Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר הייתם מוסיפים לרכב שלכם?.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, yogev20 כתב:

החלום שלי ממש צנוע, מים קרים זמינים בלחיצת כפתור ליד לוח השעונים.

בעל הבית שלי התקין כזה בדפנדר שלו, אבל לא מדובר על מים לתא נוסעים אלא צינורית לטיולים בבגאז, מאמין שאפשר להעביר אותה גם לתא נוסעים אם בא לו.

לגבי השרשור - רציתי בקרת שיוט כבר כשקניתי את הרכב ואחרי 3 חודשים והרבה עבודה קשה הצלחתי לטפל בעניין. 

מהצד הבלתי אפשרי - הייתי שמח לסאנרוף. מהצד האפשרי יותר - מחשב דרך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי ברכב חסר 2 דברים: 1. מסג' במושבים. 2. שדרך המערכת מולטימדיה המותקנת ברכב יהיה אפשר להכנס למחשב של הרכב.

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, omricn כתב:

לגבי נעילה לאחר מהירות מסויימת, זה קיים ואפשרי להפעיל בכמה דרכים.

תנסה ע"פ הסרטון הבא שרץ פה כבר בכמה שרשורים לאחרונה:

אם לא עובד, יש להתחבר למחשב הרכב עם OBD מיוחד עם סוויץ', ותוכנת Focccus דרכה אפשר לקרוא ולכתוב למחשב הרכב ה-כ-ל.

גם לגבי פתיחת חלונות בלחיצה ארוכה ניתן לשלוט באמצעות התוכנה.

תודה. לא היה לי יותר מדי זמן לשחק עם זה בינתיים, ניסיתי פעם אחת וכן שמעתי צלילים. חשבתי שעשיתי הכל כמו שצריך, אבל הדלתות לא ננעלות בנסיעה עדיין. אנסה שוב בימים הקרובים.

לגבי התוכנה, זה משהו שאמור להיות בכל מוסך או רק במורשה?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@arco1 זו לא תוכנה רשמית, זו תוכנה שפיתחו "האקרים" רוסיים, והיא עובדת בדיוק כמו התוכנה שקיימת במוסך יבואן, קרי - מאפשרת לקרוא ולכתוב לכל מחשב ברכב. יש צורך בחיבור OBD מיוחד:

ELM327 OBD2 USB Modified Switch Forscan Elmconfig Fits Ford Focus ...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק elm327 ששווה 15 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.6.2020 בשעה 07:55, yossiaviel כתב:

זה באמת הזוי, שעדיין,{2020}, לא כל הרכבים מצויידים ב-4 חלונות חשמל, שעולים ויורדים בנגיעה. כלומר, לא צריך להחזיק את הכפתור לחוץ כל הזמן, כדי שזה יפעל.

היו לי רכבים ישנים יותר, אפילו זולים, ושם זה  היה קיים. משום מה, כיום אני רואה הרבה רכבים שזה נמצא בעיקר בחלון הנהג בלבד.

שלום לך קיה נירו.

הזייה שאני צריך להשאיר את הכפתור לחוץ כדי שהחלון שלצידי ייסגר (סגירה אוטומטית רק לנהג)

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו 4 rs:

הדבר שהכי חסר (בעבר) לי הוא איכות צליל ממערכת ההבידור (דווקא מנוע-אגזוז עשו יופי של צליל). נפתר ע״י התקנת מגבר, סאב והחלפת רמקולים.

כרגע הייתי מעדיף איכות הרכבה טובה יותר

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, EliC25 כתב:

מספיק elm327 ששווה 15 שקל.

שלילי. החיבור הפשוט עליו אתה מדבר לא יאפשר לבצע כתיבה למחשבי הרכב אלא מקסימום לראות נתונים, וגם אז - לא את כולם. כמו כן לא יהיה ניתן לאפס חלק מהתקלות.

בנוסף, החיבור שצירפתי עובד בחיבור חוטי ולא BT, אשר בעת העברת נתונים למחשבי הרכב מתנתק אין ספור פעמים, ואתה ממש לא רוצה שכתיבה למחשב הרכב תתקע באמצע.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה לפני כמה ימים עם ELM פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...