Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על רכב ליסינג מהעבודה (או פרטי-תפעולי)

does_not_matter
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני שוקל לקחת רכב מהעבודה או לקחת עסקת ליסינג פרטי תפעולי לבד, הפרטים פחות חשובים כי בפיננסים אין הרבה הבדל בין האופציות. אני אעשה את החשבון מה איך ולאן כשיגיע הזמן.

ביינתים, עברתי על הרכבים, אבזור ומחיר (פוטנציאלי בליסינגים) - וזה השורטליסט של הרכבים שאהבתי ואשמח לשמוע עליהם חוות דעת:

1. Polo Comfortline

2. Seat Ibiza Style

3. Mazda 2 Dynamic

4. Skoda Fabia Style

5.  Renault Clio Intense

הן מחולקות לפי הכי יקרה להכי פחות יקרה (בניחוש פרוע שלי), אני עדיין לא בטוח מה העלויות בדיוק של כל אחת אבל אני מעריך שיצא באזור ה-1900-2300 פחות בנטו (מהכי יקרה להכי זולה ברשימה)

האמת שאני לא בטוח שאת כולן יש בליסינג - אבל בכל מקרה אשמח לשמוע מה דעתכם עליהם. 

מבחינת הנסיעות, הדרישה היא באר שבע - תל אביב/הרצליה/לקוח איפשהו בארץ פעם-פעמיים בשבוע בלחץ, שאר הזמן נסיעה בעיר (המגורים והמשרד בבאר שבע).

מה חשוב לי ברכב:

* שיהיה כמה שיותר שקט, במיוחד בבין-עירוני.

* אבזור, פיטצ'רים ו"יופי"/נוחות בפנים האוטו.

* בטיחות כמובן.

* כמובן זריזות וכוח, אבל אני מעריך שכל הרכבים בסגמנט הזה דיי זהים.

* מקום ברכב לא חשוב, אני אסע רוב הזמן לבד.

אשמח לשמוע מה דעתכם על הרכבים, ואם יש לכם רעיונות לרכבים אחרים שפספסתי אתם מוזמנים להמליץ!

תודה רבה על הזמן שלכם חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 אין טעם לקחת עכשיו, מתיחת פנים אמורה להגיע.

פאביה מיושנת וחסרת מערכות בטיחות (בלימה אוטונומית עד 30 קמ"ש לא תחרותי היום).

פולו מול איביזה - פולו לוקחת , חומרים טובים יותר, יש תיקון סטייה מנתיב שאין באיביזה, מושבים עדיפים במקצת.  

קליאו גם תחרותית , רק שיש התרעה והפנים קודר ברמת הגימור הזו. ביצועים טובים. 

התחרות פה היא בעיקר בין הפולו לקליאו ונוטה לטובת הפולו. 

מבחינת זריזות הואגיות והקליאו לדעתי בטופ של הקטגוריה. הקוריאניות עם מנועי הטורבו איטיות יותר. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פביה אוטומטית כרגע לא נמכרת בישראל.

איביזה סטייל כמעט ולא זמינה בעסקאות ליסינג, על פולו גם אל תבנה.

את הקליאו החדשה לא יצא לי לנסות אבל המפרט מרשים והאוטו נראה מעולה.

בדוק סיאט ארונה או סקודה קאמיק/סקאלה. מרווחת, זריזות, יש אבזור בטיחות ונוחות טוב (עדיף בסקודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mike808 כתב:

פביה אוטומטית כרגע לא נמכרת בישראל.

איביזה סטייל כמעט ולא זמינה בעסקאות ליסינג, על פולו גם אל תבנה.

את הקליאו החדשה לא יצא לי לנסות אבל המפרט מרשים והאוטו נראה מעולה.

בדוק סיאט ארונה או סקודה קאמיק/סקאלה. מרווחת, זריזות, יש אבזור בטיחות ונוחות טוב (עדיף בסקודה).

לפני כשעה, yoav911gt2 כתב:

מאזדה 2 אין טעם לקחת עכשיו, מתיחת פנים אמורה להגיע.

פאביה מיושנת וחסרת מערכות בטיחות (בלימה אוטונומית עד 30 קמ"ש לא תחרותי היום).

פולו מול איביזה - פולו לוקחת , חומרים טובים יותר, יש תיקון סטייה מנתיב שאין באיביזה, מושבים עדיפים במקצת.  

קליאו גם תחרותית , רק שיש התרעה והפנים קודר ברמת הגימור הזו. ביצועים טובים. 

התחרות פה היא בעיקר בין הפולו לקליאו ונוטה לטובת הפולו. 

מבחינת זריזות הואגיות והקליאו לדעתי בטופ של הקטגוריה. הקוריאניות עם מנועי הטורבו איטיות יותר. 

תודה על התגובות,

מאזדה 2 - לא שווה לקחת עכשיו בגלל שהמתיחת פנים אמורה להגיע ואפשר לקבל רכב טוב יותר? או שלא שווה לקחת עכשיו כי המאזדה 2 הנוכחית לא משהו?

פאביה - האמת היה לי מוזר שלא ראיתי באתר הרשמי שלהם בישראל את הדגם האוטומטי. החלטה מוזרה מצידם. אבל מצד שני כן ראיתי דגם אוטומטי ב-capital motors.

איביזה - מה עם reference? הדגם הזה זמין יותר בליסינג? איך הוא ביחס לסטייל?

פולו - אתם חושבים שאין סיכוי שאצליח לקחת פולו בליסינג תפעולי?

קליו - אני אנסה לברר איזה רמת גימור יש בליסינג.

ארונה, קאמיק וסקאלה נראות לי קצת גדולות וגם אולי טיפה יותר יקרות - אני חושב שבטווח המחירים שלהן אנחנו כבר מתחילים להתקרב קצת לגולף/לאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאמיק רכב מעולה. מאוד מרווח בפנים. מרווח כמעט של משפחתית. משמעותית מהארונה. 

אבזור טוב. לא סגור אם יש בקרת שיוט גם מתחת ל30 קמש . מנוע 1.0 בגרסאת הליסינג. פרטי יש גם 1.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיטל מוטורס הם לא היבואנים של סקודה, כנראה שהאתר שלהם לא מספיק מעודכן.

איביזה רפרנס זמינה יותר בליסינג אבל רמת האבזור דיי נמוכה.

פולו לדעתי לא תצליח לקבל או שתקבל הצעה במחיר אסטרונומי ולא משתלם.

באופן כללי בעסקאות ליסינג כדאי לחשוב קצת אחרת, סוג הרכב פחות משחק תפקיד אלא עלות העסקה. תגדיר שאתה מחפש מכונית סופר מיני אוטומטית, בדוק הצעות בכמה חברות ותבחר את העסקה שהכי משתלמת לך כלכלית. ברור שהרכב עצמו חשוב, אבל תזכור שבשורה התחתונה זה לא הרכב שלך ואתה בכל מקרה מחזיר אותו אחרי 3 שנים והשורה התחתונה היא שורת התשלום. אני מניח שיונדאי i20 תוצע לך במחיר הכי טוב. אני לא הייתי מוכן לשלם על איביזה למשל 200 ש"ח בחודש יותר מיונדאי רק כי אהבתי יותר את העיצוב או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, does_not_matter כתב:

תודה על התגובות,

מאזדה 2 - לא שווה לקחת עכשיו בגלל שהמתיחת פנים אמורה להגיע ואפשר לקבל רכב טוב יותר? או שלא שווה לקחת עכשיו כי המאזדה 2 הנוכחית לא משהו?

פאביה - האמת היה לי מוזר שלא ראיתי באתר הרשמי שלהם בישראל את הדגם האוטומטי. החלטה מוזרה מצידם. אבל מצד שני כן ראיתי דגם אוטומטי ב-capital motors.

איביזה - מה עם reference? הדגם הזה זמין יותר בליסינג? איך הוא ביחס לסטייל?

פולו - אתם חושבים שאין סיכוי שאצליח לקחת פולו בליסינג תפעולי?

קליו - אני אנסה לברר איזה רמת גימור יש בליסינג.

ארונה, קאמיק וסקאלה נראות לי קצת גדולות וגם אולי טיפה יותר יקרות - אני חושב שבטווח המחירים שלהן אנחנו כבר מתחילים להתקרב קצת לגולף/לאון.

פאביה אכן מופיעה בקפיטל מוטורס ושות׳ אבל זה כי הם לא עדכנו את האתר.

אני התקשרתי לברר מול צמפיון מוטורס ולטענת הנציג הפאביה האוטומטית אמורה להגיע לקראת סוף השנה.

אני באופן אישי מחכה לזה, הרכב מאוד מעניין אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפביה דגם מיושן יחסית והיא נמצאת בסוף מחזור החיים, בשנה הבאה אמורה לצאת בדור חדש. היא יושבת על פלטפורמת הסופר מיני הישנה של פולקסווגן. לצרוך השוואה איביזה ופולו כבר יושבות על פלטפורמה חדשה, מציעות תא נוסעים מרווח יותר והיצע מערכות בטיחות עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההעינות. 

בסופו של דבר החלטתי להשאר עם הרכב שלי ולא לקחת ליסינג פרטי או מהעבודה. חשבתי שאם זה יהיה עוד כמה מאות שקלים בחודש אז זה יהיה שווה תמורת השקט הנפשי - אבל זה לא המצב, זה הרבה יותר יקר ואני יכול להשקיע את הכסף הזה במקומות אחרים ולא לשרוף על הרכב.

בכל מקרה תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...