Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמלת ממתגת את עצמה מחדש בפייס, עם סרטון דאחקות ו-30+ לייקים

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, noamturbo כתב:

לפחות היו משקיעים את הכסף במקום הפרסומת הזאת במעבר לשיווק דיגיטלי כמו שאר היבואנים

מה זה שיווק דיגיטלי?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהשיווק הדיגיטלי הוא גם עצם המכירה דרך האתר, כמו בסיאט לדוגמה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה גם לפרסומות ברשת ובעיקר למכירה באונליין כפי שמרבית היבואניות מקיימות (לובינסקי, כלמוביל, קרסו, צ'מפיון וכיוב')

Alfa Romeo 164 3.0 super v6 1995

Alfa Romeo spider 2.0 twinspark 1997

Alfa Romeo giulietta milano 2014

Volkswagen polo gti 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסום ברשת ומכירה אונליין אלו שני דברים שונים בתכלית.

לגבי מכירה אונליין, מישהו יודע נתונים?

זה בכלל עובד?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו...

אני... וואו. 

נראה שקהל היעד של הסרטון הזה הוא אנשים שאין להם רכבים של סמלת והמטרה היא שהם ישארו לא לקוחות, וילעגו למי שכן לקוח, אבל היי - ידעו איך מבטאים את השם של היבואן ההוא שלא רלוונטי לחיים שלהם בשום צורה. 

אם המטרה של ה... דבר, הזה היא להביא אנשים לאולמות, הוא לא רק מחטיא, אלא אשכרה מעודד את ההיפך. 

החוק הראשון (!!!) בבניית פרסומת הוא "תגרום למי שרואה את הפרסומת לרצות להיות השחקן בפרסומת". לא מוכרים מוצר, לא מוכרים מפרט, מוכרים פרסונה. מוכרים את המגניב ההוא שנוסע בבוקר לגלוש עם ה קרוסאובר שלו ולא עומד בפקקים בדרך למשרד, או האמא של המשפחה שיוצאת לטיולים בטבע והילדים שלה לא מקיאים על כל המושבים בהפסקות בין המכות שהם דופקים אחד לשני. זה הכלל ששם את קוקה קולה ואפל במקומות בהם הן נמצאות. 

אני רואה את הסרטון הזה ואומר לעצמי "אני לא פאקצה/ערבי/חיב"ס קאובוי-מילואים/אידיוט פוזל/רוסי (כאילו, לא אני אני. אני כן רוסי), ואני לא רוצה להיות כזה או להיתפס ככזה. ואם רק כאלה קונים את המכוניות האלה, אני לא אקנה". 

באמת, ראיתי וניתחתי הרבה פרסומות בחיים שלי, הרבה מאוד מהן חסרות תועלת, דביליות, שקריות אפילו. ראיתי הרבה פרסומות שלא גרמו לי לרצות לקנות מוצר של החברה מעולם לא ראיתי פרסומות שגרמו לי לרצות לא לקנות מוצר של החברה. 

אני לא יודע אם מישהו מסמלת קורא את ההודעה הזו, אבל אם כן - המלצה חברית וחינמית: מחקו את הסרטון הזה, ושקלו גם להפסיק את ההתקשרות עם מי שהפיק אותו. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסמר של ארון הקבורה של הדובדבן בקצפת הוא משקל קָטֵלֵת (וואו, הצלחתי לנקד מהטלפון) שהוא המשקל הנהוג ל...

מחלות.

"שלא תדע, חטפתי נזלת עם סמלת".

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, ניקו פ. כתב:

לדעתי זה גיבוב של שטויות. אני סבור כי הסרטון הזה לא יביאו קונה אחד לאולמות של סמל"ת. 

ממש פרסום מדהים שגרם לי להיזכר בסמל"ת. היום ראיתי ילד זורק סנדוויץ' ונזכרתי שיש ילדים רעבים באפריקה. אחלה פרסומת של הילד. ממש כמו זו של סמל"ת. 

יש פה תהליך של הטמעת המודעות של היבואן בקרב העם, את היבואנים הגדולים כולם מכירים, כנראה שחלק מהמיתוג מחדש מתחיל פה.

מדובר כל הנראה בשרשרת של סרטונים שיצאו בזמן הקרוב, תחילה להכיר את היבואן ו"להכניס רגל לבית הלקוח", אחר כך יבואו סרטוני מכירות.

אני לא חושב שיש אדם אחד במחלקת השיווק שחשב שסרטון כזה יביא קונה אחת לאולמות היבואן, אבל בתקווה שהבאים כן.

כמו שלימדה אותי המורה לתקשורת וחברה, שאין דבר כזה פרסום שלילי (בוא נחריג פשעים ועבירה על החוק), כל עוד מדברים עלייך ואתה בתודעה אתה קיים.

ועובדה, 23 שעות מאז פתיחת השרשור, 4 עמודים שלמים שבכל עמוד 15 תגובות, נראה שהצליחו לא רע.

לפני 22 שעות, falou כתב:

זה כי אני מותג.

בו, ברצינות, זה לא התחום ולא סוג הפרסום בו הפרובוקציה יוצרת מיתוג שהפירמה רוצה בו. יצרן אופנה רוצה מיתוג שערורייתי, זה מקדם אותו. סמלת עולבת בקוני הרכבים שלה, בהומור סרטי בורקס מתוצרת ביתית, לא רואה איך זה משרת אותה.

התגובה שלי לניקו משותפת גם אלייך.

אוסיף ואומר שאני לא חושב שהיא עולבת בקוני הרכב שלה, בסופו של יום אנחנו מדינה רב תרבותית ומגוונת משלל קצוות העולם, כור היתוך של ממש והסרטון נוגע בכולם בצורה הומוריסטית.

שום קטע בסרטון לא נעשה כדי להקניט קהילה כזאת או אחרת, אני לא רואה בזה צחוק על לשון הדיבור של האוכלוסיות.

מי שנפגע מסרטון כזה הוא "בוחר" להפגע, מדובר בעוד סרטון הומוריסטי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי מהעבודה קיה ספיה אוטומטית וקיה ספיה ידנית. הידנית הייתה מכונית סתמית. האוטומטית באמת הייתה ממש גרועה... 
דווקא מבחנים מאותה עת טענו שהספיה היא המשפחתית הקוריאנית הטובה ביותר מאחר ומתכנניה לא קילקלו יותר מדי את בסיס המאזדה 323 שלה

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחנים במקרה זה, איך נאמר במילים עדינות, שווים ל@#$.

כל קשר בין הספיה למאזדה 323 מבחינת ניהוג וביצועים הוא מקרי לחלוטין!

• רעיון טוב! 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, nizzan943 כתב:

ועובדה, 23 שעות מאז פתיחת השרשור, 4 עמודים שלמים שבכל עמוד 15 תגובות, נראה שהצליחו לא רע.

אתה מספיק זמן פה בפורום כדי לדעת שיש נושאים מסויימים שאפשר מהר מאוד להוציא מהם מלא עמודים.

איכשהו, חלק מהנושאים האלה קשורים ישירות לנזלת.

גם מר פאלו פה אשם במילוי עמודים שלמים בפורום על חלק מהמוצרים שנזלת מייבאים.

לפני 36 דקות, nizzan943 כתב:

יש פה תהליך של הטמעת המודעות של היבואן בקרב העם, את היבואנים הגדולים כולם מכירים, כנראה שחלק מהמיתוג מחדש מתחיל פה.

למי אכפת מה שם היבואן ברכישת רכב?

אין פה מלחמה בין דילרים. יש אחד לכול מותג. 

אתה אולי זוכר את כול השמות של היבואנים, מבטיח לך שחלק גדול מאוכלוסיה לא יודע. זה גם ממש לא משנה בשיטה הנוכחית. אם יהיו עוד יבואנים למוצרים של נזלת - זה יהיה רלוונטי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסירטון זה זה כמו שירצו להריץ שוב את קצב לכנסת ויעשו סירטון שמהלל איזה זיין הוא.

דווקא בתקופה הזו שהםרסומאים מוכנים לעבוד בזול לא יכלו למצוא אחד פחות מזיק?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, falou כתב:

לסמלת (לא הבנת שצריך בלי גרשיים???)

למה? ממתי הם כבר לא סוכנות מכוניות לים התיכון בע"ם?

זה השם שלהם עוד מהזמן שקראו לסמלת סרג'נט(ית)

samelet.PNG

• אהבתי 3

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...