Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת טורבו לפיג'ו 407

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@DesertFox אולי אתה חי במדינה אחרת אני לא יודע, תפתח את אתר YAD2, תסמן 508 שנת 2011-2012 ותראה שם מחירים החל מ-12 אלף עד איזור ה-20 אלף עבור רכבים שמורים יותר (כנראה), ממוצע המחירים נע באזור 17-18 אלף, זה גם מחירים שאנשים מבקשים, בפועל כנראה אפשר לרכוש עוד בפחות. אם רכשת לא מזמן את ה-407 שלך במחירים דומים לאלו, צר לי עשית עסקה פשוט גרועה. ה-508 עדיפה עליה בכל פרמטר, ההבדל של יחידת הכח הוא תהומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, PorSche-911 כתב:

@DesertFox אולי אתה חי במדינה אחרת אני לא יודע, תפתח את אתר YAD2, תסמן 508 שנת 2011-2012 ותראה שם מחירים החל מ-12 אלף עד איזור ה-20 אלף עבור רכבים שמורים יותר (כנראה), ממוצע המחירים נע באזור 17-18 אלף, זה גם מחירים שאנשים מבקשים, בפועל כנראה אפשר לרכוש עוד בפחות. אם רכשת לא מזמן את ה-407 שלך במחירים דומים לאלו, צר לי עשית עסקה פשוט גרועה. ה-508 עדיפה עליה בכל פרמטר, ההבדל של יחידת הכח הוא תהומי.

בסדר תמשיך לחשוב מה שאתה רוצה, אני עדיין מרוצה מה-407 והיא מצליחה להדביק ולעבור מכוניות מודרניות על הכביש תתפלא. מראות מתקפלות, חיישני רוורס, חיישן גשם ועוד פיצ'רים מודרניים.. מה רע? ולרוב מה שאתה מתכוון שמפרסמים על ה-508 אלה מכוניות יד שניה ושלישית וכך הלאה שחגגו עליהן ובדר"כ עם קילומטראז' מעל 150 אלף.. לא הייתי מרוצה עם דבר שכזה. תמצא לי יד ראשונה באיזור ה120 א"ק מפרטי (שבזה קניתי את ה407 בעלות של 15, דגם פרימיום) , ובעלות של פחות מ25-30 ואז נדבר. בינתיים זה שרשמת את טווח המחירים זה נחמד, שחכת לציין שחגגו עליהן. 😋

עריכה אחרונה על ידי DesertFox
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע ,אפשר לשים טורבו בדייהו רייסר? כמה יעלה?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בלמצוא דייהו רייסר שעדיין נוסעת, לפני הטורבו הייתי מקלף את המסקינטייפ שמחזיק את החלקים מחוברים ורואה כמה מהאוטו נשאר מחובר בזכות עצמו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת דייהו רייסר היתה למעשה ייצור ברשיון של אופל קדט של תחילת שנות ה90 לאחר שאופל סגרה את קו היצור שלה ועברה לייצר את אסטרה דור 1, סופר רייסר כבר היתה רכב אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נו ,יש אשכרה משפרי דייהו. אני גם רוצה אבל זאת עם פנסי מלאך.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: גיליתי שיש מצב ספורט בפיג'ו שלי, ההבדל בערך שמיים וארץ. מרגיש שאני טס כאילו הוספתי מנוע טורבו מבחינתי. (והרכב הוא 143 כוח סוס, מוציא ממנו את מלוא הפוטנציאל).  ;) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, המחליף כתב:

תהנה ! אבל אל תשכח שמצב ספורט מגביר את צריכת הדלק

תודה אני יודע. עשיתי עכשיו נסיעה ארוכה מעיר לעיר שכבר עשיתי לפניכן ובאופן מפתיע צריכת הדלק היתה פחות או יותר אותו הדבר, אולי טיפונת יותר. בהחלט שווה את זה.. :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי בנסיעה רגילה לא צריך את זה. למשל בכביש 4 לדוגמא.

בעליות זה מאוד נחמד..לטוס את העליות על ספורט..

אני אישית יש לי ברוך השם טורבו ואני עולה עליות בהילוך חמישי על 100+

עריכה אחרונה על ידי המחליף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איך לבנאדם שגילה כפתור 'ספורט' ומבסוט מהחיים נכנס לראש הרעיון של לגדוש את הרכב... זאת אופרציה של 25אלף שקל במקרה הטוב, אתה בכלל יודע איך טורבו עובד?

• מעניין 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-407 הזו זה AL4?
אני יכול להגיד שעם קסארה 1.6 AL4(כפתור ספורט לחוץ[emoji51]) נהניתי במסלול יותר מאשר עם וולקן ידנית..
תיבת ההילוכים הזו, כשהיא תקינה, היא לגמרי מגניבה.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.7.2020 בשעה 01:40, shellcase כתב:

איך לבנאדם שגילה כפתור 'ספורט' ומבסוט מהחיים נכנס לראש הרעיון של לגדוש את הרכב... זאת אופרציה של 25אלף שקל במקרה הטוב, אתה בכלל יודע איך טורבו עובד?

הוא לא יודע איך טורבו עובד, הוא כנראה לא מבין יותר מדי בעולם הרכב. הרגיש שהרכב חלש מדי עבורו  והוא רוצה עוד כח מהמנוע, אז נגנס לשאול בפורום של אנשים שמבינים בתחום.

כנראה הרעיון של טורבו נכנס לראש מ need for speed או משהו, אבל בוא לא נהרוג אותו 🤓 זה בסדר שלא כולם מכונאי על.

העיקר שיידעו לשמור על החוקים בכביש ולנהוג בצורה בטוחה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...