Jump to content

אסטון מרטין

 • הודעות

  192
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

אסטון מרטין שיחק אותה בתאריך אוגוסט 12 2020

התכנים של אסטון מרטין היו האהובים ביותר!

מוניטין

85 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

2,071 צפו בפרופיל
 1. V6? אם כן אז מנועים נחמדים מאוד. בעיקרון, אין בעיה לסוע גם 500 סלד מתחת למנתק אם המנוע תקין, 3500 במנוע בנזין סטנדרטי זאת בערך ההתחלה שלו מבחינת כוח.
 2. משום מה לא נותן לי לצטט הודעות.. אז ככה תכלס הייתי צריך 1000 תמונות של האובייקט המסויים אבל להוציא אותם ידנית תיסכל אותי אז כתבתי סקריפט בסיסי שמוצא את האובייקט בצורה לא יעילה, על כל 6 תמונות הוצאתי crop אחד בערך, כמובן שהכל אוטומטי.. בקצרה אומר שהאתרים הישראלים המצליחים מוגנים בצורה טובה מאוד ולמרות שניתן לעקוף את החסימות זה פשוט לא שווה את הטרחה (מלבד האתגר שבדבר כמובן וכמובן שהצלחתי בקנה מידה קטן) זה לא לפרוייקט של בית ספר, התחלתי ללמוד קצת "תכנות" פייתון וזה הפך להיות תחביב. על הדרך גיליתי מה זה מולטיטרדינג ועשרת אלפים תמונות נחתו אצלי במחשב בתוך פחות מחמש דקות. מתוכם קרוב ל2000 שמישות. "בתור חברה מסחרית, מה הם יכולים לעשות בעניין? המון - שעה אחר סיום ה Scraping, צפה למחלקת ימ"מ שלמה מחוץ לבית שלך עם נשקים שלופים וכדור בקנה. או שלא." בערך מה שעבר לי בראש
 3. השימוש הוא לאימון מודל לזיהוי אובייקטים לשימוש אישי, התמונות נשמרות על מחשבי האישי בלבד. אם אני עוקף חסימות של האתר בשביל למשוך באופן אוטומטי את התמונות האלו, האם לדעתכם זה עדיין בסדר משפטית? האם אתר שבו כתוב בתנאי השימוש שלו: "שלא לבצע כל פעולה אשר תייצר ו/או אשר עלולה לייצר עומס על מערכות ושרתי האתר" או: "הינך מצהיר ומתחייב שלא לאסוף נתונים מהאתר בכל צורה שהיא (למעט על דרך של צפייה רגילה במודעות ככל משתמש סביר) לרבות בכל אמצעי טכנולוגי ו/או אלקטרוני ו/או ממוחשב ו/או באמצעות תוכנות אוטומטיות (ובכלל זאת רובוטים, spiders, scrapers וכיו"ב). כל שימוש אחר" או: " שלא לעקוף או לנסות לעקוף כל אמצעי טכנולוגי הקיים באתר ו/או במערכות הקשורות אליו אשר תפקידו למנוע אלו מן הפעילויות האסורות תחת תקנון השימוש. " יכול לכוון אותי לאתרים כאלו? (בדגש על API חינמי
 4. לאסוף כמה אלפי תמונות מאתרי יד 2 למינהם, האם חוקי?
 5. את הפוקוס סטיישן שלי על ps4 הצלחתי לדחוף דיי יפה גם בפניות חדות ובקצב שהרשים אותי, מה בדיוק מפריע לך במישלין? *אם מדובר על הרכב שבתמונה קשה לי להאמין שתצליח לחמם R888R עם 100 ומשהו כ"ס שיש לו.
 6. השנקל שלי, אתגר מנטלי מוציא לך את הדיכאון. יש לי הרבה לחץ על הראש אבל כשאני שם לעצמי אתגר, "אני יעשה משהו שבחיים לא חשבתי שאצליח", לוקח פרוייקטים אישיים שגדולים עליי בכמה מידות, שם דד-ליין ועומד בו, (אני משתדל ש)כל זמן שאני לא עסוק במשהו חיוני(עבודה משפחה סידורים וכו') הראש עסוק בפרוייקט פעם זה היה שיפוץ של אופנועי אספנות, אחר"כ עבר להוציא את המקסימום מהרכב, לפעמים זה להשיג סכום X נזיל בשביל מטרה מסויימת והיום זה תכנות. כל פעם אני דואג שזה יהיה משהו שאשכרה אכפת לי ממנו והכי חשוב עם נקודות סיפוק קטנות על ציר הזמן של הפרוייקט. ועוד דבר קטן, אתה נשוי, בנישואים טובים לפי השקפתי אין אדם בעולם שמכיר אותך יותר טוב מאשתך וכמו שרובנו יודעים נשים אוהבות לדבר, תנצל את זה, זוכר שפעם שהיית רווק היית שוקע בשיחות עם שותפות פוטנציאליות לחיים עד לאמצע הלילה? (מדבר על עצמי לא יודע אם זה כך גם אצלך) אז למה לא עם השותפה הנוכחית? מה שכתבתי זה מה שעזר ועוזר לי ביומיום, מוזמן לנסות.
 7. תנסה לדסבל את Intel vmd
 8. יכול להיות שאחת הסיבות לאריכות חייו של המצבר היא המיקום בתא המטען? חשיפה לתא מנוע רותח יכולה להשפיע על מצבר לרעה?
 9. אני מרוצה מאחד דומה אבל קטן יותר לשימושים שהם קצת מעבר לאופיס וסרטים משמש בתור תחנת עבודה ניידת מצויינת ביום-יום(חיבור למסך חיצוני) וטאבלט נחמד בערבים
 10. אחרי שאתה עובר מכלי בפחות מ10K שעושה 0 ל 200 במצמוץ וחצי.. קשה לחשוב על מרובעי גלגלים נגישים בפחות מרבע מיליון שקל שאפשר לתאר כ'מהירים' (טסלה זה לא רכב)
 11. איך מגדירים את מה שאני עושה? אני מתחיל לחפש עבודה בתחום ה היי טק(נראה לי) פעם ראשונה שלי בשוק החופשי בתחום הזה, ההגדרה של התפקיד שלי כיום היא "מנהל רשת" (שירות חובה ח"א) מה אני עושה בפועל? הרבה עבודה מול AD, תמיכה בתוכנות בלי אבא ואמא (בעיקר בדיקה מעמיקה של תקלות ומציאת פתרונות), תפעול תקלות חומרה, HelpDesk , קצת Exchange , קצת Dhcp , סקריפטים בסיסיים לייעול העבודה מול AD בעזרת PowerShell , תיווך בין המתכנת של הבסיס לבין הצרכים של המחלקה (אני יצירתי לפעמים) בעיקרון יש צוות של HelpDesk וכל מה שהם לא מצליחים לעשות מגיע אליי, הבנה בסיסית בשפות תכנות אבל לא מעבר וללא רצון להתפתח בתחום. כשנה וחצי ניסיון בתחום, מה לחפש? מה צריכות להיות הציפיות שכר שלי באזרחות? האם יש מרכיב מרכזי שחסר לי על מנת לענות על הגדרת תפקיד מסויים? האם יש דברים (חוץ מקוד) שהייתם ממליצים לי לפתח בזמן שנשאר לי עד השחרור? תודה.
 12. אז איך תרכיב את המיסב החדש אם לא פירקת את הקראנק?
 13. מאזדה 5 דור שני תשלם 30 מקדמה ואת השאר תשמור לעצמך אם הדרישה היחידה שלך מהרכב מלבד ה7 מקומות היא שיחזיק ל5 שנים כמובן..
×
×
 • תוכן חדש...