Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת טורבו לפיג'ו 407

שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קניתי לא מזמן פיג'ו 407 שנת 2010, נפח מנוע 2000 סמ"ק 146 כ"ס, ורציתי לבדוק אפשרות להוסיף טורבו. 

האם מוסך רשמי של פיג'ו יהיה מוכן לעשות בשבילי עבודה שכזאת? ואם כן, כמה צפוי לעלות? 

עוד אפשרות, ראיתי שאני יכול לקנות את החלק טורבו עם חלקים נלווים באיביי באיזור ה900-1000 ש"ח, במידה ויש לי את החלק, האם המוסך יהיה מוכן להתקין אם אביא לו?

עריכה אחרונה על ידי DesertFox
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו ב 1000 שקל יתפגר אחרי יום או שהמנוע יתפוצץ (פחות מיום)
אי אפשר פשוט לשים טורבו על רכב צריך לטפל ביחס דחיסה צמת מנוע מחשב מנוע סעפות צינורות אינטרקולר ועוד
אם אתה כל כך רוצה יותר כח מ 407 תקנה אחת שהגיע עם מנוע 3000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, lior134 כתב:

טורבו ב 1000 שקל יתפגר אחרי יום או שהמנוע יתפוצץ (פחות מיום)
אי אפשר פשוט לשים טורבו על רכב צריך לטפל ביחס דחיסה צמת מנוע מחשב מנוע סעפות צינורות אינטרקולר ועוד
אם אתה כל כך רוצה יותר כח מ 407 תקנה אחת שהגיע עם מנוע 3000

אוקי, בכל מקרה, מוסך רשמי יהיה מוכן להתקין לי טורבו? ובאיזה עלות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגדיר את זה ככה , אף אחד לא יהיה מוכן להרכיב לך טורבו לרכב הזה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה ששיפוצניק לא יהיה מוכן לבנות מגדל.

אתה מדבר על אופרציה מסובכת מאד מבחינה טכנית שמעטים מאד יודעים לבצע (בטח בצורה נכונה שתשמור על אמינות יחסית, ובטח במנועים שמלכתחילה לא תוכננו עם טורבו).

גם אם תמצא את הפסיכי שיהיה מוכן לנסות, זה בכל מקרה לא חוקי.

אם קריטי לך טורבו, למכור את הרכב ולקנות אחד שמגיע עם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מרכזי לא יסכים לעשות משהו לא חוקי, והוספת טורבו היא לא חוקית בעליל.

תקנה טורבו לבד זה לא יספיק, צריך אינטרקולר לצנן את האויר הדחוס שאתה מכניס למנוע, צריך סעפת פליטה שונה שתקבל את הטורבו, צריך מערכת יניקת אויר שונה שתתחבר גם היא לטורבו, צריך שהמחשב של האוטו ידע שיש בכלל טורבו וידע להתנהג בהתאם וכו וכו...

במילים אחרות אלא אם יש לך את הידע המתאים ואני בספק (בלי לפגוע צריך מומחיות רצינית בשביל ניתוח כזה), את הכלים המתאימים והציוד הנלווה אין לך מה לנשות להרכיב טורבו לבד.

מכונאי שיסכים לכך הוא ככול הנראה או שרלטן ללא קבלות או אחד שרוצה להתנסות עליך ולדפוק עליך קופה.

אגב טורבו שעולה 1000 שקל לא הייתי שם גם על בימבה

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מורשה לא יסכים לשנות את הרכב, גם אם החלק הנוסף היה מקורי, כי זה נגד הוראות משרד התחבורה.

הטורבו שראית הוא ככל הנראה אפטר מרקט והתקנה שלו אינה מומלצת כי הוא יכול להזיק לרכב.

גם אם היית מוצא מי שיתקין לך את זה ובדרך נס זה היה עובד - מבחן רישוי שנתי (טסט) לא היית מצליח לעבור.

• רעיון טוב! 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.. התשובות שלכם עזרו לי להבין (הידע שלי במכוניות לא גדול במיוחד כמו ששמתם לב), כמו שאני מבין חייב שהמנוע יגיע כבר עם טורבו מובנה מלכתחילה אחרת אין אפשרות לשים.  תודה אנשים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה אפשרות לשים, אבל פרוייקטים כאלה מתחילים מ 20 אלף שח ומעלה, ההסבר הוא ארוך וכמו שהוסיפו כאן חברים, העסק לא חוקי

אז מוסך מרכזי בטוח לא יעשה.   ישנם הרבה אפשרויות, למשל... להרכיב מנוע לאחד עם טורבו, עדיין הפרויקט  מסובך.

ובכל מקרה, צריך בעל מקצוע שיחליף צמת חשמל ויסכים לעשות כזאת עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה מסוגל לקבל ניטרו ? הוא יעיף את הפיסטונים דרך מכסה המנוע ישר למרפסת של איזו שכנה...

לדעתי גם מערכת הקירור תקרוס ולא תצליח לקרר את המנוע, רינגים סטנדרטיים ישרפו, טלטלים ישברו וכו וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם המנוע יחזיק אז הגיר בטוח יישבר מהמומנט.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...