Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, liav12 כתב:

יש להם אתר כל כך גרוע

מראה לך תורים לחיסון, אני בוחר ב 10/2 ואז זה כותב לי שלא אפשרי כיוון שלא מצאו זמן לתור לחיסון השני (אז למה למען השם אפשר לבחור את ה 10/2 בכל השעות הקיימות?).

ואז האתר קופא, ואתה צריך לעשות את הפרוצדורה מחדש.

רמת ה QA שם בדיחה.

בכל אופן תנסה מהטלפון אולי יהיה יותר טוב *3555

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

אותו הדבר. אחרי המתנה של 30 דקות על הקו אמר לי הנציג שאין תורים באזור שלי כי נגמרו התורים לחיסון שני, ובלי תור לחיסון שני אי אפשר לקבוע חיסון ראשון. אולי שבוע הבא יהיה.

העיקר לבכות שמרכזי החיסונים שוממים.

לפני 3 שבועות שפתחו לגילאי 45 פלוס, גם היו כמה ימים של עומס על המערכת  (התחלתי לשבת על האתר ביום ראשון בבוקר)

בהתחלה קבעתי תור לקרית אונו שבועיים קדימה

ואז פתחו תורים מוקדמים יותר , העברתי ללוד שבוע קדימה

ואז פתחו בראש העין , קבעתי ליום רביעי 

ואז ביום ראשון בערב פתחו עוד תורים בלוד והעברתי ליום שני בלוד.  

התור השני נקבע לי ליום שני 8/2  בלוד.  

באמצע התקופה פתחו עמדת חיסונים בשוהם, כל פעם היו פותחים תורים והם מתמלאים ... אבל לא ראיתי תור ליום שני ה 8/2.

רק אתמול הופיעו תורים בשוהם ל 8/2 ..  העברתי את התור מלוד לשוהם.

בסה"כ האתר של מכבי נוח ועומד בעומס..  קל לראות תורים פנויים בכל האיזור ולבחור מה שנוח.

יש רק בעיה של עומס ברגע שפותחים לכל האוכלוסייה .. אבל אל תתיאשו , תקבעו מה שיש ואז תבדקו על הזמן האם ניתן להקדים.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה שוכח שני דברים:

1. 20,000 מאובחנים ביום מקריסים לגמרי את רפואת הקהילה. רופאים ואחיות לא יטפלו בשום דבר אחר. לא פריחה בעור ולא סרטן במעי.

2. 20,000 מאומתים חדשים ביום זה תרחיש קיצוני, אם רמת החיסון בין בני 16-50 תשאר נמוכה. במקרה כזה כל אחד מהם יכניס לבידוד את בן/בת הזוג, הילדים והחברים מהעבודה שלא התחסנו. אם רמת החיסון תהיה יותר טובה (כולל חיסון יעיל נגד זנים חדשים) לא יהיו 20,000 מאומתים חדשים ביום ויהיו פחות מגעים לא מחוסנים, ואז התחזית השחורה לא תתממש, וכמובן שיהיה אפשר לשחרר את המשק, גם אם בתהליך שייקח כמה שבועות,.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרסום של פרופסור בליצר נראה שגם קבינט המומחים הבין שאי אפשר להמשיך עם סגר לעד (פרט ל2 פרופסורים שעדיין חיים בפנטזיה ותומכים בפתרון אגרסיבי שיביא לירידה ל-0 נדבקים, סטייל ניו זילנד), לכן כרגע מדברים בעיקר על אסטרטגיית היציאה (לפתוח את המשק ופשוט לספוג את התחלואה אל מול פתיחה בהתאם למדדים שונים).

מה שאותי מעניין זה אם הממשלה ומקבלי ההחלטות סוף סוף ישכילו לנקוט בתכנית יציאה מוגדרת היטב, עם מדדים ברורים לשחרור המשק בשלבים ועם אכיפה נוקשה בכל המגזרים.

אחרת שוב נקבל סגר חרטא, עם היעדר משמעת ואכיפה במגזר החרדי והערבי, מה שיביא בסופו של דבר גם להתרופפות המשמעת בכלל הציבור (לא שזה לא קורה כרגע).

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, korola כתב:

תקבעו מה שיש ואז תבדקו על הזמן האם ניתן להקדים

לא אכפת לי גם להתחסן רק בעוד שבוע אבל אין אף מרפאה באזור שלי שניתן לקבוע בה בכלל תורים. לא רוצה לקבוע תור בטיזאנבי שלא יהיה ניתן להעביר ולבזבז יומיים עבודה כדי לנסוע לשם ולחזור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחילו לציין קופה ואיזור, אןלי מישהו שומע שמועות. והצטרפו לקבוצות הפייסבוק והואטסאפ הרלוונטיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

לגבי המחקר מאנגליה - הוא על החיסון של AZ וכלל בדיקות מטוש שבועיות. השאלה היא האם אפשר להשליך ממנו על חיסונים אחרים, יש רמזים (מישראל) שכן.

פספסת את הפואנטה בערך בקילומטר (קו אווירי).

לפני 49 דקות, Gosser1860 כתב:

בנתיים אין עוד תופעות מעניינות, נמשיך לעדכן.

גם אצלי, היו כאבים עמומים בזרוע של הזריקה, עדיין לא עברו לגמרי (כבר 48 שעות) אבל היו בתהליך החמרה ואז ירידה איטית.

זנב לא צמח לי, וגם אין לי קליטה, לא 5G, לא 4G, אפילו 3G אין. מזל שיש WiFi.

לפני 8 דקות, gadik6 כתב:

פרט ל2 פרופסורים שעדיין חיים בפנטזיה ותומכים בפתרון אגרסיבי שיביא לירידה ל-0 נדבקים, סטייל ניו זילנד

במצב הקיים לא חושב שזה פיזיבילי ללכת בכיוון הזה, הספינה הזו יצאה לדרך כבר.

לפני 9 דקות, gadik6 כתב:

מה שאותי מעניין זה אם הממשלה ומקבלי ההחלטות סוף סוף ישכילו לנקוט בתכנית יציאה מוגדרת היטב, עם מדדים ברורים לשחרור המשק בשלבים ועם אכיפה נוקשה בכל המגזרים.

אחרת שוב נקבל סגר חרטא, עם היעדר משמעת ואכיפה במגזר החרדי והערבי, מה שיביא בסופו של דבר גם להתרופפות המשמעת בכלל הציבור (לא שזה לא קורה כרגע).

חה, לא הכרת עדיין את ממשלות ישראל לדורותיהן?

• מצחיק 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

זנב לא צמח לי, וגם אין לי קליטה, לא 5G, לא 4G, אפילו 3G אין. מזל שיש WiFi.

איזה נס רפואי אתה.

אחריי משתרך מאז החיסון הראשון סיב אופטי שיוצא היישר מה... נו, הבנתם. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם רוצה סיב אופטי, יש לי אחד בבית, עכשיו אני רוצה אחד נייד

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שרק במכבי יש בעיות

בכל מקרה בכללית הכל טוב

קשיים בקביעת תור לחיסון במכבי: "לא עונים במוקד, פשוט מייאש"

צעירים מתחת לגיל 35 שמבוטחים במכבי טוענים כי אפשרויות הזימון לחיסון מוגבלות ביותר. "אמרו לי שאין מספיק חיסונים למנה השנייה ולכן שלחו אותי לירושלים", סיפר תושב תל אביב. תגובת מכבי: "אנחנו קובעים תור לשתי המנות בהתאם להקצאת מלאי החיסונים"

https://www.ynet.co.il/news/article/ByHN8XKed#autoplay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז חסרים חיסונים או מתחסנים?

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, SlowRide כתב:

לא אכפת לי גם להתחסן רק בעוד שבוע אבל אין אף מרפאה באזור שלי שניתן לקבוע בה בכלל תורים. לא רוצה לקבוע תור בטיזאנבי שלא יהיה ניתן להעביר ולבזבז יומיים עבודה כדי לנסוע לשם ולחזור.

אצלי ברדיוס של 10 ק"מ ממני יש 27 נקודות חיסון של מכבי עם תור לשבוע הבא.

באיזה חור אתה גר? 

image.thumb.png.c87ab5955290a8bef5083fdb1e1ad4f6.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Transporter כתב:

כנראה שרק במכבי יש בעיות

בכל מקרה בכללית הכל טוב

קשיים בקביעת תור לחיסון במכבי: "לא עונים במוקד, פשוט מייאש"

צעירים מתחת לגיל 35 שמבוטחים במכבי טוענים כי אפשרויות הזימון לחיסון מוגבלות ביותר. "אמרו לי שאין מספיק חיסונים למנה השנייה ולכן שלחו אותי לירושלים", סיפר תושב תל אביב. תגובת מכבי: "אנחנו קובעים תור לשתי המנות בהתאם להקצאת מלאי החיסונים"

https://www.ynet.co.il/news/article/ByHN8XKed#autoplay

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

אז חסרים חיסונים או מתחסנים?

ברור שבכללית הכל טוב. כי בכל התקופה האחרונה הם משכו חיסונים כמו משוגעים , בלי להתחשב בהקצאות

וחיסונו כל אחד שיש לו דופק והגיע לקופה.

לכן עכשיו שפותחים לכולם , פתאום כללית מגלה שאופס.. הם חיסנו כבר כמעט של כל מי שרצה והיה בין 18-35.

נותרו להם רק שאדיבים שלא רדפו אחרי עודפים.

לעומת מכבי שעבדו לפי ההנחיות, וחיסנו רק לפי העדיפות הלאומית. 

מקווה שלפחות ישמרו בצד 400 אלף מנות לגילאי ה 50 פלוס..  או למרותקי הבית 

הכי גרוע יהיה שלקבוצת הסיכון לא יהיו חיסונים..  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, korola כתב:

אצלי ברדיוס של 10 ק"מ ממני יש 27 נקודות חיסון של מכבי עם תור לשבוע הבא.

באיזה חור אתה גר? 

image.thumb.png.c87ab5955290a8bef5083fdb1e1ad4f6.png

אני מפונק, רוצה להתחסן ליד הבית בדרך לעבודה. כרגע ברמת גן/גבעתיים אין תורים. נראה מה יהיה ביום ראשון בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף קופה כמו כללית שמיהרה לחסן את כל מי שרצה ונשאב אחרי ההתלהבות של ההתחלה

לפני כל הפייק ניוז והסיפורים על אנשים שהפנים שלהם התעקמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...