Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין מאזדה 3 לסיאט איביזה

Cheapco
שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 6.8.2020 בשעה 10:00, dorsht כתב:

מאיפה הבאת את זה?

איביזות עם נתונים טובים במצב טוב נמכרות מהר מאוד.

מכיר לא אחד ולא שניים שהתקשו מאוד למכור והמאזדה השוק שלה יותר חזק מהאיביזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר דברים אחרים - אנשים שחיפשו איביזות והתקשו למצוא רכב עם נתונים סבירים במשך שבועות שלמים.

כשמצאו רכבים עם נתונים טובים - נמכרו תוך כמה שעות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאיביזה זה רכב לצעירים נקודה, 

רק חבל שהצעירים לא יודעים כמה פוטנציאל בעיות יש לרכב הזה, נכון הוא חזק חסכוני וזהו בעיקר, אבל מי שקצת מבין יודע עלויות אחזקה וגם תקלות ככה שהשוק יורד אבל בעצם צעירים בדרך כלל לא מבינים וקונים איביזה כי זה רכב "ספורט" אז כל מה שאמרתי לא תקף בארץ.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לצעירים? מבוגר לא יכול לנסוע ברכב סופר מיני?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שלא, דברי על איביזה ואין ספק שזה רכב לצעירים, מעט מאוד מבוגרים נוסעים ברכבים האלה, זה כמו שתראה מזדה לנטיס או מזדה 5 או רכבי סטיישן ולא תראה חבורה של דוסים עם 10 ילדים בפנים (הכל בהומור כמובן )

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2020 בשעה 12:19, m3x7r3m3 כתב:

אם זה סיוויק 1.8 עדיף את המאזדה 2.0.

אם זה סיוויק 1.5T רק ידני, הגיר הרציף הוא בערך הדבר הכי לא ספורטיבי שיש והורס כל רצון להנות מהנהיגה. הידנית דווקא מצוינת והיא אפילו זולה יותר, רק פחות נפוצה.

אבל יש לקחת בחשבון (בלי להיכנס האם תקין או לא) מרווחי טיפולים קצרים יותר, למיטב הבנתי 7500 ק"מ להחלפת שמן זה לא מילה גסה.

That said, לפני חצי שנה הסיוויק הידנית הייתה הבחירה הראשונה שלי, אבל לא היה מלאי וגם לא צפי.

מסכים איתך לגבי הסיויק 1.5T שילשום נהגתי עליה והגיר הרציף אכן מאכזב ביחס לציפיות. לגיר ידני אין צפי כרגע ולא הייתה לי בעיה לחכות רק שחושש מהסיפור עם הדלק שמתערבב עם השמן והחלפות השמן התכופות למרות שהיבואן כמובן מכחיש ולטענתו זה לא באג זה פיצ'ר.

כיום נוהג על סיוויק 2015 גיר ידני וזה אכן עולם אחר מהאוטומטית שבזמנו עשיתי עליה נסיעת מבחן לפני שהזמנתי 

עריכה אחרונה על ידי Avi 1964
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו את הצפרדע הזו של השמן הייתי מוכן לבלוע, אבל ידנית נמצאת אך ורק על הנייר.

אפילו הייתי מוכן להתפשר על תא הנוסעים של הסיוויק (שהוא נחות משמעותית מזה של המאזדה) - בשביל הידנית.

ל-@Liviur אין את הבעיה, בארה"ב אפשר לקחת את המאזדה ידנית (ועוד עם מנוע 2.5 ליטר) ולפתור את הבעיה

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שרק על הנייר ? הם עד עכשיו הביאו , אמנם היה לוקח זמן אבל הביאו. בתחילת השנה אמרו לי צפי ליוני אבל אז הגיעה הקורונה והכל השתבש לטענתם לא רק הידני. כרגע 

כאמור אין צפי בכלל. 

היית מוכן לבלוע את הצפרדע הזו אתה אומר ? אני התלבטתי לא מעט  , יש דעות לכאן ולכאן חלקן על גבול המחרידות 😂 יש היגיון גם בטענה שהונדה יחסית חדשים בתחום הטורבו ויתכן 

שיש פה באמת בעיה מהותית שלא התגברו עליה וחיישן השמן הוא סוג של WORK AROUND שאמור לחפות על איזה דפקט שיש שם, מצד שני מדובר ביצרן מנועים רציני ואמין. 

אני גם כנראה שמרן וקשה לי לקחת סיכונים , גם מה DSG פחדתי . ההונדה הנוכחית שלי באמת מאוד אמינה , מנוע אטמוספרי גיר ידני אין מה שיתקלקל ... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הגיעו פחות מ-50 אקזמפלרים ידניים, ולרוב בהזמנה מראש.

גם לי בתחילת השנה אמרו שאולי ברבעון השלישי, הבנתי שאולי = לא.

ניסו לשכנע אותי לרציפה, אחרי הנסיעת מבחן אמרתי להם שלא בא בחשבון.

אם זה רק החלפת שמן באמת שלא הייתה לי בעיה לבלוע את הצפרדע הזו (בהתחשב בעובדה שגיר ידני זה פחות בעיות מגיר אוטומט פלנטרי), אם מדברים על בעיות עמוקות יותר לא הייתי בולע.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ... גם אותי בדיוק לפני יומיים ניסו לשכנע

לפי מה שהתרשמתי יש מצב שמדובר בבעיה עמוקה יותר ולא סתם טירחה נוספת וזהו כך שנראה לי שלא הפסדנו כלום 😉

מחר אלך לראות את המאזדה 3 , ברור לי שזו תהיה התפשרות על ביצועים גיר ידני וכו אבל זה מה יש . מי שפחדן צריך להתפשר חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה סיוויק 1.5T רציפה מול מאזדה 3 2.0 אוטומטית, המאזדה עדיפה בכל פרמטר חוץ מאשר תאוצות ביניים

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...