Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

עוד פעם

לקרוא לראש ממשלה נאצי \ בוגד \ שקרן \ גנב \ נוכל \ עושה ניסויים בבני אדם

זה בסדר גמור

בין זה לבין הסתה לרצח יש פער גדול

תסתכל שוב על המודעות, לא הבנת כלום מהן.

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

הבנו שאתה מכיר ויודע ומעורבב, בדיבורים כולם חזקים אני מכיר הרבה אנשים מצחיקים כמוך.

דיבורים על מה? אני מסביר לך שעם כמה שאני חושב שמתנגדי החיסונים (וכל מטורללי ה-5G וכו') הם אידיוטים מוחלטים, ועם כמה שאני חושב שאולי יש מקום לשינוי החוק כך שהקבוצות והכתות שלהם ייחשבו כלא חוקיות, זה בוודאי ובוודאי לא קשור להסתה לרצח.

ואתה כרגיל, לא מצליח להבין את זה.

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

אני בתור בורג קטן שלא מכיר אף אחד ולא יודע שום דבר חושב שהמדינה צריכה לפעול נגד זה וגם חושב שיש את הזכות החוקית לעשות את זה

אני לא מדבר בכלל על דעה אישית, אלא על עובדה.

אין שום קשר ברמה פלילית בין מתנגדי החיסונים להסתה לרצח, גם לא בין מארגני הפגנה, "הפגנה" או הלוויה המונית, להסתה לרצח.

פשוט אין.

Just now, Transporter כתב:

הבעיה היותר גדולה זה בני 20-50 שמפיצים פייק ניוז

יש להם ילדים ונכדים שלא ילכו להתחסן

ומי שחושב שמדובר ב 200-300 איש חי בסרט

שיפתחו אפשרות לחיסון לכולם (שאמרו שממחר יאפשרו), ושיתנו להם בעוד חודש או חודש וחצי להתמודד עם ההחלטות שלהם. מה יותר פשוט מזה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

דיבורים על מה? אני מסביר לך שעם כמה שאני חושב שמתנגדי החיסונים (וכל מטורללי ה-5G וכו') הם אידיוטים מוחלטים, ועם כמה שאני חושב שאולי יש מקום לשינוי החוק כך שהקבוצות והכתות שלהם ייחשבו כלא חוקיות, זה בוודאי ובוודאי לא קשור להסתה לרצח.

ואתה כרגיל, לא מצליח להבין את זה.

אני לא אמרתי שמי שמתנגד לחיסונים מסיט לרצח

אמרתי שאם הסתה לרצח זאת עבירה

אז גם הפצת פייק ניוז שבסוף גורמת לתמותה זאת עבירה

ואם מישהו מנהל עמוד עם אלפי עוקבים ומראה להם ש"אמרו בחדשות שהחיסון מסוכן"

והוא גרם לכמה אלפים טובים לא ללכת להתחסן, אפילו אם 20  מהם ימותו בסוף, זה לא שונה מהסתה לרצח שבסופה יכול למות איש אחד בודד

גם לדעת שאתה חולה קורונה וללכת לעבודה זה לא רצח. לא באת עם נשק וירית באף אחד

אבל אם הדבקת את המנהל שלך והוא נפטר בגללך, לא שונה  מרצח, מוות ברשלנות, כל עבירה בסגנון שאפשר להישפט ולהכנס לכלא בגינה

מצחיק שכל מי שלא מסכים איתך הוא בעצם לא מבין אותך

כשאתה בעצם זה שלא מבין דברים מאוד פשוטים שאני כותב

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, DareDevil כתב:

עקרונית יש אנשים שפשוט מחכים לתורם, אם אני לא טועה אחד מחברי הפורום הצהיר שאינו מעוניין להתחסן כרגע ויחכה לתורו.

אני אחד מאלו, מחכה שיפתחו את התורים לסאב 30 כדי ללכת להתחסן בשקט. לא מעוניין לעמוד בצפיפות זו או אחרת, בחלל סגור או פתוח עם אנשים זרים באמצע מגיפה. 

בנתיים דבק בריחוק חברתי.

@sperial ותוך כדי שאני רושם את התגובה הזו, ראיתי שפתחו תורים בקופ"ח למחר, אז נרשמתי 😧

אעדכן

• רעיון טוב! 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

אני אחד מאלו, מחכה שיפתחו את התורים לסאב 30 כדי ללכת להתחסן בשקט. לא מעוניין לעמוד בצפיפות זו או אחרת, בחלל סגור או פתוח עם אנשים זרים באמצע מגיפה. 

בנתיים דבק בריחוק חברתי.

אבל מראים שאין תורים והמרכזים ריקים

אתה לא תעמוד בשום תור

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

אני לא מבין למה מדינת ישראל לא טורחת למצוא פוסטים כאלה ולשלוח מיידית דוח לאותו אזרח שדואג להאשים את המדינה ולהפיץ במכוון מידע שיקרי

אנחנו לא סין, תן להם לפרסם. צנזורה אף פעם לא עושה טובה.

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

בנתיים דבק בריחוק חברתי.

גם אני אבל אני יכולתי לפני זה לעשות את החיסון כי אני חלק מאוכלוסיות שנתנו להם תיעדוף.

אני לא בא להשוויץ בזה אבל כן להגיד שאפשר לתכנן את זה ולהגיע שריק לתחנת החיסונים.

אחד פה העלה שבדק מתי יש המון תורים פנוים והגיע לתחנה ריקה מאדם

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל מהותי בין הטקסט הזה:

לפני 9 דקות, Transporter כתב:

לבין הטקסט הזה:

ואם מישהו מנהל עמוד עם אלפי עוקבים ומראה להם ש"אמרו בחדשות שהחיסון מסוכן"

והוא גרם לכמה אלפים טובים לא ללכת להתחסן, אפילו אם 20  מהם ימותו בסוף, זה לא שונה מהסתה לרצח שבסופה יכול למות איש אחד בודד

בלי קשר, הטקסט הזה:

עובדתית פשוט לא נכון, למיטב ידיעתי אין עבירה פלילית כזו של הפצת פייק ניוז או משהו בסגנון.

הכי קרוב לזה שאני מכיר זה סעיף של "הפרת אמונים" אבל הוא רלוונטי רק לבעל תפקיד.

אבל אם הדבקת את המנהל שלך והוא נפטר בגללך, לא שונה  מרצח, מוות ברשלנות, כל עבירה בסגנון שאפשר להישפט ולהכנס לכלא בגינה

בהצלחה לנסות לבנות תיק פלילי כזה, אם אתה מדבר מוסרית זה עניין אחר.

מצחיק שכל מי שלא מסכים איתך הוא בעצם לא מבין אותך

כשאתה בעצם זה שלא מבין דברים מאוד פשוטים שאני כותב

זה לא עניין של הסכמה שלך איתי, אלא הסכמה שלך עם המצב החוקי הקיים.

את דעתי בנושא בכלל לא כתבתי.

אבל שוב, בשביל להבין את זה צריך רמת הבנה מסוימת, שכולנו כבר הבנו שאין לך.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Transporter כתב:

אבל מראים שאין תורים והמרכזים ריקים

אתה לא תעמוד בשום תור

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

גם אני אבל אני יכולתי לפני זה לעשות את החיסון כי אני חלק מאוכלוסיות שנתנו להם תיעדוף.

אני לא בא להשוויץ בזה אבל כן להגיד שאפשר לתכנן את זה ולהגיע שריק לתחנת החיסונים.

אחד פה העלה שבדק מתי יש המון תורים פנוים והגיע לתחנה ריקה מאדם

שניכם בגדול צודקים וכנראה שאם הייתי הולך למרכז חיסונים כלשהו בסוף יום כנראה שהייתי מקבל חיסון וגם נמנע מהתקהלות. אבל אני לא הייתי לחוץ לקבל את החיסון (אני עובד מהבית ו/או בקפסולות במשרד) וגם ככה משתדל על ריחוק חברתי. 

קצת הטריד שזורקים עשרות/מאות או יותר חיסונים במקום לייעל את התהליך ולפעפע את החיסונים הנותרים לקבוצות גיל אחרות. אבל מהרגע שפתחו את התורים, אין לי תלונות.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא רואה פרסום על הגשת כתב אישום בגין הפצה מחלה מסוכנת. לא נגד מי שהיה מאומת והלך לסידורים והדביק אחרים, ולא מי שהיה מאומת ואירגן מסיבה אצלו בבית.
למה לא מנסים לייצר הרתעה?
קנסות לרוב לא משלמים, ואולי מקווים שיבטלו אותם ( אחרי שהכל ייגמר ). ואם לא יבטלו, הדבר הזה עלול לסתום את המערכת המשפטית לזמן ממושך ( אם המון יבקשו להישפט ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Gosser1860 כתב:

שניכם בגדול צודקים וכנראה שאם הייתי הולך למרכז חיסונים כלשהו בסוף יום כנראה שהייתי מקבל חיסון וגם נמנע מהתקהלות. אבל אני לא הייתי לחוץ לקבל את החיסון (אני עובד מהבית ו/או בקפסולות במשרד) וגם ככה משתדל על ריחוק חברתי. 

קצת הטריד שזורקים עשרות/מאות או יותר חיסונים במקום לייעל את התהליך ולפעפע את החיסונים הנותרים לקבוצות גיל אחרות. אבל מהרגע שפתחו את התורים, אין לי תלונות.

גם אני תחילה חשבתי כמוך, ואמרתי שאני אחכה לתורי בצורה מסודרת בלי להדחף ובלי קומבינות.

אבל חשבתי על זה שכל התהליך עצמו לוקח כחודש ימים עד שמפתחים חסינות. 

אז החלה אצלי ההבנה שכל יום שעובר, אני פשוט דוחה את התהליך הזה מלהתקיים וכמה שיותר מהר. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנכ"ל משרד הבריאות: "נמליץ להאריך את הסגר" (ynet.co.il)

איזה חוסר החלטיות.
"מנכ"ל משרד הבריאות: "נמליץ להאריך את הסגר עד יום ראשון - ואז נראה"
כאילו אנשים לא תלויים בהחלטות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

@m3x7r3m3 זה לא עובד כך כיוון ששליש האוכלוסיה מנועת חיסון משיקולי גיל ויש גם כאלה שמשיקולים רפואיים. אבל יש סיכוי טוב לשחרור הדרגתי של חלק מהענפים. וכל זה בהנחה שלא יפרצו לנו יותר מדי וריאנטים עמידים

במהלך ה-10 חודשים האחרונים , אני ואתה היינו באותו צד, היינו מול אלו שקראו לשחרר את כל המשק ושהקשישים ידאגו לעצמם.

הטענה העיקרית שלנו הייתה שיש כ-2 מיליון קשישים באוכלוסיית הסיכון והם לא יוכלו להגן על עצמם אם התחלואה בחוץ תעלה לרמות של 50,000 מאובחנים ביום. 

הסכנה הייתה גדולה ומוחשת.. 50,000 ביום מסכנים באופן משמעותי 2 מיליון אזרחים שנמצאים בקבוצות סיכון.

וגם הצפי היה שהתהליך ימשך מעל 100 ימים להגיע ל 5 מיליון נדבקים מהגיל הצעיר. 

לצערי אנחנו לא יכולים להמשיך באותו קו תוך התעלמות מהמספרים.

עכשיו אין לנו 2 מיליון קשישים באוכלוסיית הסיכון, רק 10% מהם לא התחסנו , תוסיף עוד 5% שהתחסנו אבל נפלו בצד הלא נכון של הסטיסטיקה.

בנוסף שאר האוכלוסייה מפגינים קצב התחסנות מרשים ויפה. 

ולכן כל המודל השתנה לחלוטין.. 

עכשיו אני בפרוש אומר שאנחנו קרובים לנקודה שאין שום בעיה לפתוח הכל (כולל בתי קולנוע) , לתת לתחלואה להשתולל .

לא נגיע ל 50,000 חולים ביום , כי אין מספיק בלתי מחוסנים על מנת להגיע למספר הזה. 

רוב ה 200,000 קשישים שלא מחוסנים במילא מרותקים לבית ויכולים להתמודד עם חודש של תחלואה גדולה ברחובות. 

מודה, זה סוג של הימור ולא הייתי לוקח אותו במצב של 1200 חולים קשה בבתי חולים שאין אף מיטה פנויה בטיפול נמרץ.

אבל כן הייתי לוקח את ההימור הזה שיהיו 500 או 800 חולים בטיפול נמרץ.

קפוץ שוב פעם למספרים.

תחבר את אחוזי המואמתיים בגילאי 0-39,  יש שם 66% מהמאומתים , היו עד כה 660 אלף 

אז מתוכם כ-400 אלף היו מתחת לגיל 39. 

ידוע שהם לא הציפו את בתי החולים וכמה מהם מתו?

לפי פילוג המתים 1% מהמתים היו מגילאים 0-39 .

סה"כ נפטרים עד כה היו 4890,  כלומר כ-50 נפטרים מתחת לגיל 39. 

כמה זה 50 מתוך 400,000  , זה עשירית פרומיל .

כלומר 0.01 אחוז. 

אם צריך לתת ל 2 מיליון אזרחים מתחת לגיל 39 לעבור את המחלה.

אז לפי החישוב הזה ימותו רק 200 מהם ..  אפילו אם ימותו 2000  (כן המוטציה הבריטית אלימה פי 1.3 , אבל נלך על פי 10) ..  אז מה?  

אבל אני בעד שקיפות.. אני בעד להסביר את המספרים לכולם.

להסביר שזה המצב ,  לאפשר לכולם להתחסן ואז לשחרר. 

image.png.2a000b836ab22ac6bbbe57d742312cdd.png

image.png.7a439a0c4bc7d82655054ab6d7ac38e3.png

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, korola כתב:

אבל אני בעד שקיפות.. אני בעד להסביר את המספרים לכולם.

להסביר שזה המצב ,  לאפשר לכולם להתחסן ואז לשחרר. 

ביבי עשה את זה אתמול ב "מסיבת העיתונאים שאף ערוץ תעמולה לא רוצה להראות", עם המבצע שלו של ה50+ .

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמחלה משנה את אופיה, ככל הנראה הזנים החדשים יותר מסוכנים לצעירים. לפני מספר ימים דובר על לא פחות מ-25 בני פחות מ-40 על ECMO - זה המון, וזה רק קצה הקרחון.

גם אחוז החיסון בין בני גילים אלה עדיין נמוך, וזה מתאים לתכניות. משרד הבריאות פרסם שמדובר בערך ב-2.5 מיליון אנשים שטרם חוסנו. לכן, אפילו בקצב חיסונים מטורף של 100,000 מתחסנים חדשים ליום (ואנחנו על הרבה פחות) - ואז המתנה של 28 ים עד שיהיו מחוסנים (ובהנחה שהרוב המוחלט יקבל חיסון שני אחרי 21 יום) - ובתנאי שיהיה שיתוף פעולה, ושבני פחות מ-16 לא יהוו בעיה, אפשר יהיה לפתוח את המשק בסביבות אפריל. את פסח עדיין נצטרך לעשות במגבלות. בתקווה שלא בסגר.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, DareDevil כתב:

ביבי עשה את זה אתמול ב "מסיבת העיתונאים שאף ערוץ תעמולה לא רוצה להראות", עם המבצע שלו של ה50+ .

כנראה שכן,  לא ראיתי אותו עדיין,   כנראה יהיה קשה למצוא את השידור הזה ברשת. 

נחפש.

לפני 11 דקות, sperial כתב:

הבעיה היא שהמחלה משנה את אופיה, ככל הנראה הזנים החדשים יותר מסוכנים לצעירים. לפני מספר ימים דובר על לא פחות מ-25 בני פחות מ-40 על ECMO - זה המון, וזה רק קצה הקרחון.

גם אחוז החיסון בין בני גילים אלה עדיין נמוך, וזה מתאים לתכניות. משרד הבריאות פרסם שמדובר בערך ב-2.5 מיליון אנשים שטרם חוסנו. לכן, אפילו בקצב חיסונים מטורף של 100,000 מתחסנים חדשים ליום (ואנחנו על הרבה פחות) - ואז המתנה של 28 ים עד שיהיו מחוסנים (ובהנחה שהרוב המוחלט יקבל חיסון שני אחרי 21 יום) - ובתנאי שיהיה שיתוף פעולה, ושבני פחות מ-16 לא יהוו בעיה, אפשר יהיה לפתוח את המשק בסביבות אפריל. את פסח עדיין נצטרך לעשות במגבלות. בתקווה שלא בסגר.

ו... עדיין .. בדיוק מה שאמרתי ,  אף אחד לא מדבר על שינויי של פי 10,  המוטציות אולי אלימות יותר כלפי צעירים , אבל ממש לא פי 10.

אולי פי  1.5 אולי פי 2. 

אין לי פילוח נוכחי , אבל לפי נתוני העבר,  כיום מתוך ה 7000 מאובחנים יש כ 4000-5000 צעירים.

וגם אתה כותב שרק 25 על אקמו, אולי 40 מונשמים ואולי אולי 80 במצב קשה.

אז תתפרע.. לך על 20,000 צעירים ליום מאובחנים .. גג תגיע ל 320 חולים קשה מהצעירים. 

אני בעד לא להמתין יותר מידי עם הפתיחה, דווקא המספרים הגבוהים עוזרים לנו להגיע מהר יותר ל 20,000 צעירים מאובחנים ביום.

אני רוצה 2 מיליון צעירים שיעברו חיסון טבעי (או ירוצו לחיסון של פייזר) . 

אבל בשביל ביבי , צריכים לפתוח לאט לאט.. המטרה היא להגיע עוד חודש וחצי לתמונת ניצחון, בדרך שלי יש מצב שהוא מפספס בשבוע שבועיים. 

בשביל גנץ , צריכים להגיע לקטסטורפה לקראת הבחירות ...  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vladclar כתב:

אני באמת לא רואה פרסום על הגשת כתב אישום בגין הפצה מחלה מסוכנת. לא נגד מי שהיה מאומת והלך לסידורים והדביק אחרים, ולא מי שהיה מאומת ואירגן מסיבה אצלו בבית.
למה לא מנסים לייצר הרתעה?
קנסות לרוב לא משלמים, ואולי מקווים שיבטלו אותם ( אחרי שהכל ייגמר ). ואם לא יבטלו, הדבר הזה עלול לסתום את המערכת המשפטית לזמן ממושך ( אם המון יבקשו להישפט ).

יש כמה כאלה, אבל זה לגמרי טיפה בים.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

מנכ"ל משרד הבריאות: "נמליץ להאריך את הסגר" (ynet.co.il)

איזה חוסר החלטיות.
"מנכ"ל משרד הבריאות: "נמליץ להאריך את הסגר עד יום ראשון - ואז נראה"
כאילו אנשים לא תלויים בהחלטות שלהם.

כשבתי החולים מלאים הם לא יכולים לומר אחרת, זו האחריות ה"מבצעית" שלהם.

אם יהיו תמונות של איטליה בשנה שעברה - (ועוד אחרי שנה של קורונה), אנשים יועלו על המוקד (לא מילולית)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...