Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר הייתם מוסיפים לרכב שלכם?.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי את השרשור של מה אוהבים ומה לא ברכב.

עלה לי רעיון לנסות שרשור, נהגתם הרבה, על מספר של רכבים לעיתים יש דברים ברכב אחד שבאחרים אין.

אז האם יש משהו שראיתם/נתקלתם ברכבים שהיו לכם, והייתם שמחים לו זה היה ברכב הנוכחי?.

אני אתחיל.

בסקודה יטי שהיתה לי, היה דבר קטן ופשוט שלדעתי הוא גאוני.

כאשר היתה נשרפת נורה ברכב (לוחית רישוי, פנס אחורי/קדמי...), היתה נדלקת נורת התראה בלוח השעונים.

אני לא מבין למה הדבר הזה לא קיים בכל הרכבים.

אני לא מבין למה לא הופכים דבר כזה לחובה כמו dlr, חיישן אוויר בצמיגים.

ברכב של ההורים נשרפה נורה של לוחית הרישוי ואין לך דרך לדעת את זה, חוץ מאשר להסתובב ולבדוק.

בבונבוניירה שלי, גם לא קיים.

חוץ מרכב של סקודה, לא נתקלתי בזה והלוואי וזה היה ברכב הנוכחי שלי.

• רעיון טוב! 1

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלנדקרוזר - סוללה גדולה של רכב היברידי לנסיעה בשטח רק על חשמל. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת הזוי, שעדיין,{2020}, לא כל הרכבים מצויידים ב-4 חלונות חשמל, שעולים ויורדים בנגיעה. כלומר, לא צריך להחזיק את הכפתור לחוץ כל הזמן, כדי שזה יפעל.

היו לי רכבים ישנים יותר, אפילו זולים, ושם זה  היה קיים. משום מה, כיום אני רואה הרבה רכבים שזה נמצא בעיקר בחלון הנהג בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורית ביקורת לגבי תקינות נורות - קיימת גם ב-156 שלי, ממודל 98...

לא פלא שהרבה רכבים הרבה יותר חדישים נוסעים עם אורות ראשיים לא תקינים (בסבירות גבוהה - נורות שרופות). אולי באמת הסיבה היא שהנורית הזו אינה קיימת.

אגב ב-I20 שלנו מודל 2020 - איני חושב גם שקיימת.

ב-156 שלי, הייתי מוסיף מזגן רציני, אפילו בתא המטען (כזה תדיראן/אלקטרה/וואטאבר) של "1 כח" או "3/4 כח".

בהחלט לא היה מזיק.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לנעילת דלתות אוטומטית בהגעה למהירות מסוימת, נניח 30 קמ"ש. זה פוקוס 2016.

אגב אולי מישהו יכול לעזור.. החלונות יורדים ועולים בנגיעה, אבל מהשלט הם רק עולים בסגירה. בפתיחה הם לא יורדים. מישהו יודע מה יכול להיות? בפוקוס הישנה יותר (2009) זה עבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום שלי ממש צנוע, מים קרים זמינים בלחיצת כפתור ליד לוח השעונים.

כלומר, בקבוק גדול מאחור (פעם חשבתי להמציא משהו כזה,אם לא קיים) מבודד לשמירה על המים

צינור מים בתעלה, שמקוררת באופן אוטומטי בלחיצה על כפתור המים, ברז קטנה, ולשתות לרוויה מים קרים. (גם פושרים זה בסדר)

סוחב בקבוקים כל הזמן, אך נראה לי שהגיע הזמן להתקדם למשהו יותר אפקטיבי, במדינה החמה הזו. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין משמעותי שחסר לי - נורות LED ראשיות.
עניין קטן שחסר לי - נעילה אוטומטית לדלתות לאחר X קמ״ש, מוזר שאין אצלי בכלל מנגנון נעילה מרכזית (מאזדה 2, 19׳) ואצל בת הזוג שלי בפיקנטו קיים ועובד (רכב שעולה בערך 25K פחות, לא יודע, אולי רק לי זה מוזר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ariel000 כתב:

ראיתי את השרשור של מה אוהבים ומה לא ברכב.

עלה לי רעיון לנסות שרשור, נהגתם הרבה, על מספר של רכבים לעיתים יש דברים ברכב אחד שבאחרים אין.

אז האם יש משהו שראיתם/נתקלתם ברכבים שהיו לכם, והייתם שמחים לו זה היה ברכב הנוכחי?.

אני אתחיל.

בסקודה יטי שהיתה לי, היה דבר קטן ופשוט שלדעתי הוא גאוני.

כאשר היתה נשרפת נורה ברכב (לוחית רישוי, פנס אחורי/קדמי...), היתה נדלקת נורת התראה בלוח השעונים.

אני לא מבין למה הדבר הזה לא קיים בכל הרכבים.

אני לא מבין למה לא הופכים דבר כזה לחובה כמו dlr, חיישן אוויר בצמיגים.

ברכב של ההורים נשרפה נורה של לוחית הרישוי ואין לך דרך לדעת את זה, חוץ מאשר להסתובב ולבדוק.

בבונבוניירה שלי, גם לא קיים.

חוץ מרכב של סקודה, לא נתקלתי בזה והלוואי וזה היה ברכב הנוכחי שלי.

טנדר פיאט דובלו יש את זה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב זה נשמע רעיון טוב ואכן יש כל מיני פתרונות קטנים לכך. ברכב של חבר יש מיני מקרר שמחובר לשקע מצת, אומנם בקבוקי ליטר וחצי אי אפשר להכניס לשם, אבל כן פחיות / בקבוקי מים קטנים. כמובן שזה תופס די הרבה מקום ככה שאם הרכב רוב הזמן מלא זה פחות פרקטי.

לאוטו שלי הייתי רוצה להוסיף בקרת שיוט אדפטיבית מ0 קמש. יש את הגרסת ספורט שמגיעה עם בקרת שיוט (לי אין את זה), אבל אחרי שנהגתי בעבודה הקודמת שלי בהרבה רכבים עם בקרת שיוט נורמלית אני לא מבין איך קניתי גירסה בלי שום בקרה כזו.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yogev20 כתב:

החלום שלי ממש צנוע, מים קרים זמינים בלחיצת כפתור ליד לוח השעונים.

כלומר, בקבוק גדול מאחור (פעם חשבתי להמציא משהו כזה,אם לא קיים) מבודד לשמירה על המים

צינור מים בתעלה, שמקוררת באופן אוטומטי בלחיצה על כפתור המים, ברז קטנה, ולשתות לרוויה מים קרים. (גם פושרים זה בסדר)

סוחב בקבוקים כל הזמן, אך נראה לי שהגיע הזמן להתקדם למשהו יותר אפקטיבי, במדינה החמה הזו. 

זה בכלל לא בעיה, היה לנו כזה בסובארו 82 של אבא שלי, מאחור בתא המטען היה קלקר שחיברנו לו  בתחתית משאבת מים כמו של הווישרים משם צינור שהגיע עד לדשבורד שם היה מתקן אלומניום שמחזיק את הכוס ואז בלחיצת כפתור בדשבורד  היית מפעיל את המשאבה  ומגיע לך מים קרים, בתור ילדים היה תענוג בטיולים כי היה מיץ קר

הייתי רוצה להוסיף נהג קבוע שינהג במקומי כל הזמן ,כי אני שונא לנהוג ואוהב לישון בעיקר בנסיעה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, טרול כתב:

זה בכלל לא בעיה, היה לנו כזה בסובארו 82 של אבא שלי, מאחור בתא המטען היה קלקר שחיברנו לו  בתחתית משאבת מים כמו של הווישרים משם צינור שהגיע עד לדשבורד שם היה מתקן אלומניום שמחזיק את הכוס ואז בלחיצת כפתור בדשבורד  היית מפעיל את המשאבה  ומגיע לך מים קרים, בתור ילדים היה תענוג בטיולים כי היה מיץ קר

הייתי רוצה להוסיף נהג קבוע שינהג במקומי כל הזמן ,כי אני שונא לנהוג ואוהב לישון בעיקר בנסיעה

יש בקבוקים ששומרים על טמפרטורת המים בתוכם, לא צריך פטנטים כאלה מורכבים..))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, arco1 כתב:

יש בקבוקים ששומרים על טמפרטורת המים בתוכם, לא צריך פטנטים כאלה מורכבים..))

אבל הוא לא רצה בקבוק, הוא רצה שמים קרים יגיעו אליו בלחיצת כפתור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, טרול כתב:

קלקר מלא קרח , מה הבעיה? לא מים שישבו יומיים ברכב

ההודעה שלי לא התייחסה ספציפית להודעה שלך.

במקרה שלכם אני מניח שמלאתם את המים באותו יום ששתיתם אותם. אין עם זה בעיה. התכוונתי שאין פתרון קל שלא כולל סחיבת בקבוקים לשתיית מים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...