Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע יבואן ללא מבצע

brianla
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתף כאן  החוויה שלי מהימים האחרונים עם לובינסקי - פיגו,

אחרי שנים רבות הגעתי למסכנה שאני מוכן לשקול לרכוש פיגו כי אין ספק שהרכבים שלהם התקדמו...

בצל המבצע על הפיגו 2008 - טרייד אין במחיר מחירון, הגעתי לסוכנות בכווונה של נסיעת מבחן והזמנה של דגם הפרימיום וגם מוכן לחכות כמה זמן שיקח עד שהרכב יגיע...

אני מגיע עם סוזוקי קרוס - אובר שנת 2013 יד ראשונה ללא תאונות וסך 73K ק"מ על השעון, רכב שמור ומטופל כמו חדש,

נאמר לי שבגלל שאני עושה טרייד על רכב 1600(אטמוספרי) לרכב 1200 (טורבו) זה נחשב שינמוך ולכן זה 4000 ש"ח מתחת למחירון, חחחחחחחח, בחיים שלי לא שמעתי שטויות כאלו, אציין גם שהנציג לא היה אדיב במיוחד בלשון המעטה...

הייתי בשוק ולא האמנתי למשמע אוזני, מלא הייתי מגיע עם רכב דפוק מכל הכיוונים, או תאונה, או ק"מ גבוה או....., לכל הדעות הגעתי עם רכב שלדעתי מבצע טרייד אין היה אמור לכבד...

בעיני שיווק הזוי ולא ברור ולא מכבד, מביאים אותי לחנות בכותרת של מבצע ומתחילים לקרוא לי בתקנון את האותיות הקטנות, את ה - 2008 אני אוהב אבל לובינסקי הצליחו היום להפסיד לקוח ארכוש מיובואן אחר שיכבד אותי כלקוח...

מזמין את כולם לשתף חייות שיווק כגון זה על מנת שהיבואנים יקראו ויבינו שזה לא הדרך... , וכמובן על אותו המטבע אפשר גם לכתוב על חויות רכישה טובות שזה לא פחות חשוב...

עריכה אחרונה על ידי brianla
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוו"ד הכללית על הטרייד של לובינסקי לא בשמיים, איך נגיד. אתה מוזמן לקחת מספר ולעמוד בתור.

יש להם כאן משתמש, אז אני אחסוך לך ולהם את ההמתנה: "אנו מצטערים על חווית השירות שמשתקפת מההודעה שלך <בלה בלה בלה> שלח לנו הודעה פרטית עם פרטי התקשרות".

אם אתה באמת רוצה 2008, תמיד אפשר לנסות. בסוף אתה קונה בעיקר רכב ולא שירות. למרות שגם שירות זה  חשוב.

וד"א, מצב השוק עד כדי כך גרוע שקשה למכור רכב עם נתונים כל כך טובים? פרסם ביד2, אולי תקבל הנחה אם לא תצטרך טרייד אין (לא רק על 2008, גם על כל רכב אחר שתבחר).

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה על זה מספר שרשורים. מהם רואים שבלובינסקי אין אחידות ברמה . יכולת ליפול חזק הרבה יותר בסוכנות הידועה באיזור חיפה או לקבל יחס טוב בסוכנות ליד מודיעין או לקבל מה שאתה מתאר (שזה באמצע ).

תעשה לעצמך טובה : תמכור את הסוזוקי לבד. מבצע הטרייד פשוט בא למשוך לידים. הם לא באמת רוצים לעשות טרייד וכמות הכוכביות גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורי טריידאין יש בפורום עם חידושים כל יום. הקו התחתון הוא שעל טרייד אין משלמים הרבה כסף, מה שמשתנה הוא התירוצים של נציג המכירות. יש מי שמעדיף הפסד של כמה אלפי ש"ח (מחיר השחיטה בטרייד אין בתוספת אבדן "הנחות" על הרכב החדש) כדי לחסוך לעצמו התעסקות עם המכירה ולהחליף מפתח תמורת מפתח, יש מי שאותם אלפי שקלים חשובים לו ויתאמץ למכור עצמאית ולקנות את הרכב החדש בתנאי מזומן.

הסוזוקי שלך אמור להיות די מבוקש בשוק המשומשות, כך שאם אתה שייך לקבוצה השניה נסה למכור אותו עצמאית.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה הם הציעו לנו מחיר מגוחך לחלוטין על הקליאו של אשתי (2014, אז עם כ17,000 ק״מ) כזו שהתפלאתי שהם לא מתביישים להציע הצעה כזו.

איזו סוכנות אגב?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נגיד כך אם הייתה מעוניין ב 508 (יד שניה אבל כמעט חדשה) הם היו עושים איתך מחירון על מחירון (אולי מורידים לך איזה אלפיה),

אבל הלכת על רכב מבוקש.

חוץ מזה זה שיטת מצליח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, brianla כתב:

נאמר לי שבגלל שאני עושה טרייד על רכב 1600(אטמוספרי) לרכב 1200 (טורבו) זה נחשב שינמוך ולכן זה 4000 ש"ח מתחת למחירון, חחחחחחחח, בחיים שלי לא שמעתי שטויות כאלו, אציין גם שהנציג לא היה אדיב במיוחד בלשון המעטה...

אחד התירוצים היותר הזויים ששמעתי. 

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני המתנה לאו דווקא מעידים על ביקוש. מאוד יכול להיות שיש עיכובים באספקה בגלל המצב.

אני מחכה לשמוע מתי תגיע החשמלית...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להבהרה בעניין המחיר שהוצע לך בטרייד אין. 

הרי הטבת טרייד אין במחיר מחירון באה על חשבון הנחה של 5000 שקל. 

האם דרשו ממך מחירון על ה 2008 והפחיתו 4000 ממחיר הסוזוקי (סה"כ 9000 שקל יותר מקניה ללא טרייד אין)? 

קרוסאובר הוא דגם מבוקש בשוק היד השניה. מכור לבד וקנה מה שאתה רוצה, תתפלא שיש הנחות יפות למי שמבצע עסקת מזומן אצל כל היבואנים. 

עריכה אחרונה על ידי markb205

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, markb205 כתב:

תתפלא שיש הנחות יפות לצי שמבצע עסקת מזומן. 

עסקת מזומן הכוונה למי שלא משתמש בשירות הלוואה של הסוכנות?

לכמה יכולה להגיע הנחה כזו מעבר ל 5,000 ש"ח שהם נותנים בכל מקרה, בהנחה שאני משלם את הכל בהעברה אחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בדגם ובתנאי המימון. 

במבצע ההשקה של ה 2008 יש אפשרות בחירה בין טרייד במחירון, מימון ללא ריבית או הנחה של 5000 שקל. 

כמו שכבר אמרו כאן. היבואן נמצא במצב שבו הביקוש לדגם גדול מההיצע. לא משנה מה הסיבה או כמה מכוניות שנמכרו בפועל. 

לכן, הוא מן הסתם פחות גמיש עם הלקוח. 

תעבור לצד השני של האולם ותתעניין באופל קרוסלנד או בסי3 איירקרוס, אותו יבואן יהיה גמיש מאוד איתך. 

עריכה אחרונה על ידי markb205
  • רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך היום ספציפית לC5 אירקרוס לנסיעת מבחן, ומיד לאחריה (בהנחה והנסיעה תהיה טובה) אני מתכוון לבצע הזמנה... 

מה זה "גמיש" עוד 1,000? עוד 5,000 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט בין 2008 לקאמיק וה- C5 דיזל (למרות שהיא לא באותה הקטגוריה) והתקשרתי לפני כשבוע ללובינסקי בחיפה בכדי לקבוע נסיעת מבחן. 

הנציג ענה בזלזול לשאלות שלי, לאופציית הטרייד אין שביררתי מולו ולקביעת נסיעת מבחן מהבית (אישתי בהריון). עד שמבחינתי לא הייתה אופציה אחרת, להגיד לו שככה לא מתייחסים ללקוחות ולסיים את השיחה בניתוק. 

אחרי כמה דקות מנהל המכירות התקשר, הבין את ההתלבטות שלי (פתחי מזגן מאחור, מקום לילדים, עדיפות כח בנסיעה בחיפה, וכו') והעביר את השיחה לקביעת נסיעת מבחן. 

מסקודה קיבלתי יחס מעולה, ענו על כל שאלה בצורה מקצועית ועניינית.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...