Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמלת ממתגת את עצמה מחדש בפייס, עם סרטון דאחקות ו-30+ לייקים

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, falou כתב:

(לא הסטריאוטיפ הכי מזוהה עם אלפא, אבל כנראה רצו למתג כמו BMW...)

או שסמל"ת פשוט לא טרחו לעשות סקר שוק/להסתכל בקארספורום/ברחוב/אולמות תצוגה של עצמם, ולבדוק איזה סוג של קהל קונה אלפא, כדי, אתה יודע, לגרום לו לקנות יותר אלפא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, vadim6385 כתב:

או שסמל"ת פשוט לא טרחו לעשות סקר שוק/להסתכל בקארספורום/ברחוב/אולמות תצוגה של עצמם, ולבדוק איזה סוג של קהל קונה אלפא, כדי, אתה יודע, לגרום לו לקנות יותר אלפא.

לסמלת (לא הבנת שצריך בלי גרשיים???) יש כבר שנים איש מכירות שבנה מותג מאפס, עומר גלברט, מנהל מותג אבארט. עכשיו, אני לא מכיר אותו, מעבר להתקשקשויות בפורום בעבר הרחוק, ולא מכיר את אבארט, מלבד אחת שנהגתי פעם, ולא מי-יודע-כמה אהבתי (אבל לא זה לא חריג, אני מפונק ניינטיז, כשזה מגיע לקטנות חמות).

אבל לפניו לא היה מותג אבארט, ועכשיו יש. עם מועדון, עם מכוניות שמתומחרות יקר... חצב לעצמו נישה ויושב בה טוב. באמת כל הכבוד. לא יודע מה הוא עושה, אבל הצדיק הזה יודע את נפש הבהמות שלו, מצליח לעשות מה שלובינסקי וקרסו נכשלים בו כל הזמן, לבנות מותג ספורטיבי בישראל.

למה לא נותנים לו את אלפא... אני לא יודע.

שוב, לא מכיר אותו, לא יודע מה הוא עושה, רק רואה תוצאות בשטח.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסרטון מנסה להביא לתודעה מהם המותגים המיובאים ע"י סמל"ת - ייתכן שהם מרגישים מאויימים ע"י יבוא מקביל?

הסרטון דבילי אבל כבר נאמר יותר מפעם - there's no such thing as bad publicity.

אישית אני לא מסכים האמירה הזאת, אבל אישית לא אחליט לקנות או לא לקנות סובארו XV (לדוגמא) בגלל הפרסומת הזאת.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון משעשע, קצת מוזר לי שדווקא פאלו נעלב בשביל אחרים כמו איזה פתית שלג. :-)

מה שכן - ופה אני מסכים - אני לא מצליח להבין איך סרטון כזה מתקנוורט לקנייה, אם כבר מדברים על סלנג שיווקי ישראלי. אני תמיד הגיתי samlat ואני בספק אם זה ישתנה, בעיקר כשהלוגו לא מכיל ניקוד.

בשורה התחתונה - היבואן הזה סוחב כבר 20 שנה בעיית תמחור מופרך של סחורה עממית, וכל עוד לא פותרים את הבעיה הזאת - לא יעזור כלום. התרסקות פיאט העולמית לא עוזרת כמובן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון דפוק ופשוט לא הבנתי איזה מסר הם מנסים להעביר לי.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם היו צריכים לעשות פרסומת סביב בחורה, חיילת בדרגת סמל. 

ככה זה היה מובן, הרי זה ליטרלי סמלת וככה הכי הגיוני לגרום לאנשים לזכור.

• רעיון טוב! 2

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כאן לגבי ריבוי מותגים תחת מיטריה אחת. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, ishay0703 כתב:

ואז הגיע 2008 וטלקאר קבלה את הייבוא

נכון,

עם זאת, למען ההגינות, תבדוק את ליין המוצרים של קיה ב 2005-2008, ואת הליין החדש אחרי שפיטר שרייר הגיע.

כשהייתי שם ביקור, הם הציגו בגאווה את השקף איזה מכוניות היו באמצע העשור הראשון של שנות ה 2000 ואיפה הם אז בסביבות 2015. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שההבדל בין אז להיום עצום.

קיה ספיה היה אחד הרכבים הכי גרועים שנהגתי בהם, ונהגתי בלא מעט זבל.

זכורה לי במיוחד לרעה צריכת הדלק הגבוהה באופן קיצוני, ושילוב גיר מנוע קטסטרופלי. קיק היה מייצר בעיקר רעש ביחס של 1:10 לטובת הרעש. 

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה הם גם התחילו למכור טנדרי ראם בסוכנות פיאט המרכזית

מעניין מה יהיה הצעד הבא שלהם... 

לפחות היו משקיעים את הכסף במקום הפרסומת הזאת במעבר לשיווק דיגיטלי כמו שאר היבואנים

Alfa Romeo 164 3.0 super v6 1995

Alfa Romeo spider 2.0 twinspark 1997

Alfa Romeo giulietta milano 2014

Volkswagen polo gti 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי מהעבודה קיה ספיה אוטומטית וקיה ספיה ידנית. הידנית הייתה מכונית סתמית. האוטומטית באמת הייתה ממש גרועה... 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...