Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

העיקר היה דחוף לה לדחוף את ביבי והמשפט.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זו בעיה עם חלק מהמחאה והמפגינים.

מבחינתם כל מה שביבי אומר זה שקר והם צריכים לעשות הפוך.

חבל שהוא לא מוציא צו שאוסר על אנשים לקפוץ מקומות גבוהות.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני מסכים עם כל מילה ומילה שכתבת

• אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ממש לא. היא היתה מכחישת קורונה, התלוננה על הסגר והכריזה שהחיסונים מיותרים. היתה מקללת כל מי שעומד בראש הפירמידה.

Karma iz a bitch.

דרך אגב, לגבי בליצר - הרושם שלי הוא שהאיש פשוט מיואש . כדאי לקרוא את נדב אייל ב-YNET.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות קיבלתי את החיסון הראשון. התור היה ארוך והיו 60 אנשים לפני על כ 10 אחיות/חובשים מחסנים. לקח 40 דק' עד שנכנסתי, ככה שרק בעמדה שבה אני הייתי הם מצליחים לחסן ביום כ 1000 איש +-.

לכל השואלים לגבי מכבי, תתקשרו ותפנו לתורים כללים, אל תתפתו ללחוץ במענה על 1 בשביל קורונה. אתמול קבעתי את התור וכל הימים של התור השני ריקים וניתן לבחור תור שני מתי שרוצים (בטווח שניתן כמובן).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שממש רואים עד כמה מדינות מצד אחד דומות ומצד שני שונות בהתמודדות עם סיפור הקורונה. איפה שאני נמצא (בחושך, לבד) יש משהו אחד שמאוד שונה מישראל. ההחלטות (לשני הכיוונים, גם להקלה וגם להחמרה) מתקבלות מראש. מודיעים בדרך כלל שבוע לפני מה יהיה בעוד שבוע. נגיד יום שישי הזה הולכים להכריז שהחל מה-14 לחודש המלונות, אתרי הסקי, הבריכות וחדרי הכושר יפתחו החל מה-14 בפברואר (זה ההערכות עכשיו, ידעו סופית ביום שישי). כלומר נותנים לציבור ולבעלי העסקים זמן מראש להתכונן. דוגמא נוספת הייתה אחרי ההחמרה במצב הבריאותי וכניסה לסגר באוקטובר, הודיעה שבסוף נובמבר החנויות ומרכזי הקניות יפתחו למשך 4 שבועות עד כריסטמס, כדי שעונת המתנות והקניות תתקיים, ואחר כך יסגרו שוב עד שהתנאים האפידמולוגיים יאפשרו את הפתיחה. ואת זה הודיעו הרבה זמן מראש. ברור שגם פה יש בעיות לא נורמאליות - אין חיסונים, ביזיונות כלליים, שלא נדבר על בעיית ההפלות וההפגנות על זה וכ״ו - אבל לפחות את ההחלטות מודיעים מספיק זמן מראש.

מצד שני, יש פה תנועה שלמה של ״אנחנו פותחים״, והרבה מסעדות, מלונות, פאבים התחילו לפתוח תוך הסתכנות בקנסות. הסיבה היא שבתי המשפט בנתיים זרקו את כל הדוחות לפח בגלל שהמדינה לא העבירה הנחיה של מצב חירום (כי זה מחייב תשלומי כספים מאוד גדולים שהם רצו להמנע מהם), מה שהפך את כל החלטות הממשלה וחקיקת הקורונה אנטי-קונסטיטוציונים לפי בתי המשפט (שבעצמם מאוד שמרנים). מצב מוזר. אפשר לקרוא עוד קצת פה:

https://m.dw.com/en/poland-rebellion-against-coronavirus-lockdowns/a-56411238

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שנכתב מעלי,  גם אצלנו מנסים לתכנן מראש ולהכין את הציבור למה לצפות,

ואז זה נראה ככה.  3 פעימות.

מישהו מצליח להבין מה זה אומר?  

image.png.f813f06244005575487e3903f1444ef1.png

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, פינדר כתב:

צילמתי מסך 😆

צלם צלם, ראיתי שגם הוספת לחתימה, תתפנק

לפני 24 דקות, sperial כתב:

ממש לא. היא היתה מכחישת קורונה, התלוננה על הסגר והכריזה שהחיסונים מיותרים. היתה מקללת כל מי שעומד בראש הפירמידה.

Karma iz a bitch.

לא מאמין, יש בביבי משהו שמייצר מחנאות (קצת כמו טראמפ), לא ברמה של "אנחנו" ו"הם", אלא "ביבי" ו"השאר", וזה מקצין עד לרמה שמצד אחד הוא יירק על אנשים ויגידו שזה גשם, בצד השני הוא ילקק להם את האשכים והם יגידו שהוא נושך אותם.

למציאות אין מקום בתפיסה כזו, רק לפוזיציה, אם אתה בצד אחד כל דבר שהוא עושה הוא רע, בצד השני כל דבר שהוא עושה הוא מושלם.

לפני 6 דקות, garicho כתב:

מצד שני, יש פה תנועה שלמה של ״אנחנו פותחים״, והרבה מסעדות, מלונות, פאבים התחילו לפתוח תוך הסתכנות בקנסות. הסיבה היא שבתי המשפט בנתיים זרקו את כל הדוחות לפח בגלל שהמדינה לא העבירה הנחיה של מצב חירום (כי זה מחייב תשלומי כספים מאוד גדולים שהם רצו להמנע מהם), מה שהפך את כל החלטות הממשלה וחקיקת הקורונה אנטי-קונסטיטוציונים לפי בתי המשפט (שבעצמם מאוד שמרנים). מצב מוזר. אפשר לקרוא עוד קצת פה:

https://m.dw.com/en/poland-rebellion-against-coronavirus-lockdowns/a-56411238

מסתבר שגם בפולנית אי אפשר לאכול עוגה ולהשאיר אותה שלמה.

לפני 2 דקות, korola כתב:

בהמשך למה שנכתב מעלי,  גם אצלנו מנסים לתכנן מראש ולהכין את הציבור למה לצפות,

ואז זה נראה ככה.  3 פעימות.

מישהו מצליח להבין מה זה אומר?  

image.png.f813f06244005575487e3903f1444ef1.png

כן, שבשלב ראשון אין מסחר בכלל, ורק שכבות נמוכות בחינוך (אני מנחש נניח פחות מד' או משהו כזה).

בשלב שני רק מסחר שעבד לפני הסגר ואולי עוד כמה דברים עם סיכון נמוך לדעתם.

בשלב השלישי פתיחת ענפים נוספים עם התאמות מסוימות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה מבין,  קבל ח  ח.

רק נחכה לראות האם הם מצליחים להגדיר מדדים למעבר שלב.

האם זה סתם יהיה לפי זמן?

האם לפי מספר חולים קשה בבתי חולים?

או לפי מספר מתחסנים במנה שנייה מגיל 50 ומעלה?

האם אירועים של טרנספורטר נכנסים רק בפעימה השלישית?  איזה באסה לנו... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, korola כתב:

רק נחכה לראות האם הם מצליחים להגדיר מדדים למעבר שלב.

האם זה סתם יהיה לפי זמן?

האם לפי מספר חולים קשה בבתי חולים?

או לפי מספר מתחסנים במנה שנייה מגיל 50 ומעלה?

הפורמולה תיהיה גובה הצעקות של הקבוצות השונות שרוצות לפתוח את החלקים שלהם במשק חלקי מספר הימים שנשארו עד הבחירות בחזקת השינוי בחולים קשה בשבע ימים אחרונים. משהו כזה אני מניח.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@garicho (רק עכשיו נפל לי האסימון שהכוונה היא לגראיצ'ו, יעני חם ברוסית?)

הלוואי וזה היה ככה פשוט, שכחת להכפיל במטריצת משקולות חברי הכנסת המייצגים לוביסטים של הקבוצות השונות, לאחר מכן נבצע התרמת פורייה כדי לעבור למרוכבים ולא נשכח לנרמל.

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז התחסנתי היום במנה הראשונה במודיעין - בשעה טובה אתמול נפתחה לי האפשרות באפליקציה של כללית (בן 25 עם סכרת נעורים). לקח לי בדיוק 20 דקות עד שיצאתי, קצת כואבת הכתף אבל לא משהו רציני. מקווה שלא יצמח זנב בקרוב. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, sagibd95 כתב:

טוב אז התחסנתי היום במנה הראשונה במודיעין - בשעה טובה אתמול נפתחה לי האפשרות באפליקציה של כללית (בן 25 עם סכרת נעורים). לקח לי בדיוק 20 דקות עד שיצאתי, קצת כואבת הכתף אבל לא משהו רציני. מקווה שלא יצמח זנב בקרוב. 

דווקא ההפך. מכיוון שכל כך הרבה התחסנו, אם יצמח זנב הוא יצמח לכולם, ואז אם לא יצמח לך אתה תיהיה החריג ואולי לא יהיו לך יותר מכנסיים מתאימים לקנות בחנויות...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...