאים, גם כריזמטיים יותר כמו גמזו או בליצר, הם לא אנשי שיווק ולא מומחים מדיה חברתית ולא אושיות פייסבוק. כאילו מצאת לעצמך מישהו להאשים בכל הצרות בעולם ואתה חוזר על זה כל יום מחדש, למרות שאין מאחורי זה הרבה.

אין ביכולתם לפתור את המשבר. הם לכל היותר יכולים להציע מה שנראה להם כנכון לאור ההבנה המדעית שלהם. וגם מזה מתעלמים לפעמים. או תמיד.

גם אם השרשור הזה יתנהל עוד שנה ותכתוב עוד כמה פעמים שתכף חוזרים לשגרה ואז תתעצבן ותשאל למה אף אחד לא פותר לך את המשבר, וכמה אתה כועס על אנשי המקצוע - המציאות לא תשתנה. 

אנחנו ראינו שגם גמזו שאני מאוד מאוד מעריך לא תמיד עשה מה שהוא רצה

כי יש מעליו אנשים הרבה יותר חזקים ממנו שמאחורי הקלעים שמעו מה יש לו להגיד, ובפועל הכתיבו לו מה כן ומה לא ואת זה הוא שידר לציבור

בסופו של דבר אם הוא יושב עם המלך בקבינט והמלך אומר לו אני לא מוכן לתת לציבור הרגשה שככה וככה וככה אז הוא יעשה מה שהמלך אמר

ולא יופיע בחדשות ויגיד שהמלך אמר לו להגיד או לא להגיד דברים

גם ראינו שה"פרופסור" נחמן עז תועד שהוא אומר שצריך לנפח את המספרים כדי לגרום לבהלה ושתהיה תמיכה בסגר

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ראיתי את זה מגמזו. מה שראיתי ממנו זה ניסיון להיות ממלכתי. ברגע שהוא נכנס לתפקיד, אין סיבה שיצא לתקשורת ויגיד שביבי מקבל החלטות מפגרות. 

וכן, מה שהוא למד כנראה בדרך הקשה, זה שגם אם יש לך רעיונות ונותנים לך תפקיד, אם המלך רוצה משהו אחר אז יקרה משהו אחר. ואני מניח שזו אחת הסיבות לכך שבחר לחזור לאיכילוב. והוא כן גם פרסם תלונות על ההתנהלות בצורה אנונימית יותר.

השורה התחתונה היא שמבין כל הרופאים הבכירים שמתראיינים או לוקחים חלק כלשהו במאבק בקורונה, יש מעט מאוד כאלו שאני מרגיש שאני יכול לבוא אליהם בטענות והחליפו את היושרה המקצועית בעמדה חצי פוליטית. את הדעה של בליצר, למשל, אהבתי לקרוא גם בעבר. כי הוא די רציונלי. וגם ברבש - למרות שאני גם חושב שהוא משדר שסגר נראה לו כפתרון קל מדי. וגם גמזו ואחרים. אבל אני מבין גם את גבולות הגזרה שלהם. אחד הוא נגיף משתנה ואי וודאות שהם חלק מהמגפה באופן די מובהק, ואני מניח שהם חלק די מובהק באפידמיולוגיה באופן כללי. השני הוא הפוליטיקאים ומדינה לא מתפקדת, שלא מסוגלת ליישם רעיונות יפים כמו סגר חלקי או רמזור. ועל זה אני כועס על ההנהגה. לא אנשי המקצוע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא ראיתי את זה מגמזו. מה שראיתי ממנו זה ניסיון להיות ממלכתי. ברגע שהוא נכנס לתפקיד, אין סיבה שיצא לתקשורת ויגיד שביבי מקבל החלטות מפגרות. 

וכן, מה שהוא למד כנראה בדרך הקשה, זה שגם אם יש לך רעיונות ונותנים לך תפקיד, אם המלך רוצה משהו אחר אז יקרה משהו אחר. ואני מניח שזו אחת הסיבות לכך שבחר לחזור לאיכילוב. והוא כן גם פרסם תלונות על ההתנהלות בצורה אנונימית יותר.

השורה התחתונה היא שמבין כל הרופאים הבכירים שמתראיינים או לוקחים חלק כלשהו במאבק בקורונה, יש מעט מאוד כאלו שאני מרגיש שאני יכול לבוא אליהם בטענות והחליפו את היושרה המקצועית בעמדה חצי פוליטית. את הדעה של בליצר, למשל, אהבתי לקרוא גם בעבר. כי הוא די רציונלי. וגם ברבש - למרות שאני גם חושב שהוא משדר שסגר נראה לו כפתרון קל מדי. וגם גמזו ואחרים. אבל אני מבין גם את גבולות הגזרה שלהם. אחד הוא נגיף משתנה ואי וודאות שהם חלק מהמגפה באופן די מובהק, ואני מניח שהם חלק די מובהק באפידמיולוגיה באופן כללי. השני הוא הפוליטיקאים ומדינה לא מתפקדת, שלא מסוגלת ליישם רעיונות יפים כמו סגר חלקי או רמזור. ועל זה אני כועס על ההנהגה. לא אנשי המקצוע.

אז תראה את את עובדה כשעקבו אחריו ורואים איך הוא רוצה משהו אחד ואומר משהו אחר כי הוא לא רוצה לריב עם המלך

אולי בגלל זה ברבש לא רצה את התפקיד, לא יודע. גם ברבש לא משדר אמינות. גמזו דווקא כן אבל מסתבר שאחרי שהראו לנו מה קורה מאחורי הקלעים מסתבר שלא כל מה שהוא אמר לציבור היה נכון ולא היה מה שהוא באמת חושב ורוצה.

אני לא אומר שכל מי שמתראיין הוא נציג של ביבי

יש כאלה שדווקא עושים הכל כדי שיוכלו בדיעבד לבוא ולהגיד "אמרתי לכם"

אז הם נותנים המלצות הזויות שלא באמת ניתן ליישם

אחרי חודש וחצי של סגר בלתי אפשרי להציע עוד 3 שבועות. מצטער

הציבור לא יקבל את זה, בעלי עסקים לא יקבלו את זה וגם השוטרים לא יכולים לעמוד בזה

זה בלתי אפשרי

בתור אחד שמתפרנס מלהציע פתרונות ורעיונות לאנשים, אומר לך שלהציע את הבלתי אפשרי זה הכי קל, כי אף אחד לא יוכל לבדוק את זה ולבוא בטענות

וכן אני בא בטענות לקבוצה גדולה של פרופסורים שכולם תקועים סביב סגר ומקדם ההדבקה ואף אחד לא רואה איזה נזק גורם כל עניין הפייק ניוז ברשתות

אם רק אחד מהם היה מנסה לטפל בזה כנראה היינו במקום אחר עם החיסונים

אז אולי הסגר לא היה מספיק טוב אבל היינו עם יותר מחוסנים ויותר רגועים היום

אנשים כאן שכחו שלאותם מכחישים חיסון יש ילדים ונכדים שגם הם לא יתחסנו כשיפתחו לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Transporter כתב:

אני אומר לך שעוד חצי שנה סגר יהיה פה נקי 

אז מה? זה אומר שזה פתרון ?

מה מקבלי ההחלטות אמורים לעשות עם פתרון כזה? כלום ושום דבר

*אהמ* ניו זילנד *אהמ*

image.thumb.png.9b82842c87c009fec551425ed83bc337.png

עכשיו אפשר להתווכח האם זה פתרון ישים בישראל, האם זה עדיף על פתרונות אחרים וכו'.

אבל האם זה פתרון? כן מובהק.

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

מה שונה עמוד פייסבוק שמשקיע את כל הזמן של ובהפצה פייק ניוז ומניעת חיסונים מאנשים ומסכן חיים

לעמוד פייסבוק שמסית לרצח ?

למה לא סוגרים אותו ?

מבחינה אכיפתית לא שונה, לא סוגרים את זה ולא את זה (כלומר בהנחה שההסתה היא כלפי ביבי, או שקד, או בנט, או חרדים, או דתיים, וכו' וכו').

מבחינה מהותית - כמובן ששונה, אבל אין לך מספיק יכולת להבין כדי שאני אסביר מה ההבדל.

לפני 10 שעות, DareDevil כתב:

התחילו באזור אצלנו לחסן תאילנדים אז נראה לי שאפשר פשוט לפתוח לכולם, לאחר שבועיים של זה, פשוט לפתוח הכל כולל הכל. ושימותו אנשים שלא רוצים חיסונים, אף אחד לא מחייב אותם.

זה יכול להיות נכון, בערך בעוד חודש מהיום.

כי נכון להיום מונעים מכל מי שמתחת לגיל 35 להתחסן, נניח שמחר פותחים מגיל 16 ומעלה באופן חופשי, עוד 3 שבועות לקבל מנה שנייה ועוד שבוע לרמת חיסוניות.

אז אפשר לפתוח הכל כולל הכל ושמי שהעדיף לא להתחסן יחפש את החברים שלו.

אבל כרגע אתה לא יכול להעניש כל מי שמתחת לגיל 35 על זה שהוא לא הלך וחיפש עודפים כדי להתחסן, או מי שעדיין לו עברו לו ה-3 שבועות לקבל מנה שנייה.

לפני 10 שעות, korola כתב:

לרוב גם הם מרביצים פייק נוייז 

לגמרי פייק נויז, חבורה של צעקנים כאלה.

לפני 10 שעות, korola כתב:

אולי שנתחיל את התהליך אז חלק מהם ירוצו להתחסן,  אבל יהיו להם 28 יום להשלמת החיסון 

וניתן יהיה לחסן רק 100,000 ביום (אולי ), אז לרובם זה לא יעזור. 

מזל שהספקתי לפני, הטיימר התחיל לעבוד.

לפני 9 שעות, DareDevil כתב:

המדינה לא משחררת לחסן מתחת לגיל 40 או 35, יצאתי כבר מבולבל. למרות שנראה לי שפשוט מדובר על 35.

עקרונית יש אנשים שפשוט מחכים לתורם, אם אני לא טועה אחד מחברי הפורום הצהיר שאינו מעוניין להתחסן כרגע ויחכה לתורו.

אין פסול מהבחינה הזו, רק מראה שיש אנשים סבלניים יותר.

אני, אבל הצהרתי שאני כן מעוניין להתחסן, רק לא מעוניין לשבת במרכז חיסונים המוני ולקוות שיקבלו אותי.

לכן הפתרון הפשוט הוא לחכות שיפתחו לגיל 30+ ואז לקבוע תור ולהגיע בזמן לתור ולא לשבת ולהמתין שם.

במקביל לזה בראשון-שני הייתה ירידה מאסיבית בכמות המתחסנים שמגיעים, אז זיהיתי הזדמנות לפתרון יצירתי, לעקוב מתי יש המון המון תורים פנויים ואז להגיע.

וזה עבד וקיבלתי מנה ראשונה אתמול במרכז ריק לגמרי, ובלי המתנה.

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

לצערי יותר ממה שאתה חושב.

וזה לא רק כל מיני טבעונים הזויים חובבי קונספירציות, אני רואה גם אנשים שהם על פניו אינטליגנטיים שמתחילים לדקלם לך "אנחנו לא שפני ניסיון וזה" ולספר לך שהחיסון מסוכן, לא נבדק, גורם לאימפוטנציה, משנה לך את הDNA ו"כל הרופאים בבית חולים לא מוכנים להתחסן". ויש לצערי המון כאלה.

אתה נותן יותר מדי קרדיט לאנשים.

רק על פניו אינטליגנטים.

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

קודם כל ממה שאני שמעתי גם בני 25 יכולים להתחסן

כרגיל אתה והמציאות שני קווים מקבילים.

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

לא מזמן דיברתי עם איזה מטומטמת שהיתה לקוחה שלי פעם

קצינה בצהל (כן הדרישות כנראה לא גבוהות מדי)

שכעסה שכתבתי שחייבים לחייב חיילים להתחסן. למה חייבים? כי בצהל אי אפשר להגיד לך "אל תבוא לעבוד עד שתתחסן"

ובצהל מטבע הדברים  אתה חייב להתערבב עם הרבה אנשים. אין שום סיבה שבגלל  אנשים  שלא יודעים קרוא וכתוב ישביתו בסיסים שלמים.

אז הפריע לה שאני חושב ככה והיא טענה שהיא לא תשאר בצהל אם יכריחו להתחסן

הכריזו על סנקציות לחיילים שלא יתחסנו, אני לא יודע אם אפשר לפרסם פה מה בדיוק הסנקציות.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יבגניפ כתב:

אבל אני מבין גם את גבולות הגזרה שלהם. אחד הוא נגיף משתנה ואי וודאות שהם חלק מהמגפה באופן די מובהק, ואני מניח שהם חלק די מובהק באפידמיולוגיה באופן כללי. השני הוא הפוליטיקאים ומדינה לא מתפקדת, שלא מסוגלת ליישם רעיונות יפים כמו סגר חלקי או רמזור. ועל זה אני כועס על ההנהגה. לא אנשי המקצוע.

המצב הוא מצב נתון, יש וירוס שנוצר בסין (המקורי) הוא מתפשט.

המוטציות נוצרות לפי הסתברות , לכן ככל שיש יותר חולים (בעולם - לא רק אצלנו) יש יותר מוטציות.

את זה הטבע יצר(כנראה) לאדם לא הייתה שליטה.

מפה , בעלי המקצוע היו אמורים להביא פתרונות , לייצור תובנות ודרכים לפתור את הבעיה. 

ההנהגה רק צריכה לקבל החלטות בהתאם לדרכים לפתרון , כנראה שאף בעל מקצוע , לא בישראל ולא בעולם הצליח למצוא פתרון שעובד. 

בסוף בתוצאה יהיה לך מספר מתים מול פגיעה בכלכלה. 

הבעיה שזה לא אחיד, אפשר עד מחר להגיע שאצלנו הפגיעה בכלכלה היא נמוכה והצלחנו יחסית עם מספר מתים נמוך.

אבל זה לא יעזור למשפחה שהבעל עצמאי והאמא מתה מקורונה.. הם גם שילמו את המחיר הכלכלי של הסגר ואת המחיר הבריאותי של הקורונה. 

גמזו ניסה להביא את תוכנית הרמזור, היתה יפה על הנייר , בפועל לא עבדה ולא תעבוד. 

וכן, בסוף הפתרון דווקא הגיע מהחיסונים, שזה מהדרג המקצועי. 

זאת התמונה שאנחנו הולכים לראות בטווח הקצר,  ירידה במספר החולים קשה החדשים כל יום.

לעומת עלייה במספר המאובחנים.

החיסונים עובדים , מדברים על פתיחה לפי מספר חולים קשה בבתי חולים. 

ולכן יחזיקו את מספר החולים קשה בבתי חולים על איזור ה 500-800 .

ואולי 100 חולים חדשים כל יום עם 10-30 נפטרים. 

image.thumb.png.692a5815692bb7fead410da555ff9470.png

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

*אהמ* ניו זילנד *אהמ*

image.thumb.png.9b82842c87c009fec551425ed83bc337.png

עכשיו אפשר להתווכח האם זה פתרון ישים בישראל, האם זה עדיף על פתרונות אחרים וכו'.

אבל האם זה פתרון? כן מובהק.

ומה המחיר הכלכלי?  כמה זה עלה להם להגיע ל  25 מתים על 2308 מאובחנים?

אצלנו "מדינת אי" ?? איך היית סוגר את המעברים עם הרשות הפלסטינית למשך 12 חודשים ?

מה היית עושה עם כל המתנחלים ?  לא מאפשר להם להיכנס לארץ? 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מבחינה אכיפתית לא שונה, לא סוגרים את זה ולא את זה (כלומר בהנחה שההסתה היא כלפי ביבי, או שקד, או בנט, או חרדים, או דתיים, וכו' וכו').

מבחינה מהותית - כמובן ששונה, אבל אין לך מספיק יכולת להבין כדי שאני אסביר מה ההבדל.

לא לא, כשאני אומר הסתה לרצח אני לא מדבר על מי שכותב שביבי מושחת. זה לא הסתה לרצח

אם לך יש יכולת להבין מה זה הסתה לרצח, אני בטוח שמטפלים בזה ואם אני זוכר נכון יש יחידה של המשטרה שזמינה לדיווחים על כאלה

מתנגדי חיסונים שמפיצים פייק ניוז הרבה יותר מסוכנים ויכולים להוביל למוות של מאות אנשים ולא איש אחד בודד.

כנראה שיום אחד יטפלו בזה אבל כמו כל הדברים זה יהיה בדיליי של כמה חודשים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הכריזו על סנקציות לחיילים שלא יתחסנו, אני לא יודע אם אפשר לפרסם פה מה בדיוק הסנקציות.

כמה שיותר סנקציות יותר טוב

ונקווה שעיר אדומה וירוקה תקבע לפי מספר המתחסנים ומהחלימים

ושסוףסוף יאכפו את זה כי עד היום זה לא באמת שינה איזה צבע העיר

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כרגיל אתה והמציאות שני קווים מקבילים.

אז כדאי שתתחיל לראות מנהלים של כללית שמצהירים על זה בחדשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני, אבל הצהרתי שאני כן מעוניין להתחסן, רק לא מעוניין לשבת במרכז חיסונים המוני ולקוות שיקבלו

בדיוק, למה לבזבז על זה זמן ולהסתכן ההדבקה?

מה שמעצבן זה שקופות מסויימות שולחות הודעות למי שלא זכאי לחיסון שבמרכז חיסונים כזה וכזה נותרו מנות וניתן להגיע להתחסן, וקופות אחרות לא. 

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, korola כתב:

ומה המחיר הכלכלי?  כמה זה עלה להם להגיע ל  25 מתים על 2308 מאובחנים?

אצלנו "מדינת אי" ?? איך היית סוגר את המעברים עם הרשות הפלסטינית למשך 12 חודשים ?

מה היית עושה עם כל המתנחלים ?  לא מאפשר להם להיכנס לארץ? 

לא מחיר כלכלי פשוט, אין ספק.

את המעברים עם הרשות הפלסטינית (ויותר חשוב מזה את הפרצות בגדרות) הייתי סוגר אתמול בלי קשר.

למתנחלים שנמצאים בתוך הגדר (וזה הרוב המוחלט), אין בעיה, התייחסות כמו בתוך הגבולות (גבולות אד-הוק).

אלה שמחוץ לגדר זו בעיה, אבל בעיה שרלוונטית למעט אנשים יחסית (1% מהאוכלוסיה בערך), אותה כמות עם בעיה של סגירת גבולות בנתב"ג (נמצאים בחו"ל וכו').

אבל זה לא קשור לעניין, עצם העניין הוא שטרנספורטר צייר את זה כאילו אין פתרון כזה, עובדתית יש פתרון כזה.

טוב, לא טוב, כן מתאים, לא מתאים, עדיף, לא עדיף, זה ויכוח שאין בעיה שיתקיים, אבל אין מה להתווכח שפתרון כזה קיים.

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

לא לא, כשאני אומר הסתה לרצח אני לא מדבר על מי שכותב שביבי מושחת. זה לא הסתה לרצח

אם לך יש יכולת להבין מה זה הסתה לרצח, אני בטוח שמטפלים בזה ואם אני זוכר נכון יש יחידה של המשטרה שזמינה לדיווחים על כאלה

מתנגדי חיסונים שמפיצים פייק ניוז הרבה יותר מסוכנים ויכולים להוביל למוות של מאות אנשים ולא איש אחד בודד.

כנראה שיום אחד יטפלו בזה אבל כמו כל הדברים זה יהיה בדיליי של כמה חודשים

גם אני לא מדבר על מי שכותב שביבי מושחת.

לדוגמה:

7446274010001009801464no.jpg

53631d60336d79cb98501e9c4f17e2fd-e159328

5bc8c08856bbbe061.jpg

894036.jpg

5d8e5b8f0ae3d67b1.jpg

אני "מכיר" את הגורמים שעוסקים בחקירות כאלה הרבה הרבה יותר טוב ממך, וזה לא השווצה אלא עובדה.

לפני 11 דקות, Transporter כתב:

כמה שיותר סנקציות יותר טוב

ונקווה שעיר אדומה וירוקה תקבע לפי מספר המתחסנים ומהחלימים

ושסוףסוף יאכפו את זה כי עד היום זה לא באמת שינה איזה צבע העיר

חודש אחרי שיפתחו חיסון לכולם, צבע עיר צריך ת'כלס להשפיע רק על מערכת החינוך (כי מתחת לגיל 16 לא מחסנים).

מעל גיל 16, תן לכולם אפשרות להתחסן ושמי שלא התחסן יתמודד עם ההשלכות של הבחירה שלו.

לפני 13 דקות, Transporter כתב:

אז כדאי שתתחיל לראות מנהלים של כללית שמצהירים על זה בחדשות

מה בין זה ובין מה שכתבת?!

Off the record מגיל 16 יכולים ללכת להתחסן, בלי אפשרות לקבוע תור.

בפועל, אם אתה רוצה לקבוע תור וללכת להתחסן זה גיל 35 ומעלה בלבד.

אתה יכול להתווכח עם העובדות עד שנה הבאה, זה לא יעזור לך ולא יקדם כלום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, korola כתב:

כנראה שאף בעל מקצוע , לא בישראל ולא בעולם הצליח למצוא פתרון שעובד. 

בדיוק. ושם זה די נגמר. ואנחנו יכולים לבוא בטענות על הפרטים, לא בכלליות על זה שיש מגפה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף על פי שאצלנו בהנהלת רשת בתי הקולנוע נערכים לפתיחה באפריל, אני באופן אישי חושב שזה חסר בסיס ולא יקרה, אולי גם לא מס' חודשים אחר כך.

אתמול אבי אדרי (שאוהב להתבכיין מעל כל במה ללא קשר), אמר באופן חד משמעי שאולמות הקולנוע לא יחזרו לפעילות אלא אם תהיה וודאות מלאה מלאה, לטווח מאוד ארוך, שפותחים וזהו. ללא סגירות באופק.

הוא צודק באופן חד משמעי, כי בתור מנהל באחת החברות הללו, אין שום היתכנות של פתיחה - סגירה פתיחה - סגירה. זה פשוט לא אפשרי בבתי קולנוע.

כנגזרת מכל האמור לעיל, עם כל העצב והצער בדבר, אני מחפש במרץ (במהירות ולא החודש) את התפקיד הבא שלי כי מה שקורה כאן אצלנו בישראל בכל הקשור לחוסר וודאות - מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

בדיוק. ושם זה די נגמר. ואנחנו יכולים לבוא בטענות על הפרטים, לא בכלליות על זה שיש מגפה.

בניגוד לכל העולם לנו כבר יש חיסונים

הבעיה שלא משתמשים בהם

ואף אחד כאן גם לא ממש נלחם כדי שישתמשו בהם

אף אחד לא בא ואומר הנה רשימת ערים שיש בעיה איתן בוא נחשוב על תוכנית שתעודד אותם

ובמקביל להלחם בפייק ניוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...