Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, sperial כתב:

מקבלי ההחלטות צריכים לשקול את האינפוטים מהיועצים השונים ולסנתז החלאות.

אי אפשר להאשים רק את מקבלי ההחלטות

כשאחרי חודש וחצי של סגר אומרים להם "לדעתי עוד 3 שבועות סגר יפתרו את הבעיה"

אני אומר לך שעוד חצי שנה סגר יהיה פה נקי 

אז מה? זה אומר שזה פתרון ?

מה מקבלי ההחלטות אמורים לעשות עם פתרון כזה? כלום ושום דבר

אם היועצים יתנו פתרונות ענייניים יהיה עם מה לעבוד

וכל יום לצעוק עוד סגר ועוד סגר ועוד סגר זה לא פתרון

אפילו השוטרים כבר לא באמת רוצים לאכוף את זה.

חוץ מזה אני עדיין לא הבנתי

מפחדים לפתוח בשישי שבת שלא יפגשו עם המשפחות

ומה בדיוק יקרה אם יפתחו ביום ראשון? אין שישי שבת אחריו ?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם ימשיכו ככה לא ישארו עסקים לפתוח כשהתחלואה תרד.

• מבאס 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים משרד הבריאות פרסם מספרים מעודכנים - אתמול 165 חולים קשה  חדשים, היום, עד לפני שעה וחצי - 140. סה"כ חולים קשה - עלה ל-1113. מספר החולים הפעילים עלה מחצות ב-2093. נפטרים אתמול 46 נפטרים היום עד עכשיו - 28. בקיצור - עליה בכל המדדים.

• מבאס 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיום 10,000 איש בהלוויה בטמרה (ככה קראתי). 

המשטרה כמובן לא עשתה כלום. 

מה עוד אפשר להגיד.

כנראה שפשוט צריך לפתוח הכל ושכל אחד יתמודד כמו שהוא מבין. 

כבר כתבתי לפני איזה 100 עמודים, היו לוקחים 20% מהכסף ששפכו על הסגרים ובונים עוד 5 בתי חולים, בכל הארץ, רק לחולי קורונה. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • מעניין 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה הסטודנט שנהרג בחילופי אש בין המשטרה לפושעים. התערבות של המשטרה היתה גוררת אסון גדול.

מי שהיה צריך לעשות את העבודה היה ראשי העיר, אבל כנראה שגם להם זה קשה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SurfHigh כתב:

ובונים עוד 5 בתי חולים, בכל הארץ

את זה חייבים לעשות בכול מקרה.

אבל דוחים, ודוחים ודוחים ודוחים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, sperial כתב:

בינתיים משרד הבריאות פרסם מספרים מעודכנים - אתמול 165 חולים קשה  חדשים, היום, עד לפני שעה וחצי - 140. סה"כ חולים קשה - עלה ל-1113. מספר החולים הפעילים עלה מחצות ב-2093. נפטרים אתמול 46 נפטרים היום עד עכשיו - 28. בקיצור - עליה בכל המדדים.

1113 חולים קשים זה דווקא ירידה

בכל מקרה כנראה יצטרכו לקבל את זה שזה לא עובד ואין ממש מה לעשות

יש חיסונים, מי שרוצה להתחסן מוזמן

מי שרוצה להדבק מוזמן

ומי שרוצה להתאבד יותר ממוזמן

אני לא מרחם על אנשים שלפני חודש עשו מה שבא להם והיום בוכים בחדשות שהם רוצים שיתנו תקציבים לבתי חולים במקום לעסקים

אף אחד לא אמר להם לא להשמר.

אני כן מרחם על אנשים שמתראיינים ומספרים שהם צריכים לגנוב אוכל

את זה צריך לעצור ומהר

מי שרוצה להתחסן שידאג לחיים שלו ומתחסן. המשק חייב להפתח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר היה 1094. לכן זו עליה, גם אם קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, sperial כתב:

הבוקר היה 1094. לכן זו עליה, גם אם קטנה.

טוב שאתה לא משווה את מספר המאומתים עכשיו למספר המאומתים ב 00:05

אני משווה את המספרים לשבוע שעבר ולפני שבועיים

לא לפני 5 שעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

אני אומר לך שעוד חצי שנה סגר יהיה פה נקי 

אז מה? זה אומר שזה פתרון ?

מה מקבלי ההחלטות אמורים לעשות עם פתרון כזה? כלום ושום דבר

אם היועצים יתנו פתרונות ענייניים יהיה עם מה לעבוד

וכל יום לצעוק עוד סגר ועוד סגר ועוד סגר זה לא פתרון

אפילו השוטרים כבר לא באמת רוצים לאכוף את זה.

לא מאמין שאני אומר את זה, אבל טרנספורטר צודק ב-100%.

עם כל הכבוד ליועצים ממשרד הבריאות, כשהם נותנים פתרון הם צריכים לוודא שהוא ישים והגיוני, לא רק מבחינת משרד הבריאות, אלא גם מבחינת שאר משרדי הממשלה ובעיקר מבחינת והציבור.

אני זוכר שבתחילת כל הסיפור הזה הגעתי לבית חולים מסוים לעבודה ואז שמעתי פרופסור ותיק שאמר, בשיא הרצינות, משהו בסגנון "אז שיסגרו פשוט הכל לכמה חודשים ויתנו לכולם אבטלה/פיצויים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, gadik6 כתב:

אני זוכר שבתחילת כל הסיפור הזה הגעתי לבית חולים מסוים לעבודה ואז שמעתי פרופסור ותיק שאמר, בשיא הרצינות, משהו בסגנון "אז שיסגרו פשוט הכל לכמה חודשים ויתנו לכולם אבטלה/פיצויים"

זה בדיוק הבעיה

האנשים האלה עובדים חיונים, הוא יכול לנסוע לאן שבא לו עם האישור "רופא בתפקיד"

הוא מקבל משכורת

והוא לא אחד מההורים שהתראיינו היום ששולחים את הילדים לבקש פרוסת לחם מהשכנים כי אין להם כסף

שכל אחד מהגאונים שאחרי שבוע וחצי סגר זורק לך בשיא הבטחון בחדשות "בוא נראה מה קורה אחרי עוד שבועיים שלוש סגר" כאילו הוא הציע לנו זרק לנו איזה הצעה פשוטה כמו "תמנע מאלכוהול ליומיים"

שכל אחד שמציע את ההצעות האלה יקריב מהמשכורת שלו אחרי שמיישמים את מה שהוא אמר ואין שיפור בתחלואה

ואז אני מוכן להקשיב לו

עד אז

שכל הגאונים שמבינים במודלים ומתמטיקה יחשבו על פתרון אחר חוץ מלזרוק פה מספרי םכמו במכירה פומבית "עוד שבוע עוד שבועיים עוד חודש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Benor

מצאתי הודעה דומה - אם כי בלי כותרת רשמית - של קופה אחרת. נראה שכמו עם בני ה-35 הקופות לא מחכות למשרד הבריאות, מבינות שכל יום קובע ומזמינות כל מי שרוצה (מעל גיל 16) להתחסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

אכן מבאס,  בגדול יש שיפור במספרים , זה לא שהמצב מידרדר.

אבל חשבתי שהשיפור יהיה יותר גדול, לפי איך שביבי מדבר , הוא כבר מבין שלא יתנו לו להמשיך בסגר,

וזה עוד יותר מבאס..  כי אנחנו הולכים לחודש גהנום.

מבחינת ביבי...  החיסונים הולכים ומשפרים את המצב. 

לציבור יש זיכרון קצר. 

לכן הוא צריך תמונת ניצחון קרוב לבחירות,  אולי מבחינה בריאותית נכון להמשיך בסגר עוד 3 שבועות על מנת שעוד 1.5 מיליון אזרחים יהיו מוגנים, אבל אין לו את הזמן הזה.

לכן אני מעריך שהוא יזרום עם גנץ , הם יפתחו את המשק די מהר , יהיו מדרגות אבל הם ימשכו על פני 3 שבועות. 

פתיחה  במקביל להבשלת החיסון. 

הפתיחה תתורגם לעלייה, אולי לא מהירה (אולי כן),  אבל העלייה בגלל כחול לבן ושאשא ביטון קורצת לביבי.

תוך 3 שבועות עד חודש (תחילת מרץ) , כיסוי החיסונים יהיה מספק (דווקא פתיחה מהירה ועלייה במספרים תעודד אנשים להתחסן).

ואז אחרי חודש גיהנום .. נגיע למרץ ובעזרת המלך המושיע עד הבחירות יהיה כיסוי  חיסוני מספק .. ושלום על ישראל.  

אה..  אני יודע, התעלמתי מהמוטציה שעמידה לחיסון ..  אל תדאגו , היא תופיע 45 יום או קצת יותר אחרי הבחירות.

בתיאום משולם על מנת למנוע סבב בחירות חמישי ,  כי אם יש מוטציה אז חשוב להתאחד להקים ממשלה (לא משנה עם זה שמאל בתמיכת הערבים / או סער ובנט יושבים תחת ביבי - הכל כשר לצורך מניעת בחירות )

עריכה אחרונה על ידי korola
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד הבריאות יותר פסימי ממך. חוששים שיש עליה בתחלואה, מודאגים מהיקף וקצב חיסונים לא מספקים בגילאים 60-69, וגם מגילאי 40-59, עד שיתחסנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...